[HM] Gotowe popupy

• marcc1983
      marcc1983
      Brąz
      na forum od: 23.05.2011 Posty: 811
      Witam serdecznie!
      Deafultowe popupy w HMie są co najwyżej średnie i nie ma sporej ilości statystyk, a próbując pozmieniać to samemu coś popsułem i nie udało mi się ich zmienić i mam nadal deaultowe.

Czy byłby ktoś tak miły i wrzucił pliki ze swoimi popupami, oczywiście chodzi mi o już pozmieniane popupy, bo deaultowe mam :)

Pozdrawiam
  • 35 odpowiedzi
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 179
      Witam.

Osobiście uważam popupy HM za najlepsze spośród wszystkich trackerów i sam praktycznie nic nie zmieniałem, ale chętnie zobaczę co ciekawego mają niektórzy do zaproponowania :) .

Pozdrawiam.
    • autic
      autic
      Brąz
      na forum od: 13.06.2009 Posty: 732
      Ciekawy jestem co do głównego popup'a chciałbyś jeszcze dodać. W sumie nie znam nikogo kto gra na custom made, chyba, że mówimy i zmianie koloru i czcionki.

...nie ma sporej ilości statystyk,...
      takich jak?
    • szok38
      szok38
      Brąz
      na forum od: 19.04.2008 Posty: 11 915
      Imo standardowe popupy HM wręcz wymagają tuningu. Niedawno reinstalowałem HM , nie pomyślałem i straciłem poprzednie przerobione. Na razie zrobiłem tylko przeróbkę Sample(którego zapaćkanie mnie irytuje) , zresztą nic więcej mi prawie nie potrzeba przy tym co aktualnie gram , i przy tym co wiem(a raczej nie wiem...) o oponentach .

Notabene działają u Was takie statystyki jak np.

- fold to check/raise po ulicach
      - fold , call , raise Bu vs resteal

Bo u mnie nie działają .
    • Kimes
      Kimes
      Global
      na forum od: 27.03.2011 Posty: 1 499
      Ja urozmaicilem odrobine pop up 3betu:

• marcc1983
      marcc1983
      Brąz
      Napisane przez autic
      Ciekawy jestem co do głównego popup'a chciałbyś jeszcze dodać. W sumie nie znam nikogo kto gra na custom made, chyba, że mówimy i zmianie koloru i czcionki.

takich jak?
      Check/raise, Fold to check/raise na kazdym ze streetow, W$when c/r F, fold to raise na kazdym streecie, fold to 5bet, limp/call, donkbet/fold na F to tak z grubsza :)
    • autic
      autic
      Brąz
      na forum od: 13.06.2009 Posty: 732
      Napisane przez marcc1983
      Napisane przez autic

takich jak?
      Check/raise, Fold to check/raise na kazdym ze streetow, W$when c/r F, fold to raise na kazdym streecie, fold to 5bet, limp/call, donkbet/fold na F to tak z grubsza :)
      Check/raise -> jest defaultowo
      fold to raise na kazdym streecie -> jest
      fold to 5bet -> to chyba tylko do deep stołów
      donkbet/fold -> jest

Imo standardowe popupy HM wręcz wymagają tuningu
      oj tam, oj tam
      nie to żebym miał jakieś "ale", lecz do większości statów potrzebna jest tak monstrualna próbka, żeby można było coś wywnioskować, iz dla mnie to mija się z celem.

W sumie teraz sobie myślę, że mógłbym sobie dodać 4bet z rozbiciem na pozycje hmm.
    • szok38
      szok38
      Brąz
      No oki autic , ale np. taki popup cbeta jest bardzo uproszczony , wręcz byle jaki. Gdzie choćby fold cb to raise , gdzie agresja po ulicach , check/raise też by nie zaszkodził ? Miast czegoś takiego wolę jeden porządny popup do postflopu , w którym będę miał wszystko .
      Jeśli komuś przypasował mój sample :
      http://www.przeklej.pl/plik/sample1-pop-002ccj3m56jo

Może na stronie(forum ? ) HM są jakieś popupy do pobrania ? Jeśli ktoś ma linki ?
    • plusEVqba
      plusEVqba
      Brąz
      na forum od: 15.10.2007 Posty: 1 397
      Ja do defaultowego dolozylem tylko sqz i fold to 3bet rozlozone na poszczegolne pozycje
      Oraz limp / raise to mi sie na retardow czasem przydaje :p
    • szok38
      szok38
      Brąz
      Moje nowe dziecko do HU :rolleyes: . Nie ma w nim statów posflop dla 3betowanych potów , dla nich stworzyłem osobny popup.

• marcc1983
      marcc1983
      Brąz
      szok38, nie zechciałbyś wrzucić tego cfg na jakiś serwer i się podzielić tutaj linkiem? :)
    • piecykowy
      piecykowy
      Black
      na forum od: 26.05.2009 Posty: 2 752
      Kimes, wrzuć jak możesz swój popup z 3betami :)

I powiedzcie mi jeszcze, gdzie mam ten pliczek wrzucić ;)
    • plusEVqba
      plusEVqba
      Brąz
      wszystko sobie wklejasz do config w Program files/ RVG..../Holdem Menager/config

Zeby zmienic main popup nalezy wejsc w HUD options / Player preferences / Appearance i tam wybierasz popup który ma byc glowny z listy (plik z nim musi byc w katalogu config)

Aby zmienic male popup'y - pojawiajace sie po najechaniu na dana statystyke wchodzisz w HUD Options / Player preferences i w zakladce Stats podswietlasz statystyke przy ktorej chcesz miec dany popUP - po prawej wybierasz jego nazwe (musi byc ten plik w config)

HUD

MAIN popUP

Postflop popUP

Steal popUP

Kto chce HUDa lub którys z popUP'ow ssac

plusEVqba
    • marcc1983
      marcc1983
      Brąz
      Dzięki za te popupy, dobre są i z chęcią się poczęstuję:)
    • v31dt
      v31dt
      Brąz
      na forum od: 03.06.2010 Posty: 740
      popupy wygladaja calkiem solidnie, dzieki plusEVqba pozniej sprobuje zastosowac.
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      na forum od: 12.03.2011 Posty: 1 942
      mam problem z 1 z tych po-upow.

qba nie wie za bardzo ocb i ja tez nie.
      moze ktos z Was pomoze.

otoz wszystkie smigaja jak trzeba tylko postflop pop-up nie rozbija mi np cbeta na IP/OOP :(

wie ktos moze czemu akurta ten 1 nie smiga :( ?
    • socosoco
      socosoco
      Brąz
      na forum od: 12.09.2010 Posty: 943
      Napisane przez aldon7
      mam problem z 1 z tych po-upow.

qba nie wie za bardzo ocb i ja tez nie.
      moze ktos z Was pomoze.

otoz wszystkie smigaja jak trzeba tylko postflop pop-up nie rozbija mi np cbeta na IP/OOP :(

wie ktos moze czemu akurta ten 1 nie smiga :( ?
      wlasnie mam ten sam problem
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      na forum od: 12.03.2011 Posty: 1 942
      Kimes jest jakas sznasa ze sie podzielisz tym od 3 betow? :D

i ogolnie wie ktos gdzie na str HMa mozna namierzyc jakies pop-upy bo nie bardzo moge tam odszukac :( ?
    • plusEVqba
      plusEVqba
      Brąz
      u mnie wszystko elegancko hula z tym CB IP OOP

@ aldon - tez szukalem po forum HMa i znalazlem same jakies gowniane wiec wolalem sam sobie ogarnac popup'y
    • whyucry
      whyucry
      Brąz
      na forum od: 14.05.2010 Posty: 2 478

Aby zmienic male popup'y - pojawiajace sie po najechaniu na dana statystyke wchodzisz w HUD Options / Player preferences i w zakladce Stats podswietlasz statystyke przy ktorej chcesz miec dany popUP - po prawej wybierasz jego nazwe (musi byc ten plik w config)

zaznaczyłem ten popup co mnie interesuje, a podczas gry nadal wszystko po staremu się wyświetla, nie wiecie co mogłem pominać :/
    • 1
    • 2