[NL2-NL16] AKo NL$25 BSS

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Ciekawa sesja dzisiaj rano była, więc zaraz zaspamuję całe forum :D

Hero: $27.65
      BU: $23.65

Preflop: Hero is in MP+3 with A K (9 players)
      2 folds, MP+1 calls $0.25, MP+2 folds, Hero raises $1.50, CO folds, BU calls $1.50, 3 folds

Flop ($3.65): 8 3 A (2 players)
      Hero bets $3.50, BU raises to $7.00, Hero raises to $26.15 (all-in), BU calls $22.15 (all-in)

Flop fantasyczny :) . Dobrze zagrane, czy może powinienem był się przestraszyć seta?
  • 14 odpowiedzi
    • d0c3n7
      d0c3n7
      Brąz
      na forum od: 14.02.2007 Posty: 340
      dla mnie dobrze zagrane ladny flop- rainbow, trafiles asa masz najlepszego kickera w takich sytuacjach nie ma sie co zastanawiac czy ktos trafil seta bo na 100 podobnych przypadkow moze z 5 okaza sie setem;], jesli rzeczywiscie koles trafil seta- nie przejmuj sie re i gogogo jak ktos juz tu mawial~~
      pozdrawiam
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Też bym tak zagrał, właściwie wczoraj miałem identyczne zagranie, gość pokazał AQ i oddał mi całego stacka :)
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      gość pokazał AQ i oddał mi całego stacka
      Dokładnie to samo miała moja ofiara w tym rozdaniu :D
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      imo to tylko set nas tu calluje ;p
      ja gram tylko call na flopie i pozniej check/call, jesli koles zrobi check behind to value bet na river
    • pplcanfly
      pplcanfly
      Brąz
      na forum od: 19.09.2007 Posty: 27
      mysle ze z setem nie zrobilby min raise tylko wiecej. chyba bardziej bal sie ze to ty masz seta;)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Original od Mimz imo to tylko set nas tu calluje ;p ja gram tylko call na flopie i pozniej check/call, jesli koles zrobi check behind to value bet na river
      Good! ;) Przydały by się jakieś statsy, ale bez zagrałbym to identycznie jak Mimz... Call flop, Call turn, bet albo call river w zależności od tego czy zagrał check behind na turnie. Dlaczego tylko call? Możliwe, że po Twoim all-in spasuje Ax, a tego przecież nie chcemy co nie? ;) A tak niech sobie betuje, na river będzie i tak pewnie pot committed i odda nam całego stacka. :) Poza tym jak to jakiś maniac, to niech sobie blefuje. ;) Pozdrawiam :)
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      Czyli na takim ekstremalnie bezpiecznym flopie można slowplayować nawet top-parę?
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Przyznaj się, chciałeś pewnie tylko wypróbować czy działa "Poproś o kolejne sprawdzenie ręki"! :D No ja bym tego slowplayem nie nazwał, bo grasz c/c dla value, ponieważ Twój przeciwnik ma pewnie silną rękę, ale słabszą od Twojej. :) Przegrywasz raczej tylko z setem, na flopie nie ma żadnych drawów, nie ma za bardzo czego bronić... Pozdrawiam :)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      W życiu panowie, o czym wy gadacie? Przecież to nie mega nuts z serii floped full house, ale wyłącznie TPTK, tego się nie slowuje nawet na takim flopie jak ten. Jest jeszcze stado innych kart które gdy wpadną na turn i river robią z naszego układu "I'll give you my soul". Moim zdaniem OK zagrane push łady i tyle. Nie masz readów na gracza, nie znasz zasięgu ręki etc. Ja bym tego nie slowował, wpada mu druga para i leżysz. A z AQ i tak Cię sparwdzi i tak na tych stawkach...

Pozdro
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Z tym się nie zgodzę. ;) Tak jak już napisał Mimz, set cię sprawdzi, a słabszy A spasuje. Gdzie tu widzisz sens pushowania? Pushem możesz dużo przegrać, a mało wygrać. "A z AQ i tak Cię sprawdzi i tak na tych stawkach" - niekoniecznie... Nie mamy tutaj żadnych readów, a sam dobrze wiesz, że na NL25 nie grają same fishe. ;) Pozdrawiam :)
    • qqryq
      qqryq
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 449
      Ja bym zagrał mniej na flopie. $3.50 to takim boardzie to trochę za dużo i potem ciężko jest kontrolować pulę, a tak to:

Flop ($3.65): 8 3 A (2 players)
      Hero bets $3.50, BU raises to $7.00, Hero calls $3.50

Sytuacja 1:
      Turn($17.65)
      Hero checks, BU bets, Hero shoves
      Call nie ma sensu bo jesteśmy pot commited.

Sytuacja 2:
      Turn($17.65)
      Hero checks, BU checks

River($17.65)
      Hero bets ~$12
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      http://www.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=10482

Tam podzielają opinię simoo.

Call nie ma sensu bo jesteśmy pot commited.
      Jak jesteśmy pot commited, to chyba fold nie ma sensu, a nie call :P
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Tam podzielają opinię simoo.
      :D btw. naprawdę bardzo ciekawa ręka Eclipt. ;) Pozdrawiam
    • qqryq
      qqryq
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 449
      Original od Eclipt
      Jak jesteśmy pot commited, to chyba fold nie ma sensu, a nie call :P
      Chodzi o to, że jak callniesz turna to i tak jesteś all-in na river, więc push/fold turn. :)