Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

PokerStars: bonus od pierwszej wpłaty

• Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122

Bonus od pierwszej wpłaty 100% aż do 600 $

Kod bonusowy
      Jeśli dokonasz depozytu na PokerStars korzystając z naszego kodu bonusowego STARS600, otrzymasz bonus od pierwszej wpłaty , który jest równowartością 100% (aż do 600 $) Twojej pierwszej wpłaty.

Warunki bonusu
      W przeciwieństwie do innych bonusów, ten możesz podzielić, dokonując 3 mniejszych wpłat. Jednakże, wszystkie wpłaty muszą być dokonane w ciągu 60 dni oraz przy każdej wpłacie musi zostać użyty kod bonusowy STARS600.

Ograniczenia czasowe
      Po dokonaniu wpłaty masz cztery miesiące na zdobycie wymaganej do uwolnienia bonusu liczby VPP.

Wyrabianie i uwalnianie bonusu - raty
      Bonus możesz wyrobić w ratach po 10 $ lub (w zależności od używanej waluty), w ratach po 10 £ lub 10 €. Aby wyrobić bonus, będziesz musiał ugrać określoną ilość VIP Player Points (VPP). Punkty te zbierasz automatycznie za grę. Im więcej grasz, tym więcej punktów zdobywasz.

VIP Player Points (VPPs) wymagane do wyrobienia bonusu:

• Dolar amerykański (USD): 20 VPP za każdy 1 $ - równowartość 27,5 % rakebacku
      • Euro (EUR): 25 VPP za każde 1 €
      • Funt (GBP): 30 VPP za każde 1 £

Kliknij tutaj i zarejestruj się już teraz na PokerStars!

Powiązane tematy
      PokerStars: promocje i informacje
      Jak korzystać z bonusu od pierwszej wpłaty
  • 133 odpowiedzi
    • mati133
      mati133
      Złoto
      na forum od: 04.06.2011 Posty: 545
      mam pytanie bo wlasnie zamierzam wplacic tam hajs. Zalozmy wplacam teraz 50$ i mam na wyrobienie tego 90 dni tak? potem minelo 89 dni robie 2 depozyt i mam na to znowu 90dni ? czy w przeciagu 3 miesiecy musze dokonac 3 depozytow i mam na wyrobienie tego 6 miesiecy ?
    • pmc8
      pmc8
      Brąz
      na forum od: 05.09.2009 Posty: 21
      ja rozumiem że kolejne 90 dni na trzecią wpłatę. a czy jesli po pierwszej wpłacie i wyrobieniu całego bonusu zrobie wypłatę i znowu wpłatę to bonus będzie czy robiąc wypłatę kasuję sobie prawo do bonusu?
    • Bezlitosci
      Bezlitosci
      Brąz
      na forum od: 06.08.2011 Posty: 63
      mati133 - od momentu dokonania pierwszej wpłaty masz 90 dni na dokonanie dwóch kolejnych. Bonus będzie ważny przez 6 miesięcy od momentu dokonania danej wpłaty dla tej wpłaty. Przykład - wpłacasz 200 dolarów, 30 dni później 300 dolarów. Możesz jeszcze wpłacić na poczet bonusu 100 dolarów, ale musisz to zrobić w terminie 90 dni od momentu wpłacenia tych pierwszych 200. Załóżmy że nie wpłaciłeś więcej. Na wyrobienie bonusu 200 $ masz 6 miesięcy od kiedy je wpłaciłeś, kiedy wyrobisz te 200 zaczynasz wyrabiać następne 300 i masz na to 6 miesięcy od momentu wpłacenia tych 300.

pmc8 - robiąc wypłatę kasujesz sobie prawo do następnych bonusów, ale zachowujesz do wcześniejszych. Przykład - wpłacasz 200$, robisz wypłatę, to nie możesz już mieć bonusa, nawet jeśli następną sumę wpłacisz w przeciągu 90 dni od wpłacenia pierwszej. Ale możesz skończyć wyrabiać ten bonus 200$.

Jeśli komuś zależy na bonusie, to polecam zajrzeć na stronę pokerstars, tam można znaleźć takie informacje.

Mnie zastanawia co innego.
      Napisane przez Mooris

Pierwsza wpłata musi być wykonana w ciągu 90 dni, aby aktywować bonus i w przeciwieństwie do innych bonusów, ten możesz podzielić, dokonując 3 mniejszych wpłat. Jednakże, wszystkie wpłaty muszą być dokonane w ciągu 90 dni oraz przy każdej wpłacie musi zostać użyty kod bonusowy STARS600.
      Czy znaczyłoby to, że mam 90 dni od założenia konta na aktywowanie bonusu? Jest 90 dni od dokonania pierwszej wpłaty na dokonanie dwóch kolejnych, ale czy jest ograniczenie, że pierwszą wpłatę muszę zrobić w ciągu iluś dni od założenia konta?
    • piekar294
      piekar294
      Brąz
      na forum od: 04.08.2009 Posty: 179
      Hejho,

Napisane przez Bezlitosci

pmc8 - robiąc wypłatę kasujesz sobie prawo do następnych bonusów, ale zachowujesz do wcześniejszych. Przykład - wpłacasz 200$, robisz wypłatę, to nie możesz już mieć bonusa, nawet jeśli następną sumę wpłacisz w przeciągu 90 dni od wpłacenia pierwszej. Ale możesz skończyć wyrabiać ten bonus 200$.
      Załóżmy, że wpłaciłem 200$. Teraz zamierzam zrobić drugą wpłatę 400$. Chciałbym wpłacić 400$ i na drugi dzień wypłacić 400$. Bonus powien być już aktywowany na sumę 600$. Rozumiem, że nic nie zostanie zablokowane i będe miał możliwość wyrobienia całego bonusu?
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Witam,

Nic nie zostanie zablokowane, bonus będzie aktywny, jedynie wypłata może nastąpić dopiero po 48h od wpłaty

Pozdrawiam
    • kaesen42
      kaesen42
      Brąz
      na forum od: 18.10.2010 Posty: 2 135
      Warunki bonusu Pierwsza wpłata musi być wykonana w ciągu 90 dni, aby aktywować bonus i w przeciwieństwie do innych bonusów, ten możesz podzielić, dokonując 3 mniejszych wpłat. Jednakże, wszystkie wpłaty muszą być dokonane w ciągu 90 dni oraz przy każdej wpłacie musi zostać użyty kod bonusowy STARS600.

90 dni od utworzenia konta?
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Natomiast w ramach wyjaśnień powyższych pytań.

Pierwsza wpłata musi być wykonana w ciągu 90 dni, aby aktywować bonus

Tutaj jest błąd, nie ma określonego terminu pierwszej wpłaty.

Żeby się upewnić, że bonus jest dostępny:
      Cashier -> My Bonus Status, na dole w polu tekstowym są dostępne bonusy. Zapewne na początku będzie ten. Konto mam już chyba z 1.5 roku, więc na pewno bonus nie przepada.

Magiczny termin 90 dni, to maksymalny okres czasu, jaki może minąć od pierwszej wpłaty, do ostatniej (drugiej lub trzeciej), obejmującej bonus.

Czas na wyrobienie bonusu dobrze opisał Bezlitosci. Każda wpłata jest traktowana trochę jakby osobny bonus, czyli na każdą część mamy osobny deadline 6 miesięcy. Najpierw oczywiście wyrabia się wcześniejszy bonus, potem późniejszy, nie odwrotnie, ani nie kilka jednocześnie.

Podsumowując najdłuższy możliwy okres jaki możemy wykombinować, to 90dni +6 miesięcy, czyli 9 miesięcy. Niestety wypłata powoduje brak możliwości dokonywania kolejnych wpłat na poczet bonusu, więc nie można wpłacić 3x tych samych 300$. ;)

Stawki VPP/$ w pierwszym poście są nieaktualne dla innych walut niż USD.
      Aktualne stawki oraz wszystkie potrzebne informacje na stornie P*: KLIK
    • Cone88PL
      Cone88PL
      Brąz
      na forum od: 19.04.2011 Posty: 27
      Witam serdecznie,
      Chciałbym jutro wpłacić na PokerStars powiedzmy 50 zł i skorzystać z bonusu.
      Jak jest z wypłatami ? można od razu bezpośrednio na polskie konto ? nie będzie problemu? czy najlepiej na paypal ? Co do bonusu - bonus obowiązuje tylko na jedną osobę w gospodarstwie domowym ? czy np. Tata też może skorzystać z tego bonusu mimo, że mieszkamy w jednym domu ?
      Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam CoNe
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      Witam,

polityka PokerStars jest taka, że wypłaty dokonujesz tę sama drogą, która dokonałeś wpłaty. Na wypłatę trzeba czekać minimum 48h po wpłacie.
      Więcej szczegółów na ten temat tutaj.

Z bonusu może skorzystać każda osoba. Twój tata również. Jednak pamiętaj, że musi to być faktycznie konto Twojego ojca, a nie Twoje drugie konto na jego dane. W przypadku kilku kont w gosp. domowym PokerStars bywa bardzo podejrzliwe, więc można spodziewać się dokładniejszych weryfikacji tożsamości.

Ponadto dodam, że zanim wypłacisz bonus, a nawet zanim faktycznie będziesz mieć $$ z bonusu na koncie, musisz go najpierw wyrobić. Tak na wszelki wypadek wspominam, bo mi to trochę wygląda, jakbyś liczył na to, że wpłacisz kasę, dostaniesz bonus i potem wypłacisz całość od razu. ;)

Pozdrawiam.
    • Recombinant
      Recombinant
      Brąz
      na forum od: 14.02.2012 Posty: 53
      Witam

mam pytanie. Jakieś rok temu może dłużej , założyłem sobie konto na pokerstars wpłaciłem 300 zł i chcialem wyrobić bonus. Byłem słabym pokerzystą i wszystko straciłem.Teraz umiem troszkę lepiej grać gram na poker 770 . Ale mam ochotę po dłużej przerwie ponownie założyć konto na pokerstars i skorzystać z bonusu.. Czy mogę ? na swoje dane jeszcze raz założyć konto ?
    • berentkb
      berentkb
      Brąz
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 237
      Witam,
      mam zamiar wpłacić pieniądze na pokerstars, konto założyłem jakieś pół roku temu i nic wtedy nie wpłaciłem, czy jeśli zdecyduje sie teraz na wpłatę otrzymam bonus 100% od pierwszej wpłaty ? Pytam bo mineło trochę czasu od waszej dyskusji i chce mieć pewność czy nic się nie zmienilo.
      Pozdrawiam, berentkb
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      Napisane przez Recombinant
      Witam

mam pytanie. Jakieś rok temu może dłużej , założyłem sobie konto na pokerstars wpłaciłem 300 zł i chcialem wyrobić bonus. Byłem słabym pokerzystą i wszystko straciłem.Teraz umiem troszkę lepiej grać gram na poker 770 . Ale mam ochotę po dłużej przerwie ponownie założyć konto na pokerstars i skorzystać z bonusu.. Czy mogę ? na swoje dane jeszcze raz założyć konto ?
      Można posiadać wyłącznie jedno konto na roomie, założenie drugiego jest łamaniem regulaminu

Pozdrawiam
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      Napisane przez berentkb
      Witam,
      mam zamiar wpłacić pieniądze na pokerstars, konto założyłem jakieś pół roku temu i nic wtedy nie wpłaciłem, czy jeśli zdecyduje sie teraz na wpłatę otrzymam bonus 100% od pierwszej wpłaty ? Pytam bo mineło trochę czasu od waszej dyskusji i chce mieć pewność czy nic się nie zmienilo.
      Pozdrawiam, berentkb
      Hej,

Jeżeli w zakładce My Bonuses w Cashierze masz dostępny bonus od pierwszej wpłaty, to naturalnie będziesz mógł z niego skorzystać :)

Pozdrawiam
    • Recombinant
      Recombinant
      Brąz
      na forum od: 14.02.2012 Posty: 53
      Witam

To oznacza ze starzy gracze którzy chcą zagrać na poker starsach nie maja co liczyć na bonus od 1 wpłaty ? . Czyli Pokerstars nie pamięta o starych graczach tylko wyłącznie o nowych. Nic w takim razie nie przyciąga do starsów bo nawet bonus od 1 wpłaty nie dostaję.
    • zizu09
      zizu09
      Brąz
      na forum od: 12.05.2012 Posty: 28
      ile trzeba minimum wpłacić, by dostać ten 100% bonus?

pozdrawiam:)
    • Laforet
      Laforet
      Brąz
      na forum od: 14.01.2009 Posty: 878
      10$
    • maciasowy
      maciasowy
      Brąz
      na forum od: 01.01.2011 Posty: 1 253
      Proszę o edycje 1 posta. Zmieniły się trochę warunki bonusu od 1 wpłaty jakiś czas temu.

Bonus w (€) 22 VPPs za 1 EUR rake
      Bonus w (£) 26 VPPs za 1 GBP rake
      Bonus w CAD ($) 16 VPPs za 1 CAD rake

http://www.pokerstars.eu/poker/promotions/bonus/
    • maciasowy
      maciasowy
      Brąz
      na forum od: 01.01.2011 Posty: 1 253
      Należy nadmienić że najbardziej opłacalny jest First Deposit Bonus w CAD. Wyrabiany jest nieznacznie lepszym przelicznikiem a także umożliwia większy o 1,4% bonus od 1 wpłaty. Niby niewiele, ale daje to bonus ok. 634 USD przy przeliczniku 16VPP za 1$, więc dla graczy wykorzystujących cały bonus to zawsze dodatkowy % rakebacku.

600$ wpłaty--->600$ bonusu po 17VPP za 1$
      625 CAD wpłaty--->634$ bonusu po 16 VPP za 1$
    • Janeare
      Janeare
      Brąz
      na forum od: 28.03.2012 Posty: 1 100
      CAD to co za waluta.