[inne] Dwa monitory pod laptop

• Rostek42
      Rostek42
      Brąz
      na forum od: 08.12.2008 Posty: 474
      Kto wie jak podłaczyć dwa monitory pod laptop tak żeby mieć w sumie 3 screeny ? Istnieją jakieś rozdziałki ? ?(
  • 20 odpowiedzi
    • baranek
      baranek
      Brąz
      na forum od: 07.05.2007 Posty: 554
      o 1 słyszałem bo sam tak mam podłączone ale żeby 2 ;oo Nie wydaje mi się żeby była taka możliwość, albo jestem za mało doinformowany :D
    • musashi87
      musashi87
      Brąz
      na forum od: 14.03.2008 Posty: 11 847
      u mnie da się maks 2 ekrany mieć

czyli mogę podłączyć jeden monitor przez DVI drugi przez DP ale wtedy jak wybiorę dwa monitory to nie mam ekranu LCD laptopa

Nie słyszałem o laptopach z kartami które obsługują więcej niż 2 ekrany
    • Rostek42
      Rostek42
      Brąz
      Już znalazłem, adaptery USB/VGA umożliwiają łączenie do 6 monitorów :f_cool:
    • ekonom
      ekonom
      Brąz
      na forum od: 01.08.2009 Posty: 6 939
      Napisane przez Rostek42
      Już znalazłem, adaptery USB/VGA umożliwiają łączenie do 6 monitorów :f_cool:
      Zależy na jakiej rozdzielczości ci zależy

edit: nie chce mi się nawet tego zdania poprawiać :facepalm:
    • Rostek42
      Rostek42
      Brąz
      dobrej :f_biggrin:
    • colin666
      colin666
      Brąz
      na forum od: 12.05.2009 Posty: 407
      zamontuj i daj znać jak się sprawia, to sam zainwestuje w to
    • Rostek42
      Rostek42
      Brąz
      Jeszcze nie mam 3 monitora, ale planuję mieć :pokerface: Przyda się na forex :f_biggrin:
    • ktosik
      ktosik
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 2 458
      Hej

Napisz koniecznie jak to się będzie sprawować bo sam jestem ciekawy takiego rozwiązania jeśli chodzi o laptopy.

pozdrawiam
    • polacybiedacy
      polacybiedacy
      Brąz
      na forum od: 15.02.2011 Posty: 932
      moze jestem za glupi ale wytlumaczy mi ktos

na h**j laczyc 2-3 monitory skoro mozna kupic jeden np 26 cali HD?
    • Leonarik
      Leonarik
      Brąz
      na forum od: 27.03.2010 Posty: 279
      Przecież sobie odpowiedziałeś, bo trzeba kupić. A 2+ monitory to prawie u każdego zbierają kurz.
    • Asura2006
      Asura2006
      Brąz
      na forum od: 11.03.2010 Posty: 716
      niedługo wyjdą nowe procesory od intela (Iv(e)y bridge) i tam ma być mozliwość podpięcia 2 monitorów dodatkowych czyli w sumie 3
    • hoosen
      hoosen
      Brąz
      na forum od: 27.02.2011 Posty: 129
      Bardzo mnie to zastanawia, ze wszyscy graja w pokera ,pokonuja limity miazdza swoje stawki
      Tak zwani e-koledzy od pokera jak i znajomi z uczelni ktorzy graja albo nawet ziomki z kasynka gdzie czasem sie pojdzie (ale juz od daawna wiec jakos tam sie znamy).

Ale gdy przychodzi co do czego, nie maja swojemu bratu rodzonemu pozyczyc 500 zl albo kupic nowy laptop bo sie zjaral , Nagle wyskoczyc na weekand za 400 zl
      Nagle kazdy jest bez kasy? Jak to sie odbywa ?

Mnie sie wydaje ze to jest jak z automatami. Kazdy ma cisnienei sie pochwalic jak mu idzie, i mowi ze wygral 600 $ , tylko nie powie ze jego BI do mtt za ten weekand byly 320 mtt, a zeszly weekand przepierdolil 200 itd itd

Na tym wlasnie zarabiaja automaty, zenek powie ze wygroł600 , a lepiej jak ktos to widzial, i potem cala wies po wyplacie biegnie do baru i napierdala az przejebia pol wyplaty. Nikt niestety sie tym nie chwali, az do moment gdy Krzychu znow wygra uwaga 1000 ! I drugie pol wsi leci ze zaskorniakami :-)
      Coraz bardziej wierze ze w pokerze jest podobnie u wiekszosci z was :>
    • Kanar007
      Kanar007
      Brąz
      na forum od: 12.11.2010 Posty: 422
      Ja mam podłączone 2 ekrany dodatkowe do laptopa. 32" lcd tv i 24" lcd monitor. Trzeci ekran to jak już klon jednego z pozostałych.
      Dziala to świetnie. Jak potrzebuje laptopa, to tylko usypiam laptopa, odłączam kable i działa. A jak poturbuje monitory to tak samo. Usypiam podłączam kable, włączam i automatycznie zapamiętuje ze monitory maja pierwszeństwo, a ekran z laptopa się wyłącza.
      Jak by co kartę graficzna w lapku mam : radeona HD 5650
    • ikarPL
      ikarPL
      Brąz
      na forum od: 08.06.2011 Posty: 2 316
      hoosen --> nie do konca wiem dlaczego ten post do tego tematu ;-))
      swoja droga ja przeskoczylem limit - z 1$ na 2,5$ ale kasy jakby za duzo nie mam

swoja droga mam prosbe do autora temanu - napisz co z tym podlaczeniem monitora przez USB/VGA bo nie bardzo wiem o czym piszesz a chetnie bym sie dowiedzial

Kanar07 --> prsy tej karcie o ile masz wyjscie HDMI mozesz podlaczyc chyba 6 monitorow o ile sie nie myle
    • czarnyyy0
      czarnyyy0
      Brąz
      na forum od: 14.03.2010 Posty: 426
      Od 3 tygodni gram na 2 monitorach + laptop. 2 monitor podłączyłem za pomocą adaptera VGA pod USB. Wszystko sprawuje się bardzo dobrze aczkolwiek przy maksymalnej ilości stołów (18) robią mi się małe ścinki na tym 3 monitorze... Więcej info i szczegółów na moim blogu (link poniżej).
    • Kanar007
      Kanar007
      Brąz
      na forum od: 12.11.2010 Posty: 422
      mam jedno HDMI i jedno VGA. Mailem problem ogólnie z rozdzielczościami. Obecnie TV mam podłączony przez VGA, a monitor przez przejscowke HDMI/DVI(jak by co nie kupujcie przejscowek w media markecie. Tam chcieli 80 zl, a w komputroniku znalazłem taka sama za 20)

Z tego co ja się orientuje to, zęby mieć więcej niż dwa ekrany, to trzeba mieć więcej kart graficznych, a to już tylko stacjonarka, chyba ze jakiś wypasiony laptop za kilkanaście tys.

Daj znać jak to wygląda z tym usb. Tylko tak bardziej szczegółowo, jakie rozdzielczości Ci wykrywa itd.
    • czarnyyy0
      czarnyyy0
      Brąz
      na forum od: 14.03.2010 Posty: 426
      Adaptery które są w sprzedaży bez problemów obsługują rozdzielczość Full HD (1920x1080), osobiście mam podłączony monitorek 22' o rozdziałce 1680x1050 przez ten adapter, na YT są filmiki prezentujące max 6 monitorów przez usb + 2 z karty graficznej komputera... Testowałem na tym adapterze też 22' z rozdziałką 1920x1080 i bez problemów wszystko chodziło. Jeżeli nauczysz się korzystać z takiej powierzchni roboczej to poczujesz prawdziwy komfort pracy/grania... :)
    • NightRage18
      NightRage18
      Brąz
      na forum od: 07.10.2010 Posty: 807

:f_thumbsup:
    • Demiurg12
      Demiurg12
      Złoto
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 6 289
      mam ATI radeon HD 3200 moze mi ktos powiedziec czy ta karta wystarczy do podlaczenia 2 monitora do lapka HP przez HDMI???
    • 1
    • 2