Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 88 Nl$10 Bss

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Hero: $10.00
      SB: $18.41
      CO: $10.23

Preflop: Hero is in MP+1 with 8 8 (7 players)
      Hero calls $0.10, 2 folds, CO calls $0.10, BU folds, SB raises to $0.50, Hero calls $0.50, CO calls $0.50

Flop ($1.60): 9 2 3 (3 players)
      SB bets $0.40, Hero raises to $1.20, CO folds, SB calls $1.20

Turn ($4.00): 9 (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.50, SB folds

Odważniejszy raise na flopie?
  • 4 odpowiedzi
    • Oleyy1
      Oleyy1
      Brąz
      na forum od: 23.09.2007 Posty: 624
      jesli chciales go zzrzucic z reki na flopie to faktycznie troche wiekszy raise poiwinien zadzialac. a tak dales mu odds do sprawdzenia (zakladajac, ze to byl TAG, czyli jakis AK albo pochodna).

ta 9 na turnie musiala go niezle przestraszyc...

(blagam, poprawcie mnie z tymi oddsami, jesli sie myle. dopiero zaczynam sie wkrecac w pokerowa matematyke)
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Miał do dołożenia $0.80 w pulę $3.20, co daje pot odds 1:4

6 kart mu pomaga, 41 nie pomaga, co daje oddsy ok. 1:7
      Na implied oddsy nie ma co liczyć, bo jak wpadłoby coś wyższego, to najpewniej bym zrzucił.
      Tak więc nawet z overkartami mu się nie opyla :P

Dobrze liczę?
    • Oleyy1
      Oleyy1
      Brąz
      na forum od: 23.09.2007 Posty: 624
      no i juz widze moj error. kurcza, ten post mial tobie pomoc, a nie mi :]
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Tak, przeciwnik zagrał złe na flopie ( juz sama wielkość beta to smiech na sali , mysle ze on miał też jakiegoś pocketa ale mniejszego niz ta 9 i chciał niskim kosztem zgarnąć te pule przy waszym miss flop), po Twoim rerise dla mnie zostają tylko dwa wyjścia, fold albo raise do ok 4$ , wtedy wiadomo na czym sie stoi, a ten call żenada...

Ja tutaj betowałbym podobnie lub może trochę mocniej żeby go jak najszybciej zrzucić z reki bo nie lubie grac o duże pule ( na turnie po becie masz juz właściwie polowe stacka na stole) z takim "monsterem" na ręce ;)