Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] sss TT NL20

• KowalMG
      KowalMG
      Brąz
      na forum od: 07.07.2007 Posty: 259
      Titan No-Limit Hold'em, $0.10/$0.20 (Titan HH Converter by Kreatief)

UTG+1 ($13.90)
      UTG+2 ($3.40)
      MP1 ($3.98)
      MP2 ($51.56)
      MP3 ($10.70)
      CO ($3.80) (Hero)
      Button ($10.15)
      SB ($21.25)
      BB ($12.14)
      UTG ($21.96)

Preflop: Hero is CO with T:diamond: , T:club:
      1 folds, UTG+1 raises to 0.4, 4 folds, Hero raises to 1.2, 4 folds,

Final Pot: $1.90

CZy moja reakcja na miniraise byla poprawna? W takich sytuacjach na tym limicie przeciwnik pokazuje czesto QQ+
  • 3 odpowiedzi
    • qb4
      qb4
      Brąz
      na forum od: 22.03.2007 Posty: 218
      Teoretycznie nie reraisuje się z dziesiątkami ale tutaj był minraise... Więc raczej wszystko zależy od tego jak klasyfikujesz przeciwnika. Jeśli to LAG to zagranie raczej poprawne. Jeżeli nie masz na niego żadnych readów to lepiej sobie odpuścic..
    • kesil
      kesil
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 544
      ja jestem przewrazliwony na utg+1 i daje tu flod zbyt czesto skubance
      limpuja/minibetuja AK QQ/KK/AA
      w takiej sytulacji zbyt malo sie wygrywa a przegrywa cale pule
      ale to takie moje skromne zdanie ;)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Na nl10 i nl25 radze jak najmocniej trzymac sie zasad, rzeczywiscie na wyzszych limitach nie przejmujemy sie tak bardzo takimi podbiciami. Warto miec jakias wiedze o przeciwniku na tych wyzszych limitach aby wlasnie unikac takich problemow jak pisze kesil. Trzymaj sie mocno zasad Kowal a bedzie ok!!Swietnie ze wrzucasz rece na forum!!