Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 3 rozdania (AK, QQ, KK) SSS, NL10, FR

• padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Po pierwsze chcialbym zapytac w jaki sposob moge umieszczac tutaj rozdania z Titan Poker przy uzyciu tych slicznych konwertorkow? Na PS jest jeden, ale wymaga on Poker Trackera. Niestety narazie mam tylko testowa wersje PT i po 1000 rozdan juz mi wiecej nie zapisuje. Nie chce sie bawic w jakies cracki - czekam na licencje od PS. Jest wiec jakis inny sposob zeby to zrobic? Ale do rzeczy:

1

Preflop podbilem zgodnie z SSS, dostalem dwoch wolajacych. Nie trafilem flopa, ale kiedy przyszedl moj ruch pula byla juz tak duza, ze postanowilem zagrac te overcards? Czy slusznie?

2

Tutaj zastanawialem sie czy na flopie nie zrobic pusha. W puli bylo 1,15 a w moim stacku zostalo 1,35. Zagralem OK czy jednak powinna byc OLA? Z drugiej strony to w tej sytuacji to chyba bez znaczenia bo pewnie by mnie sprawdzil z tym drawem (+overcard).

3

Na flopie trafilem "rakiete", wiec postanowilem trochu poslowplayowac? Slusznie?
  • 3 odpowiedzi
    • d0c3n7
      d0c3n7
      Brąz
      na forum od: 14.02.2007 Posty: 340
      uzywaj tej strony do konwertowania:)
      http://www.talking-poker.com

co do rak:

1) przed flopem ok, nie trafiles flopa masz trash hand i 2 przeciwnikow grasz check/fold!!! all-in tutaj duzy blad.

2) pre-flop ok, flop ok reraise (jaki push z made hand!!??), na turnie bym dal check bo ten As troche moglby namieszac.

3) preflop ok, flop 2/3 puli na tym poziomie zwalniaj gre z min. fullem, set niczego nie gwarantuje, chociaz w tym przypadku flop rainbow niskie karty wiec pewnie tez bym cos zwolnil :P
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Original od d0c3n7
      jaki push z made hand!!??
      push = all in!
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      1. przy takim flopie i takiej grze przeciwnikow nie zagral bym tutaj ten flop nie wrozyl niczego dobrego a ich gra i agresywne podbicia z oop potwierdzila by moje obawy!!!!!

2. Na turnie po jego checku z takim malym stackiem tez bym tak zagral istnieje jeszce inna opcja aby zagrac check/call do wyzlozenia kiedy mamy overcards na stole, zgodnie ze strategia w 100% bylo by grac check/fold ale tu nie bylo sie co zastanawiac bo naprawde miales malo w stosunku do tego co bylo w puli a do tego przeciwnik dal check!!

3. No sytuacja dosc komfortowa top set przy kolorowym flopie, powiedzmy ze to jest uklad ktory mozna juz zwolnic troche ale turn to miejsce do podbicia, wiec ok!!

ps. push to poprostu bet ewentualnie all in!!"pchasz" to do przodu!!