Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Podsumowanie treningu NL10 SSS 06.12.07

• magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Czesc!!

Zgodnie z tradycja wrzucam kilka najciekawszych rozdan z ktorymi mielismy do czynienia podczas ostaniego treningu!!

**********ZAGRANIE I**********

SET na FLOPIE Z CIASNYM UKLADEM KART

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)       
      Position:
      Stack
      CO:
      $11.48
      Hero:
      $2
      BU:
      $9.10

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with K:spade: , K:diamond:
      2 folds, UTG+2 calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.50, CO calls $0.50, BU calls $0.50, 3 folds.

KK zagrywam standardowo tj 4*BB+BB z jednego limpera i wraz z jedna osoba wchodze na flopa!!

Flop: ($1.75) J:heart: , Q:club: , K:heart: (3 players)
      Hero bets $1.50 (All-In), CO calls $1.50, BU folds.

Tutaj udaje mi sie trafic top set, zgodnie z sss wynika ze nalezy grac tu all in jezeli ktos zastanaiwa sie nad zwolnieniem gry to nie ma tu to wiekszego sensu. Skor nasz przeciwnik wolwal nas na pf to oznacza ze jego reka musi reprezentowac jakas sile powiedzmy As x co daj nam szanse na to ze i on tutaj cos trafil co by bylo wymarzona sytuacja dla nas, co wiecej flop jest dosc ciasny a nalezy pamietac ze kazdy strit bedzie nas tutaj bil zagrywam bez wachania all in!!

Turn: ($4.75) A:heart:
      River: ($4.75) 2:spade:

Final Pot: $4.75

**********ZAGRANIE II**********

AsAs KIEDY MAMY WIECEJ NIZ 25BB

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)       
      Position:
      Stack
      BB:
      $1.73
      Hero:
      $4.52

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG+2 with A:heart: , A:club:
      UTG+1 folds, Hero raises to $0.40, 6 folds, BB calls $0.30.

dostaje AsAs sytuacja wymarzona ale troche inna od tej w ktorej jestesmy zazwyczaj, dlaczego??Spojrzcie na wielkosc mojego stacku chwile wczesniej udlo mi sie trafic all in i zgodnie z zasada siedze przy stoliku do momentu az dojdzie do mnie D i czekam wlasnie na AsAs ewentualnie KK i tylko takie uklady gram. Kiedys podczas treningu udalo mis ie dostac KK wczoraj AsAs jak wiec gramy ta tak rzedko spotykana sytuacje??Normalnie zgodnie z sss. Podbijam 4*BB mam jednego wolajacego.

Flop: ($0.85) T:diamond: , 3:club: , 7:spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.60, BB folds.

na flopie wypadaja karty ktore nie wnosza raczej nic do naszej gry, ja po checku przeciwnika nie zwalniam gry tylko zagrywam 2/3 pota. Pamietajcie aby im wiekszy macie stack tym bardziej trzymac sie zasad sss aby nie ryzykowac wlasnego zysku!!

Final Pot: $1.45

**********ZAGRANIE III**********

CB Z JJ KIEDY K NA FLOPIE

Position:
      Stack
      Hero:
      $1.95
      MP3:
      $2.91

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (7 handed)

Preflop: Hero is BU with J:spade: , J:diamond:
      2 folds, MP3 calls $0.10, CO folds, Hero raises to $0.50, 2 folds, MP3 calls $0.40.

JJ zagrywam jak zwykle no i mam jednego wolajacego wchodzimy na flopa!!

Flop: ($1.15) 8:club: , K:spade: , K:club: (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $0.80, MP3 folds.

Na flopie wypada jedna overcards K, nasz przeciwnik daje check, ostatnimi czasy czesto widze na forum ze wielu z was w takich momentach zaklada czarny scenariusz tj. ze nasz przeciwnik musi miec w tym momencie K. Nie starajcie sie na sile analizowac reki przeciwnika tylko jak najbardziej trzymac sie zasad!!SSS mowi ze w momencie kiedy byliscie agresorami macie trash hand na flopie a wasz przeciwnik naciska check wy musicie wykonac CB. Jako ze wielkosc mojego stacku jest zdecydowanie wieksza od wartosci puli wykonuje CB w wysokosci 2/3 pot!!

Final Pot: $1.95

**********ZAGRANIE IV**********

KOLOR TRAFIONY PO GRZE Z BB NA TURNIE

Position:
      Stack
      SB:
      $10.57
      Hero:
      $2.06
      UTG+1:
      $7.16
      MP1:
      $3.34

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is BB with T:club: , 2:club:
      UTG+1 calls $0.10, UTG+2 folds, MP1 calls $0.10, 4 folds, SB calls $0.05, Hero checks.

Do gry dostaje sie dzieki temu ze siedzialem na BB, wchodze na flopa wraz z 3 oponentami.

Flop: ($0.40) K:club: , Q:spade: , J:club: (4 players)
      SB checks, Hero checks, UTG+1 checks, MP1 checks.

Dostaje draw do koloru ale mam az trzech przeciwnikow i zgodnie ze strategia jezeli nie bylismy agresorami takie cos gramy pasywnie anciskam check.

Turn: ($0.40) Q:club: (4 players)
      SB checks, Hero bets $0.30, UTG+1 calls $0.30, MP1 calls $0.30, SB folds.

Na turnie moja sytuacje ulega znacznej poprawie, trzymam kolor do tego kazda 9:club: albo As:club: daja mi strita w kolorze (jak bym trafil w tedy tego As:club: na bank byla by jakas nagroda dla uczestnikow treningu :) )jako ze mam az trzech przeciwnikow podbijam w wysokosci 2/3 puli mam dwoch wolajacych.

River: ($1.30) 9:spade: (3 players)
      Hero bets $1.66 (All-In), 2 folds.

na turnie wypada karta ktora komus moze dawac strita leza dwie Q na stole a ja mam dwoch oponentow swiadczy to o tym ze moga oni miec mocne uklady skoro nie odpuscili ich wczesniej z tego powodu zagrywam all in liczac na to ze nie zrzuca latwo swoich rak!! No a RF wpadnie nastepnym razem:) :) :)

Final Pot: $2.96

**********ZAGRANIE V**********

DWIE PARY NA FLOPI PRZECIWNIK BETUJE PRZED NAMI

Position:
      Stack
      BB:
      $2.15
      BU:
      $9.41
      Hero:
      $2

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is CO with 6:heart: , 3:club: . Hero posts a blind of $0.10.
      4 folds, Hero checks, BU calls $0.10, SB folds, BB checks.

Jak to bylo wczesniej do gry dostaje sie tylko i wylaczeni dla tego ze siedzialem na BB

Flop: ($0.35) 7:heart: , 6:club: , 3:diamond: (3 players)
      BB bets $0.20, Hero raises to $0.60, 2 folds.

Tutaj mila niespodzianka trafiam dwie pary ale moj przeciwnik przedemna betuje, co zrobic??Teoria mowi ze zagrywamy all in aj w takim momencie czesto dodaje do potu to co zagral przeciwnik i zagrywam takim rereisem to sie wlasnie dzieje tutaj:) :) :)

Final Pot: $1.15

**********PODSUMOWANIE**********

Mikolajkowy trening zakonczony bylo blisko ze dostal bym od mikolaja prezent jakim z pewnoscia byl by RF niwiele braklo ale wszystko wskazuje na to ze juz w pn zobaczymy pierwszego mojego RF na treningu, zapraszam wszystkich na poniedzialkowy trening!!

Jesli macie jakies pytania pytajcie!!
  • 3 odpowiedzi