Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Nl 0.05/0.10 Kq

• tesg83
      tesg83
      Srebro
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 235
      :spade: Witam,

To moj pierwszy post tutaj od kiedy sie zarejestrowalem.
      Normalnie nie mialem zamiaru tutaj wklejac swoich rozdan ale to podobno jeden z elementow nauki a po drugie chcialbym zeby bardziej doswiadczeni gracze ocenili moje zagranie (oraz szanse jakie bym mial przy sprawdzeniu)

Niestety nie mam programu wiec jestem zmuszony napisac "recznie" co sie dzialo

P - przeciwnik
      J - ja

Sytuacja 1:

siedze na BB z K:spade: Q

P: Rise 0.40
      J: Call 0.40

Flop: A9K

J: Check

Turn: J

Pula: 1.75$
      J: Rise All-In 1.79$
      P: Fold

Sytuacja 2.

Siedze w srodku z KQ:spade:

Flop: AQT:spade:

Pula: 1.20$

J: Rise All-In 1.20$
      P: Fold

Czekam na koenarze... wiem ze tu masa bledow mimo ze zgarnalem pule... pytanie moje moze powinno brziec czy cokolwiek zrobilem dobrze?

wiem ze zle robie/zrobilem nastepujace rzeczy:
      - wchodze z KQ (sry ale moim zdaniem z ta karta powinno sie grac powinna miec ta sama "wartosc" co AJ)
      - sprawdzilem podbicie 0.40 ajac Trash
      - gralem ze "slaba" reka bedac na srodku stolu
      - reszte zapomnialem;)

z gory dzieki za komentarze:P
  • 6 odpowiedzi
    • Bielanek
      Bielanek
      Black
      na forum od: 27.03.2007 Posty: 2 490
      Jak sam zauważyłeś "twoim zdaniem powinna", ale lepiej słuchać zdania profesjonalistów, którzy pisali te artykuły. Co do KQ moim zdaniem bardzo trudna karta i jako początkujący powinno się ją omijać. Rzadziej wygrywasz duże pule, niż przegrywasz z AK, albo AQ jak coś trafisz. Na dodatek grałeś z KQoff. Nie można nic więcej powiedzieć. Poszukaj na forum w jaki sposób zapisywać swoje partie, wszystko jest opisane i oczywiście bez żadnych płatnych programów.
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Przede wszystkim stacki, bo nic bez nich sensownego nie da się powiedzieć.
    • tesg83
      tesg83
      Srebro
      w oydwu przypadkach stacki byly dosc niskie ja w okolicach 2$ (zreszta wchodzilem all in to widac)

przeciwnik numer 1 gral chyba sss tez mial kolo 2$

w drugim przypadku gosc mial okolo 3-3.5$
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      W takim razie dopisuj zawsze "sss" w temacie, będzie się łatwiej rozeznać na forum, kto ma tą ręką się zająć :)

A tymczasem poczekamy na magica :) On tu jest guru od sss :)

Pozdro
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Cze!!

Dobrzeze wrzucasz rece to pomaga sie rozwijac, co do konwertera to sciagnij texas grab jesli grasz na pp!!Dostepny jest w naszych download!!

No tak w sumie slabo rozegrales te KQ, w mojej opini powinienes byl pasowac je pasowac na pf zwlasza ze grasz na niskim limicie co powduje ze kilka zle zagranych rak (co jest naturalne kazdy kiedys zaczynal) w polaczeniu z jakims bad bet moze sprawic ze zakonczysz swoja kariere pokerow bardzo szybko!!

Na najnizszych limitach najskuteczniejszym zachowaniem jest trzymanie sie maksymalnie zasad!!!Gdyby jednak przymknac oczy to w tym pierwszym zagraniu mozna wybaczyc ten all in na turnie ale jesli chodzi o to drugie to slabo skoro byla szansa zobaczania tanim kosztem nastepnej karty (check) to trzeba bylo dac raczej check , ten ukalad nie byl zly ale srednie pary staramy sie ciagnac minimalnym kosztem do sd!!

edit: wlasnie doczytalem wielkosci stackow jesli ten zawodnik z 1 rozdania gral sss to kategoryczny fold rowniez na flopie (szansa na As J As Q As K wysoka!!)

No wszystkie te dywagacje nie maja wiekszego senseu jesli spojrzymy na to pod katem sss pas pre flop!!!!!!!

Zapraszam na treningi!!

Ps. Dzieki ze uzyles symboli kart bo czasem oczoplasu dostaje jak staram sie przeczytac takie nie skonwertowane rece:) :) :)
    • tesg83
      tesg83
      Srebro
      gram na titanie co mam sciagnac by zapisywac te rece? texas grabem nie dziala (po sciagnieciu nie da sie go rozpakowac:/ )