[NL2-NL16] 2 rozdania nl10 / sss

• Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      1 rozdanie

saw flop | saw showdown

BB Mooris ($2)
      MP playertre ($7)

Preflop: Mooris is in the BB with K:club: J:heart:
      3 folds, playertre calls 0.10, 5 folds, Mooris checks.

Flop (0.25) J:club: 5:diamond: T:heart:
      Mooris bets 0.30, playertre calls 0.30.

Turn (0.85) Q:heart:
      Mooris checks, playertre bets 0.40, Mooris moves all-in for 1.60, 1 fold

1 pytanie - czy wogole dobrze zagralem ? na turnie zauwazylem straightdrawa wiec zgodnie ze strategia zagralem all in

2 pytanie czy to nie jest zbyt agresywne ze z drawem gramy na turnie all ? przeciez w wiekszosci wypadkow nie dostaniemy made hand...

2 rozdanie

saw flop | saw showdown

BB Mooris ($1.75)
      CO-1 Mr96 ($2)

Preflop: Mooris is in the BB with Q:spade: J:spade:
      1 fold, man13 calls 0.10, 1 fold, Mr96 calls 0.10, 3 folds, Mooris checks.

Flop (0.35) 4:spade: 7:club: A:heart:
      Mooris checks, man13 checks, Mr96 checks.

Turn (0.35) T:diamond:
      Mooris checks, man13 checks, Mr96 checks.

River (0.35) J:diamond:
      Mooris bets 0.30, 1 fold, Mr96 calls 0.30

tutaj jak poprzednio brakuje K do strita wiec powinienem na turnie zagrac all ale sie nie odwazylem, zagralem wysokosc puli - i tu znowu nasuwa sie refleksja czy powaznie to dobra taktyka grac all na turnie z drawem.

Pozdrawiam
  • 6 odpowiedzi
    • pplcanfly
      pplcanfly
      Brąz
      na forum od: 19.09.2007 Posty: 27
      w strategii sss w ogole nie grasz drawow jezeli nie podbijales przed flopem
    • dariolysy
      dariolysy
      Brąz
      na forum od: 04.10.2007 Posty: 403
      1. miałeś już madehand od flopa - top pair with K kicker
      turn tylko polepszył twoją sytuacje bo oprócz top pair dostałeś OESD więc allin moim zdaniem jak najbardziej prawidłowy (mimo to nie dzięki temu drawowi powinieneś podbijać tylko dzięki top pair - darmowa gra z blindów)

aha i jeszcze przy turnie to ty powinieneś być agresorem bo być może twój przeciwnik trzymał na łapie 9 i gdyby też dałby check to przy river 8 mógłbyś pożegnać swój wkład w tą rękę

2. tutaj to od początku do końca miałeś trasha (nie mówiąc o tym że grałeś z dwoma innymi gościami) więc zgodnie z SSS powinieneś grać check/fold, a z tym drawem do strita to nie był to draw w ogóle :) (w SSS grasz tylko OESD i flush draw) ale gutshot - tylko 4 karty mogły cię uratować (króle) więc nie jest to made hand, poza tym nawet jakby był to draw to jak powiedział pplcanfly

w strategii sss w ogole nie grasz drawow jezeli nie podbijales przed flopem

pozdro!
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      no to juz chyba wszystko jasne?

1. edit: zmienilem zdanie :) :) :) odp w poscie ponizej:) :) :) sry
      2. check/fold

no i te drawy :) sluchaj chlopakow, gramy je tylko po tym jak bylismy agresorami:)
    • dariolysy
      dariolysy
      Brąz
      na forum od: 04.10.2007 Posty: 403
      ad1. chyba moja pierwsza odpowiedz nie do końca w myśl SSS;)

chociaż w sumie teraz ja nie wiem:) bo na turnie jego ręka rzeczywiście nie była już made hand tylko 2nd pair bo przyszła Q (był co prawda OESD - ale z blindów) więc co teraz magic83? dalej bet/allin czy bet2/3 /fold czy check/fold

darmowa gra
      flop - made hand - bet
      turn - trash (z OESD) - ??

w ogóle w SSS zazwyczaj nasza aktywność się na flopie kończy ale teraz nie wiem co w tym przypadku??

rozwiejcie wątpliwości ...:)
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Jeżeli na turnie, twoja ręka się pogorszy do trash hand, to grasz dalej check/fold. Chyba, że twój stack jest mniejszy niż połowa aktualnej puli, wtedy lecisz all-in.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      LoL ja tutaj tez troche nakombinowalem!!!!!

Jeszcze raz!!!!

1. Sytuacja jest dziwna/nietypowa najlepiej bylo zagrac na turnie check/call no i tak samo na river, zminimalizowac straty gdyby rzeczywiscie trzymal ta Q ale z drugiej strony nie odpuscic mu bo raczej call na flopie nie sugrrowal ze czeka na Q tylko ze juz w tedy mial cos na rece jasne??Tak nie jest idealnie w strategi ale tak najlepiej w mojej opini bylo tu zagrac!!!!!!!!!!!!

sry ze nie odpisalem wczesniej ale ja sie troche pogubilem z tym nowym softem do oceniania rak i poprostu nie zobaczylem ze ktos cos dopisal do tej reki!!!

Ps. mam nadzieje ze jeszcze ktos to przeczyta:) :) :)