Czesc!!

Czas na kilka anciekawszych rak z ostatniego treningu.

**********ZAGRANIE I**********

OVER PAIR NA FLOPIE

LATE: HERO T:spade: T:heart: Stack 1.7$

Zagrywalem standardowo jak przystalo na sss 4*BB=0.4$ na flopa dostaje sie wraz z jednym przeciwnikiem z pozycji BB

FLOP 8:spade: 7:diamond: 8:club: pot 0.85$

Rozpoczelo sie od tego ze moj przeciwnik z BB podbija do 0.4$, ja musze ocenic moja sytuacje bylem agresorem, trzymam over pair na flopie czyli moja reke moge sklasyfikowac jako made hand, oczywisice ze bede gral ale teraz o ile podbic??Jako ze 150% puli jest w przyblizeniu rowne temu co zostalo mi na recea a do tego przeciwnik przedemna zagrywa nie zostaje mi nic innego jak z made hand grac odrazu all in.

**********ZAGRANIE II**********

BB J:spade: 9:heart:

Tym razem dostaje sie na flopa wraz z dwoma oponentami ktorzy dolozyli po blindzie, wiaodmo ze gdyby doszlo do podbicia oczywiscie nie bylo mnie w tej puli:)

FLOP: 8:diamond: T:club: Q:spade: pot 0.3$

:) :) :) oby wiecej takich flopow udalo nam sie trafic strita na kolorowym flopie, teraz jak to zagrac??Ja przestrzegam przed zwalnianiem gry z takimi ukladam na takim levelu nalezy podbijac, jako ze pula byla mala ja podbilem o wartosc puli (nie ma sie co rozdrabniac zeby podbijac przy puli 0.3$ o 2/3 puli) podbijam o wartosc potu i mam jednego wolajacego!!

TURN: 2:diamond: pot 0.9$

tutaj sytuacje nie zmienia sie znaczoaco z duza pewnoscia mozna stwierdzic ze nadal jestesmy na prowadzeniu, czyli nadal trzymamy made hand jako ze pula jest jeszcze dosc mala zagrywam 2/3 puli co daje mi 0.6$ mam nadal jednego wolajacego.

RIVER: 9:diamond:

No moglo bzc lepiej mi nie zostalo juz nic innego jak zagrac all in chociacz moge liczyc sie z podzialem puli, ale tak nalezy grac idealnie z made hand pomiedz flopea a river.

**********ZAGRANIE III**********

DWAJ BSSowcy PRZEBIJAJA SIE PO NASZYM RISIE

HERO MP1 T:diamond: T:heart:

Sytucja w ktorej gramy standardowo 4*BB zamna jednak dochodzi do dziwnej sytuacji zawodnik grajacy BSS podbija mnie 3 krotnie pewnie by mnie to nie przerazilo ale jako zostaje przebity 3 krotnie do wartosci 3,6$ przez innego bss to zalacza sie alarm, cos nie wydaje mi sie ze jestem tutaj na prowadzeniu:) :) :) obliczam wartosc tego co zostalo mi na rece 1.6$:0.4$ daje 4:1 jestesmy na pograniczu tego co pokazuje tabelka grac czy nie??Jasne ze nie nic by sie rowniez nie stalo gdybyscie byli 3:1 jak byscie taka reke rzucili, jak sie bije dwoch bss to sie tam nie pchajcie bo zaprzeczycie zasadzie "gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta"

**********ZAGRANIEIV**********

QQ

MP1 HERO Q:diamond: Q:heart:

Podbijam tutaj standardowo 4*BB+3*BB za trzech limperow predzemna daje mi to sume 0.7$, jedna osoba z tych limperow z pozycji UTG+2 wola mnie, uwaga ja zawszze zaleceam wyostrzenie uwagi w takim momencie jak ktos najpierw limpuje a potem smialo wola do wysokiego podbicia!!!!!

FLOP T:diamond: T:club: T:spade:

No flop zadko spotykamy ale ze wzgledu na to co napisalem wczesniej nie kombinuje jak najszybciej zagrywam all in zeby nie dac przeciwnikowi szansy na zadne kombinacje!!!!

**********PODSUMOWANIE*********

Jesli czegos ie wiecei albo macie jakies problemy to smialo pytajcie:) :) :)

Pzdr!! do nastepnego treningu!!