Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Kj Sb Nl10

• tesg83
      tesg83
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 235

tak wiem ze zagralem to z sb ale to tylko 5c... ale czy poza tym zagralem zle? za wysokie/za niskie podbicia? na riverze tak cos czulem ze on moze miec ta 9 ale przeczucia czesto sa mylne zreszta chcialem grac zgodnie ze strategia...
  • 2 odpowiedzi
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      hehehehehe torche zaprzeczyles sobie "chcialem grac zgodnie ze strategia" a wczesniej mowisz "tak wiem ze zagralem to z sb ale to tylko 5c"

Naciagneles zasade na poczatku gdyby jednak przymruzyc oko i spojrzec na to zagranie dalej to wszystko bylo ok:)

Nic sie nie przejmuj tesg83 widzialem gorsze naciaganie zasad:) :) :) ale zawsze powtarzam aby na najnizszych limitach trzymac sie jak najmocniej zasad!!
    • tesg83
      tesg83
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 235
      w jedyn z filmikow bronze dla sss nl10 (ang) gosc majac nazwijmy to "srednia" reke bedac na sb dorzucal te 5c zeby zobaczyc flopa... wiem ze to niby pro;) ale mimo wszystko jak ma sie 2 wysokie karty jeszcze w kolorze to chyba warto zobaczyc tego flopa... wiem ze to jest naginanie troche zasad ale jesli nie robie tak zawsze to przez te 5c nie zbankrutuje a mozna sporo zyskac...