[NL2-NL16] KJo NL$10 BSS

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Hero: $13.95
      UTG+2: $5.75 (calling-station)
      MP+1: $2.20

Preflop: Hero is in UTG+3 with K J (10 players)
      UTG+1 folds, UTG+2 calls $0.10, Hero raises to $0.60, MP+1 calls $0.60, 6 folds, UTG+2 calls $0.60

Flop ($1.95): 8 T K (3 players)
      UTG+2 bets $1.00, Hero raises to $3.50, MP+1 folds, UTG+2 raises to $5.15 (all-in), Hero calls $5.15

Dopiero przyzwyczajam się do softu Mansion i nie zwróciłem uwagi, że UTG jest shortem ;F. Do tego, w poprzednich roomach, poza Party, zawsze miałem przycisk "bet pot" i też dopiero uczę się to liczyć na szybko w pamięci. Raise powinien być $4.

KJo jest chyba za słabą kartą na grę z UTG. Powinienem był to foldować na preflopie.
  • 2 odpowiedzi
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Do flopa tez bym ta zagrał, ale na flopie po tym beciku shorta to juz nie ma znaczenie ile go rerise bo on i tak wlezie all in wiec przebijając go musiałeś mieć świadomość ze będziesz musiał grać all in .
      Bardzo trudno powiedzieć co moze mieć bo limpował z utg to jest oczywista żenadą, widziałem już shorty robiące taka wieś z AA ;) . Wątpię żeby miał 2 pary, myślę ze złapał cokolwiek i już szkoda mu było tego 1.5$ który dał do puli...w sytuacji w która sie wpakowałeś call jest już oczywisty...
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Nie powinieneś grać tego handa, w dodatku po jednym limperze z UTG. Co do flopa, to pamiętaj, że to Ty chcesz wejść all-in, a nie sprawdzać all-ina. Nie rozumiem Twojego "miniraise" na flopie. Albo OLA albo FOLD. Gościu może mieć drawa i chcesz bronić, bo możliwe, że jesteś z przodu. Takim małym raise zapraszasz gościa do wejścia all-in - dałeś mu super oddsy na sprawdzenia, a że to mu się nie opłaca wszedł all-in. Pamiętaj o fold equity, z TPGK chcesz wygrać przed SD, najlepiej już na flopie, a największe FE masz grając all-in na flopie. Pozdrawiam :)