[NL2-NL16] Podsumowanie treningu NL10 SSS 15.11.2007

• magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Witam!!

Zgdonie z tradycja kilka najciekawszych zagran z ostatniego treningu!!

**********ZAGRANIE I**********

CONTINUE BETTING

PREFLOP
      BB Hero(1.6$) 8:diamond: 8:club:

Przeciwnik siedzacy na UTG+1 zagrywa najpierw 0.10$ a nastepnie po moim reis o 0.5$ (4*BB+1BB za limpa) wola mnie wchodze wiec na flopa z jednym przeciwnikiem ktory zagral dosc dziwnie z wczesnej pozycji limp potem wolal do wysokiego podbicia.

FLOP
      Hero(1.1$)
      Pula(1.0$)
      K:spade: Q:club: 4:diamond:

Dosc nieprzyjemny flop az dwie overcards, do tego dziwne zagranie przeciwnika na pf. Podchodzimy spokojnie do naszej reki sucho patrzymy na fakty mamy jednego przeciwnika na flopie, bylismy agresorami na pf, jestesmy pierwsi do podbicia. Kwalifikuje moja reke jako trash hand nie zostaje mi jednak nic innego jak zastosowac CB. Przypominam ze zagrywamy all in z trash hand kiedy mamy jednego przeciwnika jestesmy pierwsi do podbicia a pula jest rowna naszemu stackowi tak jest wlasnie sytuacja zagrywam wiec tutaj all in.

**********ZAGRANIE II**********

Podbicie za nami.

PREFLOP
      UTG+2 Hero(2$) As :heart: K:diamond:

Zagrywam standadowo 4BB zamna jednak przeciwnik zagrywa all in, w takim momencie sprawdzam jak sie ma to co zostalo mi na rece 1.6$ w stosunku do tego co wlozylem do puli 0.4$ daje to 4:1 zgodnei z tabela dostepna na naszej stronie wychodzi na to ze musimy zagrac all in.

**********ZAGRANIE III**********

DWIE PARY NA TURNIE ZAGRANE CHECK

PREFLOP
      BB Hero(2$) K:club: 3:club:

Siedze na BB i dlatego dostaje sie na flopa, wra zemna na flopa wchodza trzy osoby.

FLOP
      Hero(1.9$)
      Pula(0.4$)
      3:spade: 7:spade: 9:diamond:

Ze wzgledu na to ze nie mam top pair top kicker gram check/fold oczywiscie para 3 jest zaslaba abym mogl tutaj zagrac. Nacisakm guzik Chcek.

Turn
      J :spade:

Moja sytuacja niewiele sie zmienia nie pozostaje mi nic innego jak nacisnac poraz kolejny check.

River
      K:spade:

Nasza sytuacja teoretycznie sie poprawila w koncu mamy dwie pary czyli nalezy sklasyfikowac taki uklad jako made hand i wypadalo by zagrac ten uklad dosc agresywnie, sss nie zwalnia jednak z myslenia nie ma co tu zagrywac czegokolwiek poniewaz mamy az trzech oponentow a nie trzymamy pika naciskam check!!

Jezeli macie jakies watpliwosci, smialo pytajcie.

Do zobaczenia na nastepnym treningu!!
  • 2 odpowiedzi