Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] BSS Nl25 ATo

• Schnapo
      Schnapo
      Basic
      na forum od: 09.07.2007 Posty: 1 374
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      CO:
      $25.91
      BU:
      $22.88
      BB:
      $40.66
      Hero:
      $25.55

0.10/0.25 No-Limit Hold'em (4 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is SB with T:diamond: , A:spade:
      CO folds, BU raises to $1.00, Hero calls $0.90, BB calls $0.75.

Flop: ($3.00) T:spade: , 8:spade: , 6:diamond: (3 players)
      Hero checks, BB checks, BU bets $2.25, Hero raises to $6.00, BB folds, BU calls $3.75.

Turn: ($15.00) 3:club: (2 players)
      Hero checks, BU bets $15.75, Hero folds.

Final Pot: $30.75
  • 4 odpowiedzi
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Błąd popełniłeś już na preflopie. AT z SB po raise z BU to raise albo fold, ale na pewno nie call! ;) Wtedy wiesz co jest grane. Na flopie (po call na pf) zagrałbym donkbet, ponieważ takim c/r inwestujesz w tego handa za dużo kasy. Jak dostaniesz raise, to grasz na outs/odds. Za backdoorflush możesz doliczyć sobie jednego outsa. Ale myślę, że przy normalnym reraise masz tutaj ez fold. Nieciekawie zagrałeś tego handa! ;) Pozdrawiam :)
    • pplcanfly
      pplcanfly
      Brąz
      na forum od: 19.09.2007 Posty: 27
      Original od simoo
      Błąd popełniłeś już na preflopie. AT z SB po raise z BU to raise albo fold, ale na pewno nie call! ;) Wtedy wiesz co jest grane.
      jaki cel jest w reraise ATo na preflopie??
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Zorientowanie sie an czym stoisz :) Raise z buttona moze oznaczać dosłownie wszystko, ja np kradnę blindy z każdym Ax i Kx , ale jesli bb albo sb podboje mnie, a ja mam np K9 to folduje ,a jak callujesz z sb, bb podbicie buttona to jestes na flopie z niczym bo button moze mieć wszystko i nic :)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Dokładnie. :) Wtedy nie wiesz gdzie się znajdujesz, a jak pewnie wszyscy wiemy w pokerze najważniejsze są informacje. :) Pozdrawiam