[NL2-NL16] KQo NL$10 BSS SH

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Hero: $20.17
      UTG: $6.45
      MP: $9.89

Preflop: Hero is in CO with K Q (6 players)
      UTG calls $0.10, MP raises to $0.50, Hero calls $0.50, 2 folds, BB calls $0.50, UTG calls $0.50

Flop ($2.05): 9 2 9 (4 players)
      4 checks

Turn ($2.05): 8 (4 players)
      BB checks, UTG bets $0.40, MP raises to $1.20, Hero folds, ...

Fold na preflopie?
      Na flopie mam pozycję. Czy można w takiej sytuacji próbować stealować pot? Zdecydowałem na nie, bo pot jest duży i dużo graczy, więc pewnie znajdzie się jakiś A-high który nie odpuści.
  • 4 odpowiedzi
    • ubooter
      ubooter
      Brąz
      na forum od: 08.05.2007 Posty: 430
      KQo nie jest za mocną kartą, ja bym ją spasował nawet na CO w przypadku czyjegoś podbicia, z KQs bym raczej zagrał. Dla mnie jest to fold preflop.

Wobec 4rech przeciwników chyba nie ma sensu stealować potu, co innego gdybyśmy byli agresorami.

Nie jestem specjalistą od SH, bo póki co wyniki tam dla mnie są na zero ;)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Z pozycją do agresora można spokojnie callować KQo PF na SH, niektórzy walą nawet re-raise aby zobaczyć czy koleś przez przypadek z jakimś niskim sc nie raisuje bez pozycji. Gdy masz 4 graczy w pocie nie ma sensu dokładać, gdy jesteś goły :) prawdopodobieństwo, że wszyscy zrzucą jest nikłe, czyli stealowanie -EV w tym przypadku.

Pozdro
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Potwierdzam, ja juz nigdy nie betuje jak na flopie mam powyżej dwóch graczy, nawet z dwoma staram sie to ograniczac do naprawdę przyjaznych flopów, bo zawsze ale to zawsze znajdzie sie palant który nie odpuści z 33 do końca, a prawo Murphiego nie spi- wiec Tobie juz nic nie dojdzie - nie ma sie co łudzić :D
    • mrozny
      mrozny
      Brąz
      na forum od: 27.06.2007 Posty: 721
      Original od Azaz3L
      a prawo Murphiego nie spi- wiec Tobie juz nic nie dojdzie - nie ma sie co łudzić :D
      :D