Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Podsumowanie treningu NL10 SSS 25.10.07

• magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Witam!!

Po mimo tego ze mialem jakies problemy z TG (w ogole nie moglem skopiowac granych rak) to moj zapiski z dzisiejszego treningu oraz rece ktore mam zachowane w TG pozwola mi na przedstawienie kilku ciekawych zagran. Zachecam do przeanalizowania oraz komentarzy.

Najpierw zagrania jakie udalo mi sie zanotowac na treningu:

**********ZAGRANIE I**********

CONTINUE BETTING 2/3 Z TRASH HAND

PREFLOP

HERO: 2,00$
      As :heart: K :club:

HERO: 0.40$ SB: 0.40$

Bylo znowu kilka pytan odnosnie tego jak powinnismy zagrywac trash han a dokladnie jak wielkie powinno byc CB. Nie ma problemu jeszcze raz mozemy to powtorzyc bo rzeczywiscie zagrywanie tego rodzaju rak jest bardzo trudne nalezy przelamac w sobie strach zagrywania "pustych" rak. Pamietajcie skoro zagrywacie CB to wasze reka jest opisana w SHC a wy byliscie agresorami dlatego nie powinniscie sie wachac a wasza reka w wiekszoscie przypadkow powinna byc wystarczajaco silna aby sama byla w stanie wygrac rozdanie.

Zagrywam standardowo As K czyli 4*BB=0.40$

FLOP

PULA:0.80$
      HERO:1,60$

3 :spade: 7 :diamond: J :heart:

SB: CHECK HERO: 0.60$ SB: FOLD

Wchodzimy na flopa z JEDNYM przeciwnikiem jestesmy pierwsi do podbicia ewentualnie nasz przeciwnik nacisnol check (w innych przypadkach fold) musimy zagrac CB!!No i wlasnie ile zagrac?? Jezeli mamy jednego przeciwnika a nasz stack jest wiekszy od puli to zagrywamy 2/3 w tym przypadku 0.60$

Jak by bylo w przypadku gdyby nasz stack byl rowny lub mniejszy od puli zapraszam do przeanalizowania ZAGRANIE II

**********ZAGRANIE II**********

CONTINUE BETTING ALL IN Z TRASH HAND

PREFLOP

Q :heart: Q :diamond:

UTG+1: 0.10$ UTG+2: 0.10$ UTG+3: 0.10$ HERO: 0.70$ UTG+1: 0.70$ UTG+2: FOLD UTG+3: FOLD

Tym razem mamy pare QQ mocny uklkad przed nami nastepuje podbicie my mozemy zastosowac rereise 4*BB+za trzechwolajacych po 0.10$ = 0.70$ (nie stanowi to jeszcze 2/3 naszej puli dlatego nie zagrywam jeszcze all in) Mam jednego wolajacego ktory wchodzi z nami na flopa!!

FLOP

PULA:1.60$
      HERO:1.30$

2 :club: K :club: As :heart:

UTG+1: CHECK HERO: 1.30$(All in) SB: FOLD

Na flopie wypadaja az dwie over cards musze sklasyfikowac moj uklad jako trash hand no ale skoro przeciwnik daje check a mamy jednego przeciwnika to musimy zastosowac CB. O ile podbic??Jezeli nasz stack jest rowny lub mniejszy od puli to podbijamy All in!!

Czy tylko w takich przypadkach zagrywamy z trash hand jak bylismy agresorami na pf??Jest jeden wyjatek ZAGRANIE III

**********ZAGRANIE III**********

ALL IN Z TRASH HAND 2*STACK<PULA

PREFLOP

As :club: K :diamond:

UTG+1: 0.40$ HERO: 1.20$ LATE1: 1.20$ UTG+1: 1.20$

Zagrywam standardowo tj 3 podbiciem przeciwnika = 1.20$ Mam jednego sprawdzajacego ktory wchodzi zemna na flopa.

FLOP

PULA:2.40$
      HERO:0.80$

7 :heart: 9 :club: Q :heart:

UTG+1: CHECK HERO: 1.30$(All in) LATE: FOLD UTG+1: FOLD

Nie udaje sie nam nic trafic!!Oceniami swoja sytuacje bylismy agresorami mamy dwoch przeciwnikow i trash hand co robic?? To jest wyjatkowa sytuacja normalnie z dwoma przeciwnikami na flopie zawsze gramy check/fold chyba ze... wlasnie chyba ze nasz stack jest dwa razy mniejszy od puli tak jak w tym przypadku w tedy ZAWSZE zagrywamy ALL IN!!

Mam nadziejez ze teraz juz troche rozjasnila sie sytuacja z tym CB jak macie jakies pytania smialo pytajcie.

To ze bylo cos nie tak z TG nie znaczy ze skonczymy na 3 zagraniach, zawszze cos znajde w swoich bazach :) :) :)

**********ZAGRANIE IV**********

TRASH HAND I PODBICIE PRZED NAMI

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with T:spade: , T:club:
      2 folds, UTG+2 calls $0.10, 3 folds, CO calls $0.10, Hero raises to $0.60, 2 folds, UTG+2 calls $0.50, CO folds.

Mialem okazje opisac kilka zagran typu CB ale czasem zdarza sie ze nie mamy okazji zagrania naszego CB. W tym przypadku trzymam TT podbijam standardowo 4*BB plus po 0.10 za wolajacych przedemna, wchodze na flopa z jednym przeciwnikiem.

Flop: ($1.45) J:heart: , 2:heart: , 3:heart: (2 players)
      UTG+2 bets $2, Hero folds.

W sumie wszystko jak zwykle tylko tym razem przeciwnik betuje, w sumie jest jedna over card ale ja gorac odradzam zagrywki jakiejklowiek innej niz FOLD!!

Final Pot: $3.45

**********ZAGRANIE V**********

PRZEBICIE NASZEGO CB

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with K:club: , A:club: . UTG+1 posts a blind of $0.10.
      UTG+1 checks, UTG+2 folds, MP1 calls $0.10, MP2 folds, Hero raises to $0.60, 5 folds, MP1 calls $0.50.

Tak jak zaleca SHC zagrywam As K 4* BB plus po 0.10 za wolajacych mam jednego sprawdzajacego.

Flop: ($1.45) 4:spade: , 9:spade: , 3:club: (2 players)
      MP1 checks, Hero bets $0.80, MP1 raises to $1.60, Hero folds.

Wchodze na flopa moj przeciwnik daje check czyli mam jednego przeciwniak bylem agresorem i mam trash hand musze zastosowac CB, jako ze pewnie musialem miec delikatnie wiekszy stack niz pula to zagrywam 2/3 puli 0.80$ zstaje jednak przebity co w tedy?? Oczywisice zawsze FOLD!!

Final Pot: $3.85

**********PODSUMOWANIE**********

Mam nadzieje ze po mimo pewnych problemow rece sa przejrzyste. Ktorys raz z rzedu przewijaja sie problemy z CB i tras hand jak zawsze powtarzam ze nie sztuka jest grac gotowe uklady ale wlasnie takie CB czy trash hand dlatego ile trzeba mozemy to powtarzac az wszyscy bedziemy pewnie jak to zagrywac!!Jezeli jeszcez macie jakies problemy dajcie znac!!

Pzdr!!Do zobaczenia na nastepnym treningu!!
  • 4 odpowiedzi