[NL2-NL16] Aa Nl$10 Bss

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Hero: $14.96
      UTG+2: $16.67 (Znamy się już bardzo długo i wymieniliśmy między sobą mnóstwo kapitału :D . Zawsze sprawdza moje bety na flopie, bo wie że często blefuję (chodzi mi o c-bety). Na turnie i river gra już ostrożniej i nie sprawdza, jeżeli nic nie ma. Na river betuje tylko z nutsami, ale sprawdza nawet all-in jeżeli ma b.mocną rękę.

Preflop: Hero is in BU with A A (9 players)
      UTG+2 calls $0.10, 5 folds, Hero raises to $0.50, 2 folds, UTG+2 calls $0.50

Flop ($1.15): K 5 T (2 players)
      UTG+2 checks, Hero bets $1.15, UTG+2 calls $1.15

Turn ($3.45): T (2 players)
      UTG+2 checks, Hero bets $2.50, UTG+2 calls $2.50

River ($8.45): Q (2 players)
      UTG+2 checks, Hero checks

Na river dałem sobie spokój, bo jeżeli nic nie ma, to i tak nie sprawdzi, a jeżeli sprawdzi, to z czymś co mnie bije (AJ, KQ, QT, Tx). Dobrze myślę?
  • 2 odpowiedzi
    • mrozny
      mrozny
      Brąz
      na forum od: 27.06.2007 Posty: 721
      wydaje mi sie ze dobrze myslisz,
      poniewaz koles czesto sprawdza Twoje cb, wiec mysle ze bet w pule jest tu odpowiedni

mysle ze na river tez dalbym check, kiedy ja gram z kolesiem i mamy miedzy soba duzy przeplyw kapitalu gram duzo ostrozniej i czasem w sumie za ostroznie, jakas psychologiczna bariera ze "a moze teraz koles zagral inaczej niz zwykle" i czesto przez to wtapiam kase z powodu zlej gry chyba glownie na turnie bo tu mialbym myslowe a moze ma ta dziesiatke
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Push turn, nie ma takiej karty na river po której byś to zrzucił, a zawsze jest prawdopodobieństwo, że drawuje do fl i wtedy sam kończysz sprawę bez żadnego stresu.

Pozdro