[NL2-NL16] Aa Nl5 Bss Fr

• sebekkz
      sebekkz
      Brąz
      na forum od: 03.12.2007 Posty: 346
      Dopiero co usiadłem do stołu i było to moje drugie rozdanie.

Titan Poker Antirrhinum (Beginner) 0.01/0.02, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

saw flop | saw showdown

Button Button ($2.29)
      SB SB ($4.98)
      BB ($0.62)
      UTG ($0.57)
      UTG+1 ($4.90)
      MP ($2.26)
      CO-1 ($4.73)
      CO ($5.02)

Preflop: SB is in the SB with A:spade: A:diamond:
      UTG calls 0.02, 1 fold, MP raises to 0.04, CO-1 calls 0.04, 1 fold, Button calls 0.04, SB raises to 0.20, 4 folds, Button calls 0.17.

Flop (0.54) A:heart: T:diamond: K:diamond:
      SB bets 0.36, Button calls 0.36.

Turn (1.26) J:club:
      SB checks, Button bets 0.14, SB calls 0.14.

River (1.54) 7:diamond:
      SB checks, Button bets 0.06, SB raises to 0.40, Button calls 0.34

Button shows J:spade: K:heart:
      SB shows A:spade: A:diamond:

SB wins 2.34 with Three of a kind, Ace's

Zastanawiam sie czy dobrze to rozegrałem na Turn i River. Bałem sie że Button może mieć Q ale po jego niskich Betach uznałem, że jednak nie.
  • 3 odpowiedzi
    • pplcanfly
      pplcanfly
      Brąz
      na forum od: 19.09.2007 Posty: 27
      gdybys wrzucil cos do puli i zostal mocno przebity to wtedy moglbys byc pewny damy. niskie bety nie swiadcza zawsze o slabej karcie, moglo byc calkiem przeciwnie, zebys wlasnie sprawdzil. no ale tu jednak sie to nie sprawdzilo:)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      No to jest dość nieciekawy flop dla Ciebie, pomimo tego, że złapałeś A. Dwa drawy leżą na stole i jest wielkie prawdopodobieństwo, że koleś może jednego mieć aktywnego. Ja bym więcej betnął na flopie, chociaz specyfika NL2 jest tak pochrzaniona, że nigdy nie można być pewnym, choćby śladowych ilości myślenia u graczy z tych stawek (bez obrazy oczywiście). Na turnie jednak nie grałbym na twoim miejscu c/c, ale jednak spokojnie bym betował. Seta się raczej nie zrzuca, a nie ma co oddawać inicjatywy, nie masz pewności, że koleś na bank złapał Q, więc lepiej to sprawdzić właśnie betem. A może on się przestraszy, że ty masz i wtedy mógłby zrzucić. Lepiej w takich sytuacjach nie oddawać inicjatywy, ponieważ gdy trafisz na bardziej agresywnego gracza, będziesz miał trudne decyzje do podjęcia, a tak, zawsze siła jest po twojej stronie i to ty prowadzisz rozegranie handa.

No to chyba tyle

Pozdro
    • sebekkz
      sebekkz
      Brąz
      na forum od: 03.12.2007 Posty: 346
      Wielkie dzięki za ocenę, tak właśnie myślałem że powinienem tam dać Bet.