Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Podsumowanie treningu NL10 SSS 22.11.2007

• magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Witam!!

Trening pelen przygod!!Kto byl ten wie a kogo nie bylo niech zaluje!!Kilka ciekawych rak ktore udalo mi sie zrzzucic (zachecam do updatow oprogramowania po ich instalacji okazuje sie ze program dziala sprawnie np TG :) )

**********ZAGRANIE I**********
      TROJKA TRAFIONA Z BB

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with 2:spade: , T:club:
      7 folds, SB calls $0.05, Hero checks.

Slaba reka ale udaje mi sie dostac do gry dzieki temu ze siedzialem na BB.

Flop: ($0.20) T:spade: , 3:spade: , T:diamond: (2 players)
      SB bets $0.20, Hero raises to $0.60, SB folds.

Wchodzimy na flopa a tu mila niespodzianka trafiamy trojke. Przeciwnik przednami betuje co robic??Rozwiazanie basrdzo proste jako ze trzymy made hand trzeba grac podbiciem, teoria mowi o zagraniu all in jezeli przeciwnik przed nami podbija ale w tym przypadku ignoruje jego minimalne podbicie i zagrywam rerisem jego podbicia trzykrotnie. Odradzam tutaj jakichkolwiek kobinacji i zwalniania gry zwlaszcza na tym limicie kiedy wyrabiacie bonus i najwazniejsze dla was jest miec jak najpewniejszy zysk!!!!!

Final Pot: $1.00

**********ZAGRANIE II**********
      SET As NA FLOPIE

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with A:diamond: , A:spade:
      MP2 folds, Hero raises to $0.40, 2 folds, SB calls $0.35, BB folds.

Asy oczywiscie zagrywam agresywnie 4*BB mam jednego wolajacego.

Flop: ($0.90) A:heart: , 7:club: , 5:spade: (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Trafiam top set oraz kolorowy flop ktory nie jest dosc scisniety, po checku przecinika akcja przychodzi do nas, sytuacja jest bardzo korzystna i ciezko liczyc na to ze przeciwnik nas przegoni na rivie dlatego naciskam check. Jesli jednak macie maly budzet to betujcie tutaj djac sobie szanse na wybudowanie wiekszej puli na rivie!!

Turn: ($0.90) T:club: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.60, SB folds.

Jak ze na turnie moj przeciwnik nadal nie wykazuje zadnych checi do grania ja nie daje mu szanssy na darmowa gre i zagrywam juz standardowo w wysokosci 2/3 puli.

Final Pot: $1.50

**********ZAGRANIE III**********
      TRASH HAND NA FLOPIE 2*STACK<PULI --> all in

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is BB with K:club: , A:diamond:
      2 folds, MP1 calls $0.10, MP2 folds, MP3 calls $0.10, CO calls $0.10, BU calls $0.10, SB calls $0.05, Hero raises to $0.90, 4 folds, SB calls $0.80.

As K zagrywamy standardowo wyglada to tym razem tak dziwnie poniewaz mialem bardzo duzo limperow ale nie ma sie co obawiac zagrywania As K to bardzo silna reka.

Flop: ($2.20) 6:club: , 2:heart: , 9:diamond: (2 players)
      SB bets $5.25 (All-In), Hero raises to $0.95 (All-In).

Wraz z jednym wolajacym wchodzimy na flopa gdzie musze sklasyfikowac moja reke jako trash hand poniewaz nic nie trafilem, przeciwnik przedemna betuje normalnie nie gramy takiej reki ale ten przyklad jest wyjatkowy musze go sprawdzic poniewaz 2*stack<puli zbyt duzo juz wlozylem do tej puli aby teraz ja odpuscic, zagrywam all in. Tak gramy co warto podkreslic niezaleznie od liczby przeciwnikow i nie zalezenie od tego jak podbijaja ten przypadek jest jedak wyjatkowy!!

Turn: ($8.40) 4:diamond:
      River: ($8.40) 5:spade:

Final Pot: $8.40

**********ZAGRANIE IV**********
      MADE HAND GRAMY AGRESYWNIE

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)

Preflop: Hero is MP3 with A:diamond: , Q:heart:
      5 folds, Hero raises to $0.40, 3 folds, BB calls $0.30.

As Q zagrywam oczywiscie standardowo, mam jednego wolajacego ktory wraz zemna wchodzi na flopa!!

Flop: ($0.85) 6:heart: , 8:heart: , A:heart: (2 players)
      BB bets $0.50, Hero raises to $1.45 (All-In), BB folds.

Flop sprawia ze nasza reka staje sie made hand przeciwnik podbija i ja po jego podbiciu z gotowa reka wchodze all in (wczesniej mielisy przyklad z trojka tam jednak pul byla bardzo mala a moja reka extremalnie silna dlatego odrazu nie zagralem all in). Dlaczego przedstawiam ta reke??Bo czesto slysze ze moze trafil set moze ma K :heart: nie starajcie robic sie z przeciwnikow nie wiadomo kogo to ze sie przegralo chwile wczesniej z setem nie znaczy ze tak musi byc zawsze pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz gramy swoje.

Final Pot: $2.80

*********PODSUMOWANIE**********

Tak jak napisalem przed chwila gramy swoje trzymamy sie zasad a zadna krzywda nie moze sie nam stac, wyrabiamy bonus krok po kroku systematycznie pniemy sie w gore, tyle cierpliwa i skrupulatna praca da efekty, kropla drazy skale. Podkreslam to zawsze tak stanowczo dlatego ze wiekszosc ludzi ktorzy sie poddaj podaja sie nie dlatego ze nie potrafia opanowac zasad ale dlatego ze poddaja sie nie powodzeniom i nie potrafia byc systematyczni. Mam nadzieje ze wszyscy widzimy sie na nastepnym treningu!!

ps.qquarq tutaj moze wrzuc gdzies ten skrypt pzdr!!
  • 4 odpowiedzi