Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Podsumowanie treningu NL10 SSS 29.10.07

• magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Witam!!Jescze raz wielkie dzieki za obecnosc i pytania na treningu, ja jak zawsze postaram sie wrzucic najciekawsze rozdania, a gdybyscie mieli jakies watpliwosci lub przemyslenia to piszcie.

**********ZAGRANIE I**********
      REAKCJA NA PODBICIE ZA NAMI NA PF

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG+1 with J:spade: , J:club:
      UTG folds, Hero raises to $0.40, 5 folds, BU raises to $0.70, 2 folds, Hero raises to $1.75 (All-In), BU calls $1.05.

Przed chwila mialem okazje na skomentowanie reki z podbiciem za nami kiedy my wczesniej podbijalismy dlatego jeszcze raz dla wszytskich ktorzy nie sa pewnie co zrobic (pamietajcie zadne pytanie nie jest zle dlatego warto czasem utrwalac zagrania). Dostaje na reke JJ zagrywam standardowym podbiciem 4*BB zamna nastepuje podbicie mojego risu. Co robie oczywiscie sprawdzam jak sie ma to co zostalo mi na rece w stosunku do tego co wlzylem do puli1.35 (tyle mi zostalo) : 0,40$ tyle wlozylem do puli daje to okolo 3:1 odczytuje reakcje z:
        http://www.pokerstrategy.com/pl/strategy/no-limit/216/6/
        Zagrywam all in!!Co warto podkreslic zagrywam all in a nie stosuje zadnych kombinacji!!

Flop: ($3.65) T:heart: , K:heart: , 6:diamond:
      Turn: ($3.65) K:spade:
      River: ($3.65) 2:club:

Final Pot: $3.65

**********ZAGRANIE II**********

SET

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG+1 with K:diamond: , K:spade:
      Hero raises to $0.40, UTG+2 calls $0.40, MP1 calls $0.40, 6 folds.

Z KK zagrywam standardowo zgodnie z opisem ze SHC 4*BB mam jednego wolajacego wchodzimy na flopa.

Flop: ($1.35) 6:club: , 7:diamond: , K:heart: (3 players)
      Hero bets $1.55 (All-In), 2 folds.

trafiam top set na flopie oraz rainbow kolory. Mielismy ozywina dyskusje podczas treningu na ten temat co teraz zrobic??Dobrze ze dyskutowalismy bo po to sie spotykamy aby sie zastanawiac wszyscy razem i polepszac nasza gre. Zgodnie z sss jezeli 150% puli jest wieksze od tego co zostalo wam na rece to zagrywamy all in kiedy trzymamy made hand!! Takie zagranie ma na celu unikanie jakis trudnych decyzji na turnie ewntualnie na river. Moim zdaniem jezeli macie maly budzet staracie sie wyrobic bonus +100$ grajcie jak najbardziej zgodnie z zasadami!!

Final Pot: $2.90

**********ZAGRANIE III**********

T T 4 NA FLOPIE PRZY NASZYM 8 8

Preflop: Hero is BB with 8:diamond: , 8:club:
      7 folds, SB calls $0.05, Hero raises to $0.50, SB calls $0.40.

Na BB otrzymuje 88 mam okazje zagrac ten uklad podbiciem oczywiscie zagrywam standardowo 4*bb+ 0.10$ za wolajacego, wchodze na flopa z jednym przeciwnikiem.

Flop: ($1.00) T:heart: , T:diamond: , 4:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.70, SB folds.

Na flopie wypada T T 4 moje podbicie ktore zagrywam stanowi CB i gdybym zostal przebity spasowal bym, ewentualnie po sprawdzeniu gral bym check/fold. Znow jak wczesniej trudna sytuacja (podobna do zagrania II), ale znowu kieruje sie tym aby jak najbardziej minimalizowac ansze szanse na trudne decyzje w dalszym etapie gry i nieryzykowac naszego budzetu. Wraz ztym jak wasz budzet bedzie sie rozwijal a wy bedziecei grali coraz lepiej mam nadzieje ze bedzie okazja zastanowic sie czy zawsze tak pasywnie gramy!!

Final Pot: $1.70

**********ZAGRANIE IV**********

DWIE PARY Z BB GRANE PODBICIEM 2/3

Preflop: Hero is BB with 7:club: , 3:spade: . CO posts a blind of $0.10.
      5 folds, CO checks, BU calls $0.10, SB folds, Hero checks.

Wchodze do gry tylko i wylacznei dlatego ze siedzialem na BB, normalalnie z takim ukladem oczywiscie bym nie zagral!!

Flop: ($0.35) 6:heart: , 7:heart: , 3:club: (3 players)
      Hero bets $0.30, CO calls $0.30, BU folds.

Na flopie trafiam dwie pary no i oczywiscie zagrywam 2/3 pota poniewaz moj stack jest ciagle wiekszy niz 150% puli

Turn: ($0.95) J:diamond: (2 players)
      Hero bets $0.70, CO calls $0.70.

Na turnie nadal trzymam dwie pary mozna tu juz zagrac all in ja jednak jeszcze zagrywam 2/3 puli bo mam dos duzy stack

River: ($2.35) A:spade: (2 players)
      Hero bets $0.90 (All-In), CO folds.

jezeli na river nadal trzyamcie made hand to zawsze jzu zagrywamy all in!!

Final Pot: $3.25

**********ZAGRANIE V**********

CO TO JEST DISCONT PROTECTION

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is CO with K:heart: , A:heart: . SB posts a blind of $0.10.
      BB folds, UTG+2 calls $0.10, 3 folds, Hero raises to $0.50, 3 folds.

Udalo mi sie zlapac sytuacje w ktorej przeciwnik stracil prawdopodobnie polaczenie. Zagralem standardowo z As K niestety po mimo tego ze nie zostalem sprawdzony mamy okazje zobaczyc flopa turn oraz river. Z takim przypadkiem mamy do czynienia z sytuacja w ktorej chroniony jest interes osoby ktora prawdopodobnie stracila lacze, w tedy gdyby jego uklad wygral oczywiscie nie moze on zabrac wiecej niz to co wlozyl do puli!!Sytuacja sporadyczna ale zamiescilem ja jako ciekawostke aby poakzazc ze raz na jakis czas sie cos takiego zdarzy, warto wspomniec ze pp ma dosc dobry soft i to byla sporadyczna sytuacja!!

Flop: ($0.75) 8:heart: , 6:heart: , 2:heart:
      Turn: ($0.75) 8:diamond:
      River: ($0.75) 3:diamond:

Final Pot: $0.75

**********PODSUMOWANIE**********

Dzisiaj mielismy okazje zagrac kilka naprawde bardzo "kontrowersyjnych" rak. Najwazniejsze jst to abyscie kiedy macie maly budzet i rozwijacie swoje umiejetnosci powinniscie jak najmnie starac sie naciagac zasady stawiac sztywna granice ktorej nigdy nie przekraczacie (np. jak wasze CB zostanie przebite to zawsze pasujecie, czy kiedy 150% puli jest wieksze od waszego stacka to zawsze zagrywacie all in)

Mam nadzieje ze juz niedlugo mamy okazje zobaczyc sie na kolejnych treningach. Jesli sa jakies pytania smialo piszcie!!
  • 3 odpowiedzi
    • mansuba
      mansuba
      Brąz
      na forum od: 02.08.2007 Posty: 22
      Zgodnie ze strategią set KKK był rozegrany prawidłowo,
      ale myślę, że przy takim flopie można spróbować wyciągnąć więcej grając slowplay albo lepiej minibet z ewentualnym reraisem
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Zgadzam sie z toba zgodnie ze trategia sss set byl rozegrany poprawnie!!Z drugiej strony nie ukrywam ze "normalnie" troszke inaczej bym to rozegral. Zgodzisz sie zemna jednak ze dla kazdego poczatkujacego najwazniejsze sa jak najczystsze zasady, ktore ma przestrzegac aby zadna krzywda jemu sie nie stala!!:) :) :) I nie jest to zaden wstyd ze na poczatku uczy sie bardzo kategorycznego przestrzegania zasad, z biegi czasu kazdy powoli sam musi radzic sobie z ocena swoich ukladow kart!!:) :) :) Wstydem jest przegrac 50$ kapitu startowego!!
    • kesil
      kesil
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 544
      rozegral bym tak samo tego seta dlaczego?
      bo jest 2 sprawdzajacych ktorzy zaplacili za flopa tylko po 4bb
      zalozmy pewna pechowa sytuacje :D

Hero bets $0.60.,UTG+2 flod,MP1 calls $0.60.
      Turn: ($2,55) 10

Hero bets $0,95(All in), MP1 calls $0.95. ....
      River: nie wazny hehe :P

MP1 pokazuje 8 9

i tilt gotowy :P wiem ze prawdopobobienstwo jest diablo male ale juz mialem takie cos ;(
      dlatego strategia sss dzieki all in na flop nie zmusza nas do podejmowania trudnych decyzji na turnie