Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Qq $0.05/$0.10

• tras
      tras
      Brąz
      na forum od: 22.11.2007 Posty: 547
      No Limit Holdem Ring game
      Blinds: $0.05/$0.10
      8 players
      Converter

Stack sizes:
      UTG: $12.05
      UTG+1: $12.05
      Hero: $20.10
      MP2: $10
      CO: $11
      Button: $6.65
      SB: $10.60
      BB: $11.20

Pre-flop: (8 players) Hero is MP1 with Q♥ Q♠
      2 folds, Hero raises to $0.4, MP2 folds, CO calls, 3 folds.

Flop: T♠ 4♥ 5♠ ($0.95, 2 players)
      Hero bets $0.7, CO raises to $2, Hero folds.
      Uncalled bets: $1.3 returned to CO.
      czesc, ja oceniacie te reke?
      1. czy dobrze podbijalem?
      2. czy dobrze ze zrobilem fold po jego raise?
      dzieki, pozdro
  • 3 odpowiedzi
    • grochu
      grochu
      Brąz
      na forum od: 20.04.2007 Posty: 203
      Jego raise moim zdaniem moze oznaczac rozne karty, mogl trafic seta ktory cie bije w tym momencie, ale mozliwe ze sprawdzil twoje podbicie preflop np. z AT i trafil TPTK lub JJ lub FD, takze mozliwosci jest tu duzo moim zdaniem powinienes pokusic sie o RERAISE masz overpair QQ to silna reka i przy takim flopie ciezko ja zrzucic.
    • kuken
      kuken
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 196
      Ja bym nie reraisował ale zrobiłbym call.
      Teraz pytanie co może mieć przeciwnik??? Z ręką trypu AA-KK najpewniej by nas reraisował na PF, więc wykluczam taką mozliwość. Może mieć AT, KT i myśli, że jest z przodu, ewentualnie trafił seta i to my jesteśmy teraz z tyłu. Flush drawa nie grałby tak ostro więc chyba taka ręka nam nie grozi.
      A teraz pytanie do bardziej doswiadczonych. Zakładamy, że go callujemy. W puli mamy wtedy jakieś 4,3$. Koleś stawia 3-3,5$. Co robimy wtedy??? Czy bez jakichkolwiek readów powinniśmy grać dalej czy lepiej rzucić niepewną rękę???
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Jak dla mnie to jest push na takim boardzie! Suited, connected - więc nieciekawie. Gościu może mieć straight draw, flush draw, Top Pair, no i oczywiście seta 44-55, od TT dostałbyś pewnie reraisa na preflopie. Na seta mi to jednak nie wygląda, bo z setem chcę bronić swojej ręki na takim boardzie, a jego raise jest jak na protectionreise po prostu za mały. A więc -> PUSH IT!!! :) @kuken "Flush drawa nie grałby tak ostro" - a dlaczego nie? :P "A teraz pytanie do bardziej doswiadczonych. Zakładamy, że go callujemy. W puli mamy wtedy jakieś 4,3$. Koleś stawia 3-3,5$. Co robimy wtedy??? Czy bez jakichkolwiek readów powinniśmy grać dalej czy lepiej rzucić niepewną rękę???" Zależy od karty na turnie. :P Na turnie znajdujemy się w bardzo nieciekawej sytuacji i musimy podjąć trudną decyzję. Ale w pokerze chodzi właśnie o to, żeby stworzyć sobie tylko takie sytuacje, w których nie musimy podejmować trudnych decyzji. Dlatego też PUSH na flopie! :) Pozdrawiam :)