Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Aa Nl25

• Schnapo
      Schnapo
      Basic
      na forum od: 09.07.2007 Posty: 1 374
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: FlopTurnRiver)

saw flop|saw showdown

SB ($29.25)
      BB ($14.40)
      UTG ($30.10)
      MP ($13.45)
      Hero ($30.65)

Preflop: Hero is Button with A, A.
      2 folds, Hero raises to $1, SB calls $0.90, BB calls $0.75.

Flop: ($3) 7, T, 8 (3 players)
      SB checks, BB bets $0.75, Hero raises to $5, SB raises to $12, BB folds, Hero folds.

Good Laydown?

Final Pot: $13.75
  • 2 odpowiedzi
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Nie rozumiem tego folda :) ez push, nie masz na flopie zazwyczaj takiej sytuacji, w której możesz zrzucić AA, koleś może mieć w tym momencie nawet 99 i będzie Cię re-raisował, bo myśli, że masz AK AQ AJ. Z AA chcesz zazwyczaj władować całego stacka na PF lub flopie i właśnie miałeś ku temu okazję :)

Pozdro
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Oj a ja się tutaj z Panem moderatorem nie zgodzę! Jak dla mnie to very nice hand Schnapo!!! SB checks/reraises śmierdzi na two pair, straighta lub seta jak nie wiem co! Tutaj jesteś praktycznie zawsze beat -> ez fold! :) Super przykład na: "Kiedy powinienem spasować AA na flopie?". Pozdrawiam :)