Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 3 rece do oceny

• charl85
      charl85
      Brąz
      na forum od: 18.11.2007 Posty: 228
      Postanowilem wklejac moje rece na forum za rada bardziej doswiadczonych zawodnikow :) Prosze o ocene mojego rozegrania danych rak.. i wyrozumialosc :P

Tutaj spasowałem i niestety nie wiem co miał MP3 czy w takiej sytuacji i przy takim podbiciu trzeba bylo wejsc czy dobrze spasowałem?

MP3:
      $9,98
      UTG+2:
      $10,85

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:heart: , 9:heart:
      UTG+2 raises to $0,40, 2 folds, MP3 calls $0,40, 4 folds.

Flop: ($0,95) 9:club: , 8:club: , 5:spade: (2 players)
      UTG+2 checks, MP3 checks.

Turn: ($0,95) 8:diamond: (2 players)
      UTG+2 checks, MP3 checks.

River: ($0,95) 9:spade: (2 players)
      UTG+2 bets $0,50, MP3 raises to $5,70, UTG+2 folds.

Final Pot: $7,15

Zdecydowałem sie wejsc i okazalo sie ze slusznie ale czy w takiej sytuacji gdzie przeciwnik tak zdecydowanie podbil na river mozna wchodzic?

Hero:
      $4,11
      MP1:
      $4,70

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with K:diamond: , Q:club:
      2 folds, MP1 calls $0,10, 4 folds, Hero calls $0,05, BB folds.

Flop: ($0,30) K:club: , J:club: , T:spade: (2 players)
      Hero bets $0,10, MP1 calls $0,10.

Turn: ($0,50) 5:spade: (2 players)
      Hero bets $0,50, MP1 raises to $1,00, Hero calls $0,50.

River: ($2,50) 7:club: (2 players)
      Hero bets $0,10, MP1 raises to $1,00, Hero calls $0,90.

Final Pot: $4,50

Tutaj balem sie ze ktorys z graczy moze miec strita, jak byscie rozegrali ta reke przy takim ukladzie?

Hero:
      $6,81
      BB:
      $14,87
      SB:
      $5,30
      UTG+2:
      $9,22
      BU:
      $5,59

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is MP3 with A:spade: , 2:club:
      UTG+2 calls $0,10, 2 folds, Hero calls $0,10, CO folds, BU calls $0,10, SB calls $0,05, BB checks.

Flop: ($0,50) 5:heart: , 3:spade: , 2:diamond: (5 players)
      SB checks, BB checks, UTG+2 checks, Hero checks, BU checks.

Turn: ($0,50) A:diamond: (5 players)
      SB bets $0,30, BB calls $0,30, UTG+2 folds, Hero calls $0,30, BU calls $0,30.

River: ($1,70) J:spade: (4 players)
      SB checks, BB checks, Hero checks, BU checks.

Final Pot: $1,70
  • 6 odpowiedzi
    • charl85
      charl85
      Brąz
      Czy daloby sie przeniesc temat do NL ? Sorrki za pomylke
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Temat przeniesiony do NL. :) Nie wklejaj wyników, wklej za to wielkość stacków (możesz to zmienić w Texas Grabem) - w NL jest to bardzo ważne! :) Poza tym łatwiej będzie ocenić Twoje rozdania, jak napiszesz jaką grasz strategią - Short Stack Strategy czy Big Stack Strategy. :) Pozdrawiam :)
    • charl85
      charl85
      Brąz
      ok tak zrobie ale dopiero jutro bo wlasnie lece do pracy :/
    • simoo
      simoo
      Brąz
      To napisz jeszcze szybko czy grasz SSS? :P Pozdrawiam
    • charl85
      charl85
      Brąz
      Dobra jeszcze zdaze zaraz wstawie stacki :P Nie gram SSS musze najpierw dobrze poznac ta strategie. Gram mozna powiedziec wlasna strategia ale nie jest orginalna :P Wchodze na stol z 5$ i przy 8-10 wychodze zaleznie od tego jaki idzie mi karta wybieram stoly z duzym Avg. Pot i staram sie unikac osob grajacych SSS. Gram tylko mocne rece bardzo zadko blefuje, staram sie stosowac do wszystkiego co przeczytalem na PokerStrategy. Na poczatku gralem tak sobie zeby pograc i przerabalem 20$ Pozniej zaponzalem sie z roznymi materialami ogarnalem sie troche :P zaczalem grac duzo bardziej konsekwentnie itd itd :P No i na teraz jestem 5$ do przodu :D PartyPoints 58 no i mam nadzieje systematycznie w gore :)
      Juz wstawiam stacki

ps nie wiem jeszcze kiedy bede uzupelniac stack w przypadku strat bo jak narazie (odpukac) nie mialem wiekszych niz do mniej wiecej 4$ na stol
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Nie ma czegoś takiego jak "Gram można powiedzieć własną strategia"! Albo grasz w pokera, albo nie... ;) 1) Z K9s po raise masz czysty fold. K z niskim kickerem bardzo często przegrywa z K z wyższym kickerem, szczególnie po tym jak UTG+2 podbił na preflopie. :) 2) No ale z jaką ręką chcesz wchodzić, jak nie z KQ z SB? :P Problem w tym, że miałeś tutaj podbić! Nie baw się w minibety. Nie betujemy poniżej 1/2 puli! Zapamiętaj to sobie! Na turnie ładnie zagrałeś, odważny bet! :) Na river to samo, co to za becik? :P Tutaj możesz zagrać check/call. 3) Taką kartę pasujemy już na preflopie! :) Pozdrawiam