Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Kilka pytań

• Jonek11211
      Jonek11211
      Brąz
      na forum od: 01.07.2009 Posty: 1
      Witam chcę wpłacić pare $ na jakiś room. Mansion Poker wydaje mi sie ok. Prosze o jakies recenzje tego roomu wiem ze to jest siec Ipoker wiec ludzie do gry sie znajda, ale mam pytanie jak wyglada sprawa ze sklepem. Czy jest drogo czy dlugo czeka sie na produkty? Czy sa tam turnieje VIP?
  • 3 odpowiedzi
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 937
      Witaj.

Zdecydowanie bardziej polecałbym ci grę na William Hill czy też Poker770, choćby z tego faktu, że zdobywasz więcej StrategyPoints z taką samą ilość rake, a przeciwnicy wciąż ci sami, bo to sieć iPoker.

Pozdrawiam.
    • Marta
      Marta
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 06.12.2010 Posty: 9 970
      Cześć Jonek11211,

pogrzebałam trochę u nas na forum, jak również u anglojęzycznych sąsiadów. Oto co znalazłam:

Opinie o Mansion Poker

Cennik Mansion Club Shop (zwróć uwagę, że ceny pochodzą z dnia 6.7.2009)

Zapraszam użytkowników Mansion Poker do wypowiedzenia się z tym temacie.

Pozdrawiam.
    • mysterro
      mysterro
      Brąz
      na forum od: 27.11.2007 Posty: 37
      Cze .
      Obecnie gram nl20fr lub sng5$ . W ten sposób wyrabiam bezproblemowo , na lajcie status CLUB (2000pkt w miesiąc) .
      Status CLUB - boost na koniec miesiąca +50%pkt ugranych przez cały mieciąc . Utrzymując przez 3miechy status CLUB - boost +15000pkt , a jak uda się utrzymać przez 6miesięcy boost 6 MONTHS POINTS X 1.75 .
      Do tego dostajesz na start bonus od pierwszej wpłaty . Ja pomimo , że nie wpłacałem 1 raz dostałem chyba 800$bonusa , ważnego przez 3miechy wypłacanego co 500pkt - 5$(czyli wygląda to tak , że raz na 2 sesje na stolikach 5$). Tickety na turnieje - raz w tyg 1000$,1 w miesiącu 5000$ .

Natomiast gdyby udało się zdobyć status PRO (8000pkt w miesiąc) - boost150%,3miechy 30,000 , 6 MONTHS POINTS X 2.0 . Na nl20 zdobyć PRO to osiągniecie samo w sobie :) , trzeba by wskoczyć na nl50 .

Pkt na mansionie są cenne i nie ma co ich marnować (:
      $500 Cash Bonus 250,000pkt
      $1,000 Cash Bonus 480,000pkt

PS . Na koniec dodam , że nie ma się co wczuwać w zdobywanie pkt tylko sobie przyjemnie grać . Tak mi się wydaje:)