[NL2-NL16] NL20 SH KJo

• Bilson
      Bilson
      Platyna
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 361
      GAME #749416274: Texas Hold'em NL $0.10/$0.20 2007-12-06 22:40:21
      Table Goldstar
      Seat 1: godi54000 ($15.60 in chips)
      Seat 3: Eagle682 ($31.14 in chips)
      Seat 5: BeeeLou ($49.31 in chips)
      Seat 6: Krisnet08 ($14.82 in chips) DEALER
      Seat 10: Overseer2000 ($11.95 in chips)
      Overseer2000: Post SB $0.10
      godi54000: Post BB $0.20

*** HOLE CARDS ***
      Dealt to BeeeLou [CJ DK]
      Eagle682: Raise $0.60
      BeeeLou: Call $0.60
      Krisnet08: Call $0.60
      Overseer2000: Fold
      godi54000: Fold

*** FLOP *** [D2 C2 DJ]
      Eagle682: Check
      BeeeLou: Bet $2.00
      Krisnet08: Fold
      Eagle682: Call $2.00

*** TURN *** [S7]
      Eagle682: Bet $5.00
      BeeeLou: Call $5.00
      *** RIVER *** [S2]

Eagle682: Allin $23.54
      BeeeLou ???

statsy gościa 43%/21%/3,58
  • 7 odpowiedzi
    • liquid85
      liquid85
      Brąz
      na forum od: 19.04.2007 Posty: 104
      smierdzi setem siodemek, i to w sumie jedyna, realna reka, ktora cie tutaj bije. ja chyba nie potrafilbym tego zrzucic przy takich statach przeciwnika (o ile ie sa one po 50 handach)

pozdrawiam
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      staty po 100 rekach

generalnie to jak na to teraz patrze to wydaje mi sie ze najwiekszy blad zrobilem preflop. call to najgorsze rozwiazanie.

albo fold albo raise i wiecej informacji o jego HC
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Jak na mój gust to w ogóle jest jakieś chore rozdanie. Jest was 5, to FR jest czy SH? Czy po prostu 5 zostało przy dużym stole ;) UTG raisuje 3BB, nie wiem, czy to u niego standard, czy tak sobie od czasu do czasu miksuje grę, widziałeś żeby tyle betował wcześniej i to jeszcze bez pozycji?.
      PF raise or fold, jedno z dwojga, jak nie wiesz z czym tak raisuje to z KJo z pozycji możesz ładować spokojnie, nie tyle dlatego, że chcesz zawęzić zakres, ale nawet dlatego, że nie chcesz mieć kolejnych graczy za plecami, to podstawa, bo KJo to monster nie jest i najlepiej sie to gra z pozycji. W razie re-raise FOLD. Flop OK, jak na mój gust, w razie re-raise fold. Turn OK, i teraz river...

Teraz trochę puszczę wodzę fantazji, ale to jest dość prawdopodobne. Ja mam na to rozdanie swoją własną teorię... Na mój gust, to on nie ma 77 :) Tylko AA, KK, może QQ. 3BB na PF, żeby nie zrzucać z łapy, dostał dwóch callerów, był bez pozycji. Na flopie para i J, pewnie chciał slowować pocketa z nadzieją, że któryś z was się wypuści, bo tylko J mógł jakoś tam betować. Na turnie bet, żeby niespodzianek nie było, ale go callowałeś i river poszedł OLA, żebyś sobie myślał, że kradnie :) Nie wiem, pocketa ma na 99% :) Tylko teraz jakiego...

Pozdro
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      To SH :) Dzisiaj sobie pomyslalem ze może sobie zagram shorthanded, do czego zresztą mnie od dawna namawiałeś ;)

Co do rozdania to tez go postawilem na wysokiego pocketa i wcisnąłem fold...
    • liquid85
      liquid85
      Brąz
      na forum od: 19.04.2007 Posty: 104
      ja to rozdanie widze troche inaczej;) z takim pfr podbija praktycznie kazdego pocketa, ma 77 i podbija tylko 3bb bo jest oop (zasadniczy blad, ale spora liczba graczy w ten sposob mysli). flop nie jest straszny ale jest ten J no, 2 przeciwnikow za nim, no i flusdraw (z overpara powinien betowac for protection). czeka i sprawdza podbicie z mysla "zobaczymy co dalej". Na turnie trafia fullhouse i bije prawie pota, zostaje sparwdzony i na river allin.

Pewnie mial zupelnie co innego i myslal kompletnie inaczej ale taka jest moja koncepcja:D

Tak czy siak fold imo prawidlowy;)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      edited
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      Liquid, pewnie, że dobrze gadasz :) Ta teoria jest wielce prawdopodobna. Jednak nie podoba mi się ten bet w pota na turnie przy monster hand :) Ja nie wiem, ale gdy masz prawdopodobnie najwyzszego FH, to starasz się wyciągnąć jak największą ilość kasy od przeciwnika, a nie straszysz go betem w pota :) Dlatego właśnie bardziej prawdopodobnym scenariuszem, jak dla mnie oczywiście, jest to, że ma tego high pocketa i trochę go już strach obleciał, po co Krzychu callował na flopie, że może zbiera do flusha.

Oczywiście wszystko się sprowadza to tego samego, FOLD river :)

Pozdro