[HM] Aktywacja na nowym komputerze

• zbysio
      zbysio
      Brąz
      na forum od: 16.10.2009 Posty: 407
      Padł mi dysk na starym komputerze gdzie miałem zainstalowany holdem manager. Zainstalowałem holdem manager na nowym komputerze i wyskoczył komunikat żeby najpierw dezaktywować klucz na starym. W przypadku kiedy to niemożliwe, polecono mi zarejestrować się na holdemmanager.net i tam na swoim koncie wpisać klucz i aktywować i dezaktywować jak się podoba. Na tej stronce jest niestety napisane, że klucz jest już zarejestrowany.
      Hm kupywałem od gościa z pokerstrategy (chyba już nie gra, albo zrobił sobie dłuższą przerwę). I teraz:
      1. Czy to normalne że ma zarejestrowany klucz który sprzedaje na siebie, czy zrobił jakiegoś wała?
      2. Jest jeszcze jakaś możliwość odzyskania licencji posiadając tylko klucz, bez możliwości zalogowania się na starym dysku?
      3. Jest jakikolwiek sens pisać do holdemmanagerów?
  • 5 odpowiedzi
    • imgoingtomirage
      imgoingtomirage
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 23 276
      Witam.

Hm kupywałem od gościa z pokerstrategy (chyba już nie gra, albo zrobił sobie dłuższą przerwę). I teraz:
      1. Czy to normalne że ma zarejestrowany klucz który sprzedaje na siebie, czy zrobił jakiegoś wała?
      2. Jest jeszcze jakaś możliwość odzyskania licencji posiadając tylko klucz, bez możliwości zalogowania się na starym dysku?
      3. Jest jakikolwiek sens pisać do holdemmanagerów?

ad. 1
      Ciężko powiedzieć, musiałbyś się z nim skontaktować i poprosić o zresetowanie klucza.
      ad. 2
      Nie ma.
      ad. 3
      Nie. Zakup licencji od osób trzecich jest niezgodne z regulaminem, jeśli się z nimi skontaktujesz to sprawa może skończyć się w ten sposób, że klucz licencji zostanie zbanowany.

Tymczasowym rozwiązaniem może być wybranie licencji na drugi komputer przy rejestracji (masz listę rozwijaną gdzie możesz wybrać drugie stanowisko).

Pozdrawiam.
    • zbysio
      zbysio
      Brąz
      na forum od: 16.10.2009 Posty: 407
      Niestety tak samo przy 1 jak przy 2 jest to samo hasło - najpierw dezaktywacja na starym...
      Szkoda mi bulić kolejne 60 pare dolarów ;/
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Postaraj się skontaktować jakoś ze sprzedającym. Innego sposobu chyba w Twoim przypadku nie ma.

Pozdrawiam
    • mareczek000
      mareczek000
      Brąz
      na forum od: 25.01.2011 Posty: 748
      A w jaki sposób można deaktywować klucz z komputera?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez mareczek000
      A w jaki sposób można deaktywować klucz z komputera?
      Możesz zresetować klucze na stronie HoldemManagera. Musisz się zalogować i tam będziesz miał taką możliwość.

Pozdrawiam