[NL2-NL16] Nl 0.02/0.04 Bss

• kuken
      kuken
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 196
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)        
      Position:
      Stack
      Hero:
      $5,09
      MP2:
      $4,86

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG with Q:heart: , Q:club:
      Hero raises to $0,20, 3 folds, MP2 calls $0,20, 5 folds.

Flop: ($0,46) 7:club: , J:diamond: , 4:diamond: (2 players)
      Hero bets $0,40, MP2 calls $0,40.

Turn: ($1,26) 2:diamond: (2 players)
      Hero bets $1,04, MP2 calls $1,04.

River: ($3,34) Q:spade: (2 players)
      Hero bets $3,45 (All-In), MP2 raises to $3,22 (All-In).

Final Pot: $10,01

edity by simoo - nie wstawiaj wyników! ;)

Oczywiscie liczyłem się z mozliwością, że koleś dobrał do koloru.Prawdopodobne wydawało mi się jednak również coś w stylu AJ, badź para niższa od mojej.
      Jednak postanowiłem zaryzykować.
      Co zrobilibyście na moim miejscu??
      Check na turnie??
  • 4 odpowiedzi
    • flogum
      flogum
      Brąz
      na forum od: 07.07.2007 Posty: 181
      Jak dla mnie to za mały bet na flopie. Ja bym też raisował turna bo jakbyś dał check to jest prawie pewne, że dostałbyś raisa a tak jest prawdopodobieństwo, że jednak nie ma flusha i sam się przestraszy. A river jak dal mnie check/call. Ja tam mimo wszystko bym sprawdził. Poczekajmy na opinie reszty ;)

Pozdrawiam

PS. Nie zamieszczaj wyników.
    • Bilson
      Bilson
      Platyna
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 361
      Wszystko zależy z kim masz do czynienia... czy jest solidnym graczem czy donkiem co dobiera bez oddsów....

jeśli z donkiem - c/f na turnie

jeśli z solidnym graczem - wszystko wg mnie ok

Co do showdownu: Trafiłeś po prostu na cymbała, na nich nie ma rady.... pamiętaj ze w long run to wlasnie tacy jak on oddają nam najwiecej cukierków ;)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      preflop ok flop też ok - masz tylko jednego przeciwnika i nie widzę sensu tutaj więcej betować. turn - never ever c/f Bilson! ;) Jak miałbyś 3 przeciwników to może tak, ale nie jak masz tylko jednego! Bardzo ładnie zagrane... river - very good! nice hand kuken! Pozdrawiam
    • mrozny
      mrozny
      Brąz
      na forum od: 27.06.2007 Posty: 721
      jak dla mnie:

preflop: ok
      flop: ok, mozliwosc fd a takze overcards - a wiec bet troche mniej niz pula
      turn: ok, z tych samych przyczyn jak wyzej

river: hmm... no ja szczerze dalbym zdecydowanie mniejszy bet tak w granicach 1/3 - 1/2 puli,

mozemy powiedziec ze nasza karta sie nie ulepszyla, tzn. dalej bije nas potencjalny flush, oczywiscie mozemy powiedziec ze mamy najwyzszego seta i w tym momencie takze ewentualne JJ nas nie bije, ale jesli koles ma JJ to raczej podbije i wtedy i tak na nim zarobimy.

chodzi mi o to ze gdy zagramy 1/3 - 1/2 puli i koles nas podbije to i tak bedziemy musieli sprawdzic, w przypadku przegranej stracimy tyle samo jakbysmy zagrali allin.

ale jesli koles nic nie ma albo ma np AQ albo jakas second pair to byc moze nas sprawdzi i choc troche na nim zarobimy, naszym all-in mozemy go przestraszyc,
      jak tu najwiecej od takiego wydoic? I prosze nie pisac ze zalezy od readow tylko zalozyc ze ich nie mamy :)
      czesto poprostu zdarza mi sie w takiej sytuacji jak daje allin ze ludzie folduja a jak robia call to juz widze ze maja flusha i trace kase.

inna sprawa jest ze z AQ to koles naszego all-ina raczej by sprawdzil (i tu pytanie: zakladajac ze koles ma AQo i pomijajac ze zle rozegral ta reke, czy na river z tptk mozna takiego allina sprawdzic?)