Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] NL50 SSS 2 pair

• 4oak
      4oak
      Basic
      na forum od: 15.08.2007 Posty: 74
      i znowu 2 pair po freeplay! :)

Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: FlopTurnRiver)

saw flop|saw showdown

Button ($62.15)
      SB ($43.75)
      Hero ($9.25)
      UTG ($10.45)
      UTG+1 ($20.65)
      MP1 ($3.60)
      MP2 ($72.30)
      MP3 ($25.25)
      CO ($51.05)

Preflop: Hero is BB with 7, 8.
      3 folds, MP2 calls $0.50, MP3 calls $0.50, 2 folds, SB completes, Hero checks.

Flop: ($2) 4, 8, 7 (4 players)
      SB checks, Hero bets $2, MP2 folds, MP3 calls $2, SB folds.

Turn: ($6) 6 (2 players)
      Hero bets $6.75 (All-In), MP3 calls $6.75.

River: ($0) Q (2 players, 1 all-in)

Final Pot: $19.50
  • 10 odpowiedzi
    • kesil
      kesil
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 544
      ciezka sprawa nikt nie podbil przed flopem 4 oglada
      nie wiem jak wy ja tu gram na flopie okolo 130% puli (czasen nawet all in idze :P ) wole raczej zgarnac blindy jak zostac pokonanym przez 910s
    • 4oak
      4oak
      Basic
      czlowieku jaka ty grasz strategia? :P
    • kesil
      kesil
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 544
      no sss ale powiedz jak dostal bys re-reisare na flopie to dalbys flod ?
      ja napewno nie dlatego wole wygrac grosze lub niech przeciwnicy placa porzadnie za dobieranie

ps.to tylko takie moje skromne zdanie i nie mowie ze jest porprawne ale naprawde nie lubie dawac all-ina jak przeciwnik dobral na turnie bo o odsach nawet nie slyszal ;(
    • 4oak
      4oak
      Basic
      Jak bym dostal reraise to zagralbym push oczywiscie! Wygrywam praktycznei z wszystkim, wiec dlaczego mialbym foldowac?
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      No tu nie ma co duzo mocniej na flopie (na nizszych limitach tak bym nie gral)!!nie zagral bym tak na turnie!!
    • ubooter
      ubooter
      Brąz
      na forum od: 08.05.2007 Posty: 430
      A jak byś magic zagrał tą rękę, na tym limicie? (bo na nl10, to oczywiście push) Tutaj sugerujesz się notatkami na temat graczy?
    • 4oak
      4oak
      Basic
      Original od magic83
      nie zagral bym tak na turnie!!
      a jak bys zagral?
    • magic83
      magic83
      Brąz
      Tak jak napisalem duzo mocniej na flopie, ja bym podbil do powiedzmy 4$. W celu odrzucenia wszystkich Poket pair!!Liczyl bym na to ze jezeli ktos pociagnie to zagranie to albo ma set albo draw, dlatego w momencie jak na turnie wypada karta ktora sciesnia mi uklad a zarazem realizuje kolor zagral bym check i w wypadku mocnego bet z jego strony fold zaraz ktos napisze ze pot odds byly by duze ale jak ktos wchodzi na flopa z 3 przeciwnikami z ktorych jeden wola do duzego podbicia to musi cos miec w takim momencie ale ja sie tym nie przejmuje bo kiedy indziej w tej samej sytuacji nie wypadla by ta 6 pik a moje wieksze podbicie z flopa zrekompensowalo by mi straty z tego rozdania:) tak ja mysle ale oczywiscie moge sie mylic.

Juz teraz chba rozumiesz dlaczego nie zagrla bym tak turna??Twoje podbicie bylo zamale w mojeje opini nie pokazalo prawdziwej sily tego goscia.
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Original od magic83 tak ja mysle ale oczywiscie moge sie mylic.
      Trenerzy się nigdy nie mylą! :D :P Pozdrawiam
    • magic83
      magic83
      Brąz
      Zawsze musze byc uwazny i nie wpadac w samo uwielbienie aby moc ciagle sie rozwijac i jak kiedys ktos mi zwraca uwage trzeba kilka razy przemyslec czy to moze ja sie nie myle dlatego zawsze jestem otwarty na krytyke

tym bardziej teraz ;) gratki simoo!!