[NL2-NL16] Kk Nl$25 Bss

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Hero: $24.60
      MP+1: $28.65

Preflop: Hero is in CO with K K (10 players)
      2 folds, UTG+3 calls $0.25, MP+1 raises to $1.50, 2 folds, Hero raises to $4.50, 2 folds, BB calls $4.50, MP+1 raises to $28.65 (all-in), Hero calls $24.60 (all-in), BB folds

Powinienem był się domyślić, że MP+1 trzyma nieciekawą kartę (wszyscy pewnie wiemy jaką)? <.<
  • 5 odpowiedzi
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Pomimo tego, że miał pewnie AA, dobrze zagrałeś tego handa. KK to OLA na pf i jest to na 100% +EV! :) Pozdrawiam :)
    • mrozny
      mrozny
      Brąz
      na forum od: 27.06.2007 Posty: 721
      ja tez bym dal bez wahania OLA! kiedys mialem taka sytuacje tylko ze na odwrot ja mialem AA a koles mial KK i gralismy dokladnie tak samo jak tu: on raise ja 3razy jego a on potem OLA - jak sie okazalo pokazal KK.
      ale sa ludzie tak graja z QQ, AK a nawet JJ :)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      ale sa ludzie tak graja z QQ, AK a nawet JJ :)
      Dokładnie. :) I właśnie dlatego OLA z KK na preflopie to +EV! :) Pozdrawiam
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      No panowie, ja się nie zgadzam. Pushowanie PF z KK jest oczywiście +EV, natomiast callowanie pusha to już inna sprawa. Gdy nie mam readów na graczu to raz go mogę callować "dla wiedzy", ale gdy już mam na niego jakieś czytanki, to spokojnie jestem w stanie foldować KK PF i żadnej ujmy mi to nie robi. Ja wiem, że są goście którzy potrafią pushować z 66 PF, ale tego się trzeba dowiedzieć. Większość graczy "normalnych" grających NL25 nie pushuje z AK i JJ, więc wtedy się trzeba zastanowić nad callowaniem czyjegoś all-ina.

A btw - dwa dni mnie nie było a tu już się widzę ikonki zmieniają :)
      simoo graty za profjudge :)

Pozdro
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Original od Fizoloff Gdy nie mam readów na graczu to raz go mogę callować "dla wiedzy", ale gdy już mam na niego jakieś czytanki, to spokojnie jestem w stanie foldować KK PF i żadnej ujmy mi to nie robi.
      No ale tutaj nie mamy żadnych readów. :)
      A btw - dwa dni mnie nie było a tu już się widzę ikonki zmieniają :) simoo graty za profjudge :)
      Jak wrócisz to też dostaniesz, więc się nie ciesz. :D :P Pozdrawiam