[NL2-NL16] Moje 2 partie do analizy

• ajvaz
      ajvaz
      Brąz
      na forum od: 19.09.2007 Posty: 9
      Z gory dzieki za analize, jestem ciekawy czy dalo sie tego uniknąć. Wszystko dzialo sie w przeciągu 10 min:)

0.02/0.04 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is UTG+2 with 5:spade: , 5:heart:
      UTG+1 folds, Hero calls $0.04, MP1 calls $0.04, MP2 calls $0.04, 2 folds, BU calls $0.04, SB calls $0.02, BB checks.

Flop: ($0.24) 3:heart: , 5:diamond: , 4:diamond: (6 players)
      SB checks, BB bets $0.27, Hero raises to $0.54, 4 folds, BB raises to $0.81, Hero calls $0.27.

Turn: ($1.86) 3:diamond: (2 players)
      BB bets $0.60, Hero calls $0.60.

River: ($3.06) 6:diamond: (2 players)
      BB bets $1.28, Hero raises to $2.20 (All-In), BB calls $0.92.

Final Pot: $7.46

0.02/0.04 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is MP2 with J:spade: , 9:spade:
      4 folds, Hero raises to $0.16, 3 folds, SB calls $0.14, BB folds.

Flop: ($0.36) Q:diamond: , 8:spade: , T:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.20, SB calls $0.20.

Turn: ($0.76) 5:diamond: (2 players)
      SB bets $0.20, Hero calls $0.20.

River: ($1.16) 9:club: (2 players)
      SB bets $0.75, Hero raises to $1.32 (All-In), SB calls $0.57.

Final Pot: $3.80

Moim zdaniem w drugiej parti zagralem niekosekwentnie bo jak juz callowalem turna bo balem sie koloru to powinienem foldować na river. Jak juz mialem zamiar grac do konca to powinienem grac ostro turna.
  • 6 odpowiedzi
    • d0c3n7
      d0c3n7
      Brąz
      na forum od: 14.02.2007 Posty: 340
      co do drugiej reki zagrales strasznie pasywnie! nie wiem czy to zamierzony slow-play ale w konsekwencji malymi kosztami pozwoliles dopelnic przeciwnikowi na riwerze(!) str-drawa! na flopie juz miales strita ja bym w kazdym momencie podbijal.
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Zapraszam do przeczytania tematu Umieszczanie rozdań na forum i używania Texas Grabema, a z pewnością więcej osób oceni Twoje rozdanie. ;) Pozdrawiam :)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      1) Preflop Ok, na stołach loose-passiv (czyli na microlimitach) możesz limpować 55 z UTG+2. Flop Masz seta, na flopie możliwe jest tysiąc drawów, a Ty grasz miniraise. Nigdy nie graj minibetów i miniraisów!!! NEVER!!! Grasz potsizeraise czyli pula przed Twoim zagraniem + 2 razy podbicie przciwnika -> 0.51$ + 2 x 0.27 ~ 1$. Po jego reraise grasz all-in! Turn Dlaczego call??? Masz fulla, więc chcesz wygrać jak najwięcej kasy! RAISE!!! :) River Nieciekawa karta. Gdybyś zagrał inaczej na flopie z pewnością byś tego uniknął. :) 2) Preflop J9s z MP2 to FOLD, a nie raise. Jak zdobędziesz srebrny status to przeczytaj koniecznie artykuł: Podstawy gry na pre-flopie. Pozdrawiam :)
    • ajvaz
      ajvaz
      Brąz
      Zgadzam sie z tobą, zawahalem sie na turnie myśląc że może mieć kolor bo tylko sprawdził flopa,Flopa gralem tylko za 0,20 bo nie chciałem go zrzucić z reki myśle że 2/3 puli bylo ok mogl myslec że gram ConBeta. Dzieki za przekonwertowanie rąk simoo . To mój pierwszy wątek ... . Nastepnym razem juz bedzie wszystko ok. Jestem tu nowy więc przyjmuje każdą konstruktywną krytyke nawet tą najgorszą.

pierwsza ręka przeciwnik: 2d Ac

druga reka przeciwnik : Jd Kc
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Dzieki za przekonwertowanie rąk simoo.
      No problem! ;)
      To mój pierwszy wątek ... . Nastepnym razem juz bedzie wszystko ok. Jestem tu nowy więc przyjmuje każdą konstruktywną krytyke nawet tą najgorszą.
      Dlaczego najgorszą? ;) Każdy z nas zaczynał kiedyś dokładnie tak jak Ty. Wstawiaj ręce na forum, czytaj artykuły, a zobaczysz, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej! :) Pozdrawiam :)
    • ajvaz
      ajvaz
      Brąz
      Dzięki simoo , obiecuje że sie poprawie:)