Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Jj Nl10

• skajlacz
      skajlacz
      Złoto
      na forum od: 06.11.2007 Posty: 415
      Kolejna wspólna sesja z d0c3n7'em, pozdrowienia i podziękowania dla Niego za usiłowanie trzymania mnie w ryzach:)
      a to jedno z niewielu problematyczne rozdanie.

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)     
      Position:
      Stack
      BB:
      $6.84
      BU:
      $8.19
      Hero:
      $1.85

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with J:spade: , J:heart:
      2 folds, Hero raises to $0.40, 2 folds, BU calls $0.40, SB folds, BB calls $0.30.

Flop: ($1.25) 5:diamond: , T:diamond: , 2:diamond: (3 players)
      BB checks, Hero checks, BU bets $0.30, 2 folds.

Final Pot: $1.55
  • 6 odpowiedzi
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Zupelnie nie rozumiem dlaczego to sfoldowaliscie?!? Przeciez trzymacie overpair! Nie mozna zakladac "czarnego scenariusza", ze ktos trafil flush lub str8 na flopie. Zwlaszcza, ze mieliscie ruch i daliscie check. Ja z ta overpair od razu bym mocno betowal i liczyl na to, ze sprawdzi mnie ktos z drawem, ew. jakies AT. Jesli trafi flusha... no coz, reload i go go go

Wytlumaczysz co was sklonilo do tego check/fold?
    • qb4
      qb4
      Brąz
      na forum od: 22.03.2007 Posty: 218
      Zgadzam się z przedmówcą. Macie overpair czyli made hand, 150% puli jest wieksza od waszego stacka - EASY ALL-IN.
      Pozdrawiam
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Bardzo mocne podbicie powinniscie tu zastosowac (conajmniej pot size bet) zeby maksymalnie zepsuc komus reke kto chec pociagnac ja z drawem do koloru, danie check to tak jak powiedzenie "wiem ze jeszce nie macie koloru poczekam jak beziecie mieli i wtedy bede plakal i placil"
    • skajlacz
      skajlacz
      Złoto
      na forum od: 06.11.2007 Posty: 415
      Original od padik

Wytlumaczysz co was sklonilo do tego check/fold?
      Szczerze mowiąc zadziałał strach ale przez rozsadek. Wczorajsza sesja była bardzo na minusie i zupełnie karty nie szły, było podobnie jak na ostatnim treningu magica ;) , a na poprzednich mielismy 2 takie przypadki gdzie byla wtopa. Osobiście chciałem wejsc no bo jednak zgodnie ze strategia ale kolega d0c3n7 nie raz mi dobrze doradził ;) Zrobilismy błąd ale ~15BB zaoszczedzone :)
    • kesil
      kesil
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 544
      ja jesli jest przedemna check zamykam oczy i all in :D
      mysle ze nie ma co sie bawic w mocne bety bo i tak bedzie trzeba dolozyc reszte a tak to my straszymy naszych przeciwnikow :]
      jak trafil na flopie to trudno jak dobiera to niech placi ;)
    • Bugi1986
      Bugi1986
      Brąz
      na forum od: 14.03.2007 Posty: 32
      turbo push!