[NL2-NL16] NL100 SSS 10,4 freeplay

• b0nias
      b0nias
      Brąz
      na forum od: 25.05.2007 Posty: 81
      No Limit Holdem Ring game $0.50/$1

Pre-flop: (9 players) hero is BB with 4:heart: T:diamond:
      3 folds, MP2 calls, 3 folds, SB calls, hero checks.

Flop: K:heart: K:diamond: T:heart: ($3, 3 players)
      SB checks, hero checks, MP2 checks.

Turn: T:club: ($3, 3 players)
      SB checks, [color:#cc0000]hero bets $3[/color], MP2 calls, SB folds,

River: 7:heart: ($9, 2 players)
      [color:#cc0000]hero bets $6[/color], [color:#cc0000]MP2 raises all-in $15.35[/color], hero calls
  • 5 odpowiedzi
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Jezeli mieli wysokie "fold flop to bet" to ja bym zagral 3$ na flopie!!Jezeli nie zrzucali reki latwo na flopie to zagrales dobrze, cala reszta perfekcyjnie!!

Gdzie grasz??
    • b0nias
      b0nias
      Brąz
      Gram na fulltilcie. Myslalem ze gosc zrobilby na preflopie jakis protection ze swoim drillem w obawie przed flushem lub stritem. Nie zrobil:) na river pokazal KJ ;(

;)

pozdro
    • b0nias
      b0nias
      Brąz
      A no wlasnie!. korzystasz z pahuda? ja wlasnie czekam na darmowa licencje od pokerstrategy =) . Jakie opcje masz aktywne przy stole? wiesz fold BB to steal itp.. ktore wedlug Ciebie sa najwazniejsze do gry SSS?
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Lol bonias zle zrobiles ze na takim limice nie korzystasz z PT i PAH!!Zobaczysz na przyszlych filmikach jak duzo mozna modyfikowac dzieki takim statystyka!!Mam skrecic cos pod katem sss o pt!!Tak po krotce to co mnie zawsze interesuje najbardziej to:

PF***********

"fold BB to steal"
      "fold SB to steal"
      "Attempt to steal"
      "Vp$ip" jak czesto oglada flopa
      "pf raise"

flop**********

"fold to bet on flop" jakos tak :) :) :)
      "CB"
      "CB fold"

No i oczywiscie jak chetnie idzie do sd czesto statystyki jak zachowuje sie na turnie nie no generalnie sporo tego jest czesc mam wyswietlana a czesc skonfigurowana w popie (okienku co wyskakuje po nacisinieciu)

Postaram sie cos nagrac o tym, zakladam ze masz wiecej niz 800$ jak grasz sss na tym limicie i powaznie warto uzywac juz na NL100 PT

jescze raz do tej reki wedlug mnie dosc dobrze zagrales ale ja bym go betowal na flopie a po jego re wiedzial bym raczej ze trzyma tego K AsAs albo jakas mocna pare!!W sumie nic nie poradzisz stalo sie:) :) :)
    • b0nias
      b0nias
      Brąz
      Z pokertrackera to korzystam:) . korzystam tez z gametime+ :) . pytam o statystyki bo w pahudzie jest tego duzo wiecej niz w gametime i chcialbym wiedziec jak to wyglada u mojego trenera:) .

A dzieki z rade. Nastepnym razem tak zagram