[NL2-NL16] Nl25 Bss Qt Tpgk

• Schnapo
      Schnapo
      Basic
      na forum od: 09.07.2007 Posty: 1 374
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)    
      Position:
      Stack
      BB:
      $11.26
      Hero:
      $25

0.10/0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with Q:heart: , T:heart:
      2 folds, Hero raises to $1.00, 2 folds, BB calls $0.75.

Flop: ($2.10) 6:diamond: , 5:heart: , 7:club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.75, BB calls $1.75.

Turn: ($5.60) T:spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets $4, BB calls $4.00.

River: ($13.60) 4:spade: (2 players)
      BB checks, Hero checks.

Final Pot: $13.60
  • 5 odpowiedzi
    • Bielanek
      Bielanek
      Black
      na forum od: 27.03.2007 Posty: 2 490
      Moim zdaniem wszystko jest ok. Jak się zakończyło? Pokazał strita? :) Pewnie liczył na twój Bet na River?!
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      No BB ma bardzo ciekawe statsy. :D Calling station jak nie wiem co. :P Zastanowiłbym się tutaj nad cbetem na flopie, gościu ma VPIP 45 i 83 wts! :baby: Nie widzę tutaj za bardzo fold equity!:D No ale powiedzmy, że cbet nie jest tutaj błędem. ;) Turn & River = nice hand! :) Pozdrawiam
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Po pierwsze, nie cont-betuj shorta nie mając nic. Teraz jesteś in position w stosunku do niego, nie masz karty, a on siedział cicho, wiec lepiej zobaczyć turn. Gdy short sprawdzi Ci cont-beta, to zazwyczaj dojdzie do showdown, ponieważ jego stack nie będzie mu pozwalał na zrzucenie łapy, ponieważ pula będzie za duża. Więc jak Ci daje kartę za darmo, check behind.

Po drugie, nie cont-betuj calling station. Callind station przeważnie sprawdzają, więc nie ma sensu cont-bet bluff ponieważ on zakłada, że przeciwnicy będą zrzucać na flopie, a nie to, że coś nam dojdzie.

Na turn raczej betowałbym więcej, trafiłeś tp więc nie masz powodów myśleć, że masz gorszą rękę. A jak on będzie chciał dobierać na przykład do str8, to niech płaci.

Poza tym, ten koleś callował z BB, mógł mieć totalnie wszystko, zazwyczaj gracze nie raisują AQ, AJ, KQ, KJ etc z tej pozycji, tylko callują. Zakres jego handów mógł być naprawdę duży i nie ma przesłanek, żeby go stawiać na konkretną rękę. Jego staty natomiast, plus gra na flopie, turnie i river raczej właśnie mi czymś w rodzaju AQ, AJ, KQ, KJ zalatują, nie wiem, mogę się mylić.

Check na river ok.

No to chyba tyle

Pozdro
    • qqryq
      qqryq
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 449
      simoo tyle, że to staty z 11 handów :P
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Original od qqryq simoo tyle, że to staty z 11 handów :P
      hehe, racja! Nie zwróciłem na to uwagi, thx. Pozdrawiam :)