Witam!!
Jak zawsze porcja najciekawszych zagran z wczorajszego treningu!!

**********ZAGRANIE I*********

Kiedy zagrywac all in na pf??

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)        
Position:
Stack
Hero:
$1.80
UTG+2:
$11.57

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with K:heart: , K:club:
UTG folds, UTG+1 calls $0.10, UTG+2 raises to $0.40, 3 folds, Hero raises to $1.20, 4 folds, UTG+2 calls $0.80.

Otrzymuje KK na reke, jeden zawodnik przedemna podbija do 4BB, zgodnie z shc wynika ze nalezy podbic 3 podbiciem przeciwnika, wartosc tego podbicia bedzie wynosila 1,2$ jest to na pograniczu 2/3 puli a jak pamietamy jezeli mamy wlozyc do puli 2/3 naszego stacku to w tedy zagrywamy odrazu all in, ale tu moja uwaga i opis zagrania. Jezeli jestesmy na pograniczu tych 2/3 i trzymamy takia reke jak KK AsAs to sugeruje zagrywac jednak 2/3 a nie odrazu all in dajc szanse przeciwnikowi na to ze nas sprawdzi (pamietajcie ze mowie o takie sytuaci ze jestesmy na pograniczu 2/3 tego co mamy wplacici do puli a nie zdecydowanie ta kwote przekraczamy bo w tedy zawsze gram all in), Co jezeli dostal bym AsK i byl bym na pograniczu w tedy lepiej jest zagrac odrazu all in!!

Flop: ($2.65) 7:club: , 9:diamond: , 2:diamond: (2 players)
UTG+2 bets $0.60, Hero raises to $0.60 (All-In).

No i nie zaleznie od tego co wypadnie na flopie nie zostaje mi nic innego jak zagrac all in (2*stack<puli)

Turn: ($3.85) 2:spade:
River: ($3.85) T:heart:

Final Pot: $3.85

**********ZAGRANIE II**********

Made hand na flopie jak grac raz jeszcze!!

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
Position:
Stack
MP1:
$10.70
Hero:
$1.92

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with K:heart: , K:diamond:
2 folds, MP1 calls $0.10, MP2 folds, Hero raises to $0.50, 4 folds, MP1 calls $0.40.

Pojawilo sie kilka pytan jak powinnismy rozgrywac made hand na flopie nie mam problemu mozemy to jeszcze raz powtorzyc!! Otrzymuje kolejne KK na reke zagrywam zgodnie z shc i wchodze na flopa z jednym przeciwnikiem!!

Flop: ($1.15) 5:diamond: , 7:club: , 8:diamond: (2 players)
MP1 checks, Hero bets $1.42 (All-In), MP1 calls $1.42.

Oceniam swoja sytuacje na flopie, mam jedengo przeciwnika bylem agresorem i trzymam made hand (over pair) jak nalezy zagrac??Jezeli nasz stack>150%puli to zagrywamy w wysokosci puli jezeli jednak jest mniejszy od 150% to zagrywamy odrazu all in!!Tak sie dzieje tutaj!!

Turn: ($3.99) A:heart:
River: ($3.99) 5:spade:

Final Pot: $3.99

**********ZAGRANIE III**********

made hand 2/3 podbicie

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
Position:
Stack
Hero:
$2
SB:
$8.65

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is MP1 with A:diamond: , K:spade:
UTG+2 folds, Hero raises to $0.40, 4 folds, SB calls $0.35, BB folds.

Mam AsK podbijam 4*BB=0.4$ mam jednego wolajacego z ktorym wchodze na flopa!!

Flop: ($0.90) K:diamond: , J:heart: , 2:club: (2 players)
SB checks, Hero bets $0.60, SB folds.

tutaj trafiam top pair top kicker czyli mam made hand jako ze moj stack jest wiekszy od 150%puli (w odroznieniu od ZAGRANIA II) zagrywam wiec w wysokosci 2/3 puli. Mam nadzieje ze teraz juz jest jasne kiedy zagrywamy z made hand all in a kiedy 2/3 puli:) :) :)

Final Pot: $1.50

**********ZAGRANIE IV*********

Bet przed nami jezeli mamy made hand na flopie

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
Position:
Stack
MP2:
$11.80
Hero:
$2

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is MP3 with A:diamond: , K:diamond:
3 folds, MP2 calls $0.10, Hero raises to $0.50, 4 folds, MP2 calls $0.40.

Zagrywam jak to bylo wczesniej z AsK i dostaje sie na flopa z jednym przeciwnikiem!!

Flop: ($1.15) 6:club: , K:spade: , 3:diamond: (2 players)
MP2 bets $0.30, Hero raises to $1.50 (All-In), MP2 folds.

Tutaj tak jak wczesniej trafiam tptk w odroznieniu od sytuacji wczesniej jednak przedemna moj przeciwnik podbija w takim momencie zagrywamy all in(tym bardzie ze jak pamietacie mielismy wczesniej okazje sprawdzic tego kolesia jak wolal na pf do dwoch all inow z As8)nie zostaje mi jednak nic innego jak zagrac all in!!Nie dajac mu szansy na to zeby jego uklad sie wzmocnil za darmo!!

Final Pot: $2.95

**********ZAGRANIE V**********

Full hous na flopie:) :) :)

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
Position:
Stack
MP2:
$9.33
Hero:
$2.17

Preflop: Hero is CO with Q:heart: , Q:diamond:
4 folds, MP2 calls $0.10, MP3 folds, Hero raises to $0.50, 3 folds, MP2 calls $0.40.

Damy zagrywam jak zwykle i wchodze z jednym przeciwnikiem na flopa!!

Flop: ($1.15) Q:spade: , 5:spade: , 5:club: (2 players)
MP2 bets $0.20, Hero calls $0.20.

Tutaj mila sytuacja trafiam full housa:) :) :) moj uklad jest ekstremalnie mocny (bily mnie tylko dwie piatki na rece przeciwnika w tym momencie), postanawiam zwolnic i dlatego nie przebijam podbicia przeciwnika liczac na to ze zaplaci mi cos jeszcze na turnie i w tedy ewentualnie go podbije lub zagram all in!!

Turn: ($1.55) 2:heart: (2 players)
MP2 bets $0.20, Hero raises to $0.60, MP2 calls $0.40.

Moj przeciwnik zgodnie z moimi oczekiwaniami zagrywa, ja nie pozwalam mu juz tanim kosztem obejrzec river i podbijam trzykrotnie jego podbiciem wola mnie

River: ($2.75) 4:heart: (2 players)
MP2 checks, Hero bets $0.87 (All-In), MP2 calls $0.87.

na river przeciwnik czekuje mi nie zostaje juz nic innego jak zagrac all in!!

Final Pot: $4.49

**********ZAGRANIE V**********

Full hous na flopie:) :) :)

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
Position:
Stack
MP2:
$9.33
Hero:
$2.17

Preflop: Hero is CO with Q:heart: , Q:diamond:
4 folds, MP2 calls $0.10, MP3 folds, Hero raises to $0.50, 3 folds, MP2 calls $0.40.

Damy zagrywam jak zwykle i wchodze z jednym przeciwnikiem na flopa!!

Flop: ($1.15) Q:spade: , 5:spade: , 5:club: (2 players)
MP2 bets $0.20, Hero calls $0.20.

Tutaj mila sytuacja trafiam full housa:) :) :) moj uklad jest ekstremalnie mocny (bily mnie tylko dwie piatki na rece przeciwnika w tym momencie), postanawiam zwolnic i dlatego nie przebijam podbicia przeciwnika liczac na to ze zaplaci mi cos jeszcze na turnie i w tedy ewentualnie go podbije lub zagram all in!!

Turn: ($1.55) 2:heart: (2 players)
MP2 bets $0.20, Hero raises to $0.60, MP2 calls $0.40.

Moj przeciwnik zgodnie z moimi oczekiwaniami zagrywa, ja nie pozwalam mu juz tanim kosztem obejrzec river i podbijam trzykrotnie jego podbiciem wola mnie

River: ($2.75) 4:heart: (2 players)
MP2 checks, Hero bets $0.87 (All-In), MP2 calls $0.87.

na river przeciwnik czekuje mi nie zostaje juz nic innego jak zagrac all in!!

Final Pot: $4.49

**********PODSUMOWANIE**********

Ciezki trening wiele przygod i kilka ciekawych dyzkusji mam nadzieje ze wszyscy widzimy sie w poniedzialek

Jezeli macie jakies pytania smialo pytajcie!!

Pzdr!!