Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 2 rozdania do oceny

• agnieszkapoker
      agnieszkapoker
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 211

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with Q:diamond: , A:club: . CO posts a blind of $0,10.
      3 folds, MP2 calls $0,10, MP3 raises to $0,50, 3 folds, Hero calls $0,40, MP2 folds.

Flop: ($1,25) Q:club: , 5:heart: , 6:diamond: (2 players)
      Hero bets $0,70, MP3 calls $0,70.

Turn: ($2,65) 6:heart: (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

River: ($2,65) T:spade: (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

Final Pot: $2,65

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with 9:heart: , 9:spade:
      3 folds, Hero calls $0,10, 3 folds, SB calls $0,05, BB raises to $0,30, Hero calls $0,20, SB calls $0,20.

Flop: ($0,90) K:spade: , 4:club: , 5:club: (3 players)
      SB checks, BB bets $0,50, Hero?.

co powinnam zrobić w tym rozdaniu?
  • 2 odpowiedzi
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      1) Na flopie większy bet, nie rozumiem dlaczego nie betowałaś dalej ? Nie możesz zawsze bać sie seta bo nigdy nie nie wygrasz, masz TPTK wiec betujesz dalej....chociaż jakiś value bet na riverze...Ja bym dał 1$ na flopie i ponad 2$ na turnie, river to juz w zależności jak by sie zachował

2)Oj zmiana bo nie zauważyłem, ze to on był agresorem pf, chociaż ten jego bet pf bez komentarza, ten bet na flopie też słaby - gośc raczej nie jest rekinem :) Poza tym 99 to juz sie nadaje do rise pf, limpowanie je bee, było by Ci tu o wiele łatwiej gdybys to Ty była agresorem :) nie wiem czy to zgodnie z teoria , ale ja po takiej jego grze był dał rerise do 1,5$ i dalej w zależności jak sie zachowa, choć pewnie najbardziej poprawnie będzie dać fold bo niby ten król jest , a my seta nie mamy...
    • agnieszkapoker
      agnieszkapoker
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 211
      znowu 9-9

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (10 handed)

Preflop: Hero is MP1 with 9:heart: , 9:spade:
      3 folds, Hero calls $0,10, 4 folds, SB raises to $0,50, BB calls $0,40, Hero calls $0,40.

Flop: ($1,50) J:heart: , 7:spade: , Q:diamond: (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $0,50, SB folds, BB calls $0,50.
      Obaj panowie czekają, domyśliłam się, że nie mają żadnej pary, bądź mają coś słabego, więc zaatakowałam :D

Turn: ($2,50) 3:club: (2 players)
      BB checks, Hero checks.

River: ($2,50) J:club: (2 players)
      BB checks, Hero checks.

Final Pot: $2,50

Po flopie wydawało mi się, że przeciwnik ma A-K. I co się okazało? :)
      Results follow (highlight to see):
      BB shows [ As, Ks ] a pair of Jacks