Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 88 - Nl$10 Bss

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Uwaga, nadchodzi torpeda :D

Hero: $11.72
      CO: $8.15

Preflop: Hero is in SB with 8 8 (6 players (niepełny FR))
      2 folds, CO calls $0.10, BU folds, Hero calls $0.10, BB checks

Flop ($0.30): J T 2 (3 players)
      3 checks

Turn ($0.30): 8 (3 players)
      Hero bets $0.30, BB folds, CO raises to $1.20, Hero raises to 11.62 (all-in), CO folds and shows 9 7 :O

Nie za mocno na turnie? Chcę, żeby spasował, a nie sprawdził (boimy się str8 i flush drawa)?
  • 3 odpowiedzi
    • mrozny
      mrozny
      Brąz
      na forum od: 27.06.2007 Posty: 721
      no ja zdecydowanie odradzam takie ostre podbijanie, boisz sie koloru i strita i podbijasz jakbys go mial - w tym wypadku sprawdzi Cie tylko gosc ktory takiego strita posiada, ludzie z reszta kart spasuja.
      Moral: nic nie zarobisz a kiedys sie na tego strita nadziejesz i stracisz calego stacka.

szczerze to ciezko mi powiedziec co ja bym tu zagral, na flopie wszyscy dali check wiec widac ze zbieraja,
      na turnie Tobie dochodzi ale koles Cie przebija - wnioskujac z jego gry na flopie ma juz strita, oczywiscie mozemy zalozyc ze gral slowplay dlatego ciezko to ocenic - ja balbym sie tego strita i zrobilbym tylko call, a potem b/c lub b/f na river - w zaleznosci od jego raisa

p.s. troche dziwny ten fold tego kolesia :)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      No sorry ale tutaj na pewno nie bałbym się strita na turnie! Z push trochę przesadziłeś, grasz normalnego raisa, czyli 3.6$. Tutaj przebija Cię o dużo więcej słabszych rąk niż lepszych. Pozdrawiam :)
    • murkins
      murkins
      Złoto
      na forum od: 23.02.2007 Posty: 1 176
      Original od Eclipt
      CO folds and shows 9 7 :O

:O !!!?????