[NL2-NL16] A7o $50NL SSS

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Preflop: Hero is in BB with A 7 (9 players)
      3 folds, MP+2 calls $0.50, MP+3 calls $0.50, CO calls $0.50, BU calls $0.50, SB folds, Hero checks

Flop ($2.75) 5 5 5 (5 players)
      Hero bets $2.75, MP+2 folds, MP+3 calls $2.75, 2 folds

Turn ($8.25) 7 (2 players)
      Hero bets $6.75 (all-in), MP+3 calls $6.75

A to ci dopiero fikuśny flop :) . Nie miałem zielonego pojęcia co zrobić. Moim planem było bet/fold. Na turnie już nie miałem wątpliwości :P .

Ale chciałbym wiedzieć, co powinienem zrobić na flopie.
  • 8 odpowiedzi
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      hmm.. no dziwny flop!!w sumie chyba pewnie podobnie bym to rozegral ale to wyzsza szkola jazdy!! Widzac jednak limit na jakim grasz zakladam ze masz juz spory budzet i mozesz sobie pozwolic na zagrania tego typu!!
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      Dzisiaj przekroczyłem barierę $400 i postanowiłem spróbować swoich sił na NL$50. To była moja pierwsza ręka :D .
    • magic83
      magic83
      Brąz
      sluchaj jezeli masz zamiar zaczynac grac na nl50 sss to zalecam zmiane np pp na titana albo jakis inny pokeroom ktore wspolpracuja z ps i daja tobie promocje od depozytu. Dzieki temu zminimalizujesz szanse na jakis radykalny spadek kasy bo nawet jak nie pojdzie troszeczke albo sie nie wstrzelisz to jakos to przezyjesz a bonus na takim limicie grajac sss powinnes ladnie wyrabiac (rozumiesz o czym mowie??)!!

W sekcji srebnej masz jeszcze filmik w ktorym mowilem o zmianie limitow!!

Zycze tobie powodzenia i oczekuje na relacje z twoich przezyc po zmianie limitu na NL50 pewnie kiedys sie komus sie przyda!!
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      Rozumiem, rozumiem i nawet cię wyprzedziłem :D

Gram chwilowo poza roomami PS, żeby wyrobić parę bonusów i podbudować bankroll. SSS gram właściwie już tylko po to, żeby go szybko wyrobić, ale tam liczą się nie raked hands, tylko wszystkie rozdania w których brałem udział, a niekoniecznie dołożyłem się do pota. Dlatego tam SSS jest idealne do wyrabiania bonusa :) .

Niestety, na tym limicie gra mało graczy (max. 3 stoły), więc pewnie wrócę do NL$25.

Wracając do ręki: A jak powinno się to rozegrać przy czystym SSS? Mamy wszyscy wspólną 3-of-a-kind, a ja mam top-kickera. Czy taką rękę uznaje się za made hand?
    • magic83
      magic83
      Brąz
      Nie nie mozesz takiej rejki uznac za made karty wspolne to wspolne!!Jak by na flopie lezala para a ty masz 22 na rece to co masz dwie pary??Nie.

A co ty robisz na innych pokeroomach :evil: a tu sztab ludzi pracuje aby rozwijac towje umiejtnnosci!! :P :P :P
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      Wiesz co, faktycznie czuję się z tym jakoś trochę jak pijawka :( . Chyba podzielę swój bankroll na 2 części, $300 wpłacę na Titana, a resztę prawie $190 zostawię tam i będę pykał tylko SSS na NL$25, bo na NL$50 sobie i tak za dużo nie pogram (za mało graczy, żeby non-stop zmieniać stoliki)
    • magic83
      magic83
      Brąz
      :]
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      Czyli podsumowując tę rękę:

Dzieci, nie róbcie tego w domu :) . Na takim flopie gramy tylko z pocket-parami, ewentualnie z czwartą piątką.