Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] AQ x2 sss NL10

• skajlacz
      skajlacz
      Brąz
      na forum od: 06.11.2007 Posty: 415
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)    
      Position:
      Stack
      UTG+2:
      $11.23
      MP2:
      $5.20
      BU:
      $10
      BB:
      $0.55
      Hero:
      $2.92

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with Q:diamond: , A:spade:
      UTG+1 folds, UTG+2 calls $0.10, MP1 folds, MP2 calls $0.10, 2 folds, BU calls $0.10, Hero calls $0.05, BB checks.

Flop: ($0.50) 6:spade: , 2:diamond: , J:club: (5 players)
      Hero checks, BB checks, UTG+2 checks, MP2 checks, BU checks.

Turn: ($0.50) Q:heart: (5 players)
      Hero checks, BB checks, UTG+2 checks, MP2 checks, BU bets $0.30, Hero raises to $1.20, 3 folds, BU calls $0.90.

River: ($2.90) 4:spade: (2 players)
      Hero bets $1.62 (All-In), BU calls $1.62.

Final Pot: $6.14

Ponad 25BB zdobyłem po zagraniu na poprzedniej pozycji i nie zdązyłem odhaczyc 'auto post" , więc dołożyłem do BB. Na turnie reraisowałem top pair z asem, uznałem ze BU ma Q ale napewno z niższym kickerem lub tez asem, wykluczyłem wyzsze układy (pomylilem sie z podbiciem :) )

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)        
      Position:
      Stack
      SB:
      $11.28
      Hero:
      $2

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with A:diamond: , Q:diamond: . Hero posts a blind of $0.10.
      UTG calls $0.10, 4 folds, MP3 calls $0.10, Hero raises to $0.50, BU folds, SB calls $0.45, 3 folds.

Flop: ($1.30) 6:spade: , 6:diamond: , 8:heart: (2 players)
      SB bets $0.50, Hero raises to $1.50 (All-In), SB calls $1.00.

Turn: ($4.30) 2:spade:
      River: ($4.30) Q:club:

Final Pot: $4.30

chyba dobrze :)
  • 4 odpowiedzi
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      druga reka - chyba bardzo zle....

Po pierwsze wiekszy bet na pre flopie (0.60) bo miales 2-ch limperow a po drugie na flopie PAS a nie ola :(
      miales trash hand, jednego opponenta ktory obstawia....

Pozdrawiam
    • skajlacz
      skajlacz
      Brąz
      hmm... byłem agresorem na pf i w ręku monster... poprawcie mnie jesli sie myle ?(

a co do podbicia na 0.50 to faktycznie zle spojrzalem
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      1. gramy tylko AS AS lub KK jezeli masz wiecej niz 25BB wlsnie po to zeby uniknac takich problemow skoro zdecydowales sie grac i wpusciles na turna 3 oponentow to top pair nalezalo dociagnac do sd najmniejszym kosztem:) :) :)

2. Byles agrsorem wchodzisz na flopa, masz jednego oponenta, trzymasz trash hand (nic nie trafiles!!to nie jest monster??) jakie mamy mozliwosci??

jesli on naciska check to gdy twoj stack=<pula wchodzisz all in jezeli jest inaczej i stack jest wiekszy od puli to zagrywasz cb w wartosci 2/3 puli jezeli zostaniesz przebity lub przeciwnik obstawi PIERWSZY to pasujesz!!

Wszystko jasne??Jak czegos nie rozumiesz to dawaj znac po to tu jestesmy. Swietnie ze wrzucasz rec to najlepsza szansa na rozwoj!!

Pzdr!!
    • skajlacz
      skajlacz
      Brąz
      Macie racje ;( fish ze mnie :P a tak serio to trzymam sie zasad i mysle ze dobrze mi idzie, sa spadki ale caly czas pne sie w góre ;)
      Jesli jednak spieprze(chociaz czasem nieswaidomie) jakies rozdania a te sa jedne z nielicznych (o wiele mniej niz na poczatku) to wystawiam je zeby sie "obudzic" ze tak nie wolno grac :O

a co do tego monstera :P to czytalem ocene innej reki z podobna sytuacji gdzie ocena byla dobra tylko to byl BSS i tu zmylka :)

Dzieki za ocene.

Pozdrawiam.

PS dla niedowiarkow: to naprawde pomaga ;)