Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 54s NL$25 BSS

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Hero: $60.90
      BB: $36.25
      UTG+3: $23.00
      CO: $20.70

Preflop: Hero is in MP+2 with 5 4 (10 players)
      2 folds, UTG+3 calls $0.25, MP+1 folds, Hero calls $0.25, MP+3 folds, CO calls $0.25, 2 folds, BB checks

Flop ($1.15): 2 3 K (4 players)
      BB checks, UTG+3 bets $0.50, Hero calls $0.50, CO raises to $2.00, 2 folds, Hero calls $2.00

Turn ($5.65): 6 (2 players)
      Hero checks, CO bets $3.50, Hero calls $3.50

River ($12.65): 7 (2 players)
      Hero bets $6.00, CO calls $6.00

Fold na preflopie :P
      Na flopie przy pierwszym callu miałem oddsy 1:3, a przy drugim 1:2 , ale draw jest dobrze ukryty i doliczyłem sobie implied oddsy. Dobrze, czy fold?
  • 6 odpowiedzi
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      check/call jest zly bo lezy FD i nie budujesz pota, mogles check/raisowac lub leadowac, a na river wiekszy value bet 2/3 pota
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Fold PF, to oczywiste. Po drugie na flopie w OESD to ty masz betowac a nie czekac na CO co on zrobi i pozniej cold callowac jego bet bez oddsow.

Na turnie los sie do Ciebie usmiecha i polecalbym grac c/r poniewaz nie wiem, czy CO nie zlapal jakiejs durnej parki i nie betowal drawa na flopie. Poza tym, on mogl betowac totalnie ze wszystkim, poniewaz mial pozycje i dwoch limpow za soba, ktorzy nie kwapili sie z wyciaganiem kasy. River w sumie ok, ale pula mala niestety jak na tak dobrze ukrtego nutsa.

Pozdro
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Dlaczego fold pf ? Wydawało mi sie, ze na deepstacku można spokojnie gracz sc , byle tylko je oczywiście podbijać a nie limpować...Jak gram juz na deepstacku to staram własnie w taki sposób zdominowac stół :)
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      na flopie w OESD to ty masz betowac
      Nawet, jak mam 3 przeciwników? Pisałeś w swoim artykule, że na być ich max 2, jak chcę betować drawa.
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Original od Azaz3L Dlaczego fold pf ?
      Suited connectors to dość dobra ręka grając z CO lub BU, czyli mając pozycję. Bez pozycji nie wiesz czy ktoś za Tobą podbije czy nie, a jak podbije to będziesz musiał najprawdopodobniej spasować. Drawy OOP są zazwyczaj drogie, a ze suited connectors przecież na nic innego nie liczysz. Poza tym limp ze suited connctors, opłaca się na stołach FR dopiero wtedy, gdy kilku graczy już przed Tobą limpowało, bo dostajesz wtedy dobre pot oddsy. Na SH jest trochę inaczej... Pozdrawiam :)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Original od Eclipt Nawet, jak mam 3 przeciwników? Pisałeś w swoim artykule, że na być ich max 2, jak chcę betować drawa.
      Ja bym tego handa zagrał trochę inaczej. Przy trzech przeciwnikach możesz sobie policzyć 6 czystych outsów, bo myślę, że ktoś ma tutaj na pewno FD. Przy pod oddsach 1:3, nie mając pozycji i nie wiedząc co zrobi CO mamy tutaj fold, a nie call albo raise. :) Na turnie zagrałbym tak jak Fizol. :) Pozdrawiam :)