[NL2-NL16] NL10 KTs

• tyras
      tyras
      Brąz
      na forum od: 29.10.2007 Posty: 445
      Titan Poker Puerto Galera 0.05/0.10, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

saw flop | saw showdown

Button ($2.58)
      SB SB ($14.91)
      BB Hero ($2.10)
      UTG ($1.19)
      UTG+1 ($7)
      MP MP ($4.85)
      CO-1 ($8.68)
      CO CO ($20.32)

Preflop: Hero is in the BB with T:spade: K:spade:
      2 folds, MP calls 0.10, 1 fold, CO calls 0.10, 1 fold, SB raises to 0.30, Hero calls 0.25, MP calls 0.25, CO calls 0.25.

Flop (1.40) 9:diamond: 8:spade: 6:spade:
      SB checks, Hero checks, MP checks, CO bets 1, 1 fold, Hero calls 1, 1 fold.

Turn (3.40) J:spade:
      Hero checks, CO moves all-in for 18.97, Hero moves all-in for 0.75.

River (23.12) 2:heart:

Fakt, ze w ogole callnalem SB wynikl z tego, ze przez bite 2h grajac czysto SSS na 6 stolikach stalem totalnie w miejcu, albo na minimalnym minusie.
      Zirytowany tym faktem i majac sentyment do KTs zdecydowalem callnac zeby zerknac na flopa pomimo przecietnych kart i pozycji.
      Flop taki sobie. Mam drawa do flusha i str8. Potencjalnie dochodzacy krol rowniez jest dobry.
      Po duzym becie CO juz chcialem foldowac ale wiedzialem, ze czasem wlacza mu sie agresor niczym kobiecie podczas miesiaczki, gdy zostawisz naczynia w zlewie. Nie czesto mi sie to zdarza ale chcialem to pasywnie rozegrac. Nie postawilem go wyzej niz A9 lub 9s z wysokoka figura. JT, dwie pary i flush draw wydawaly mi sie ewidentnie watpliwe. Na seta tez nie stawialem, bo nie zrzucalby nas tak szybko z reki i raisnalby preflop. Mialem 9 kart do flusha, 3 do str8 i ewentualne 3 krole do pary.
      Nie mam pojecia czy w tym momencie call/fold czy push.
      Callnalem.
      Na turnie skompletowalem flusha. Bylem mocno przekonany, ze nadal bedzie chcial mnie zrzucic z reki i w przypadku allin sie zlozy stad check/all-in.

Po tej rece wylaczylem titana bo wydawala mi sie rozegrana najgorzej ze wszystkich przez caly dzien.

Mimo to poprosze o bezlitosne komentarze czy poniesione ryzyko bylo wspolmierne do ewentualnych korzysci wiedzac tylko tyle, ze przeciwnik ma maniakalne zapedy czy po prostu bylo glupie. :)
  • 4 odpowiedzi
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Luu zadne tlumczenia tu nie pomaga. Na pf za toba byly jeszcze dwie osby z akcja ktore mogly go rerisowac, na flopie on ciagnie sa wolajacy w mojej opini po mimo szczesliwego konca strasznie naciagne zasady one do niczego dobrego nie doprowadza uratowal cie bardzo szczesliwy flop!!

Czekaj prosiles o bezlitoste komentarze... fatalnie ze zawolales ten KT na pf do podbicia i jeszcze z innymi zawodnikami na pf!!Ja mam sentyment do 29o bo wedlug rantingow z ta reka bardzo ciezko cos wygrac ale nie gram jej pomimo mojego sentymentu :)
    • tyras
      tyras
      Brąz
      Ze preflop suxx to wiem. Chodzilo mi o flopa czy bylo warto to ciagnac wiedzac, ze facet duzo podbija z byle czym.

Chociaz taki komentarz tez mnie satysfakcjonuje bo oznacza, ze dobrze wybralem moment odejscia od stolu. ;)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      To trzeba policzyc, 2,4$ w puli 1$ podbicia co daje pot odds jakos 2,4:1 a co z tym nasym flush mozna przyjac ze mamy z 9 outow (optymistycznie) 1/5 co oznacza ze na 6 razy kiey wlozysz dolara wygrasz 2,4 co otym sadzisz??Generalnie z duzym stackiem jest inaczej bo mozesz smialo liczyc ze cos wyciagniesz wiecej od tego kolesia a co ty mozesz wyciaganac od niego w tej sytuacj nawet jak trafisz 0.75$ malych stackow tak nie zalecam grac zwlaszcza w tej sytuacji tu byles zdecydowanie z tylu!!
    • tyras
      tyras
      Brąz
      Owszem, 9 kart do flusha daje mi potencjalnie zwyciestwo. Tak samo gut shot do strita. Nastepne 3 outy.
      9+3 = 12 outow.
      Te 12 outow nadal nie daje mi dobrych oddsow. Brakuje mi 2 outow wiecej.
      Byc moze 3 krole tez dawalyby mi zwyciestwo ale pomimo tego, ze nie stawiam przeciwnika na 2 pary ani seta sa zbyt niepewne wiec ich nie policze.

Zatem zostaje implied odds. chcialem wiedziec czy moge je tutaj zastosowac i jak.

Flopa callnalem bo gdyby doszedl flush/strit liczylem na check/all-in (co mialo miejsce) lub na to, ze reszta stacka nie wystrasze kogos ze stackiem 10 razy wiekszym i tez mnie sprawdzi.
      W ten sposob te dodatkowe centy (0.75) moga wpasc.