Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] TQs $0.05/$0.10

• tras
      tras
      Brąz
      na forum od: 22.11.2007 Posty: 547
      No Limit Holdem Ring game
      Blinds: $0.05/$0.10
      9 players
      Converter

Pre-flop: (9 players) Hero is Button with T♣ Q♣
      3 folds, MP2 calls $0.1 (pot was $0.15), 2 folds, Hero calls $0.1 (pot was $0.25), SB folds, BB checks.

Flop: 8♥ Q♦ J♥ ($0.35, 3 players)
      BB checks, MP2 bets $0.2, Hero raises to $0.6, BB folds, MP2 calls $0.4 (pot was $1.15).

Turn: 6♠ ($1.55, 2 players)
      MP2 checks, Hero bets $1, MP2 calls $1 (pot was $2.55).

River: 3♣ ($3.55, 2 players)
      MP2 checks, Hero checks.
      mam dwa pytanka
      1. czy z taka kara podbijac jesli jestem na BU?
      2. czy jak koles caly czas sprawdzal prez wszystkie rundy to betowac po river?
      dzieki, pozdro
  • 2 odpowiedzi
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Stacki przede wszystkim, to najważniejsza rzecz jaką zawsze musisz umieszczać w handach, które wrzucasz do oceny. Gdy widzimy stacki graczy i twój to wtenczas wiadomo, jak się do tego ustosunkować, natomiast gdy ich nie ma ciężko powiedzieć cokolwiek, ponieważ inaczej gra się przeciwko shortom, a inaczej przeciwko deepstackom.

Zakładając, że stacki tych graczy, jak i twój są pełne możesz się pokusić na raise z BU. Jednakże dla początkujących pokerzystów wedle tableki SHC jest to trash hand, który się zrzuca PF i raczej tego się trzymaj. Przeciwko dwóm graczom na flopie powinieneś betować nieco więcej, aby wiedzieć co jest grane. Ja podejrzewam, że oni po prostu drawowali do flusha, albo mieli jakąś parę z flopa. Nie ma tu raczej przesłanek ku temu, aby twierdzić, że nie masz najlepszej ręki. Po pierwsze dlatego, że żaden z graczy nie zagrał bet tudzież c/r na flopie ani na turnie, co przy flush draw byłoby raczej konieczne. Po drugie, bije Cię wyłącznie KQ AQ biorąc pod uwagę parę (przy dwóch parach z QJ przykładowo dostałbyś na flopie re-raise albo gracz sam przejąby inicjatywę) - jednak z KQ AQ nikt nie limpowałby PF więc te ręce wykluczam. W sumie na river check nie jest taki głupi, ponieważ któryś z graczy mógł faktycznie złapać seta limpując niskiego pocketa albo dobrać do drugiej pary i chciał po prostu zagrać na river c/r. Jednakże bardziej mi tu wygląda na grę fl draw albo A lub K u tych panów.

Pozdro
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Ja chciałbym nadmienić, że QTs w SHC jest opisane przez "raise 0/fold", czyli tras zagrał zgodnie z SHC.

Co do ręki - potsize bet na flopie (2*0.20 + 0.55 = $0.95), a dalej grałbym tak samo :) .