Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] QTs NL400 BSS :P

• simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Co o tym myślicie? BB: VPIP 65/ PFR 20/ AF 2.7/ WTS 25 Gościu był dość agresywny, ale nie maniac. Nie robił żadnych dziwnych zagrań i nie pushował - był tylko bardzo agresywny. Push na flopie czy tylko call? Wtedy musiałbym ale spasować jak zagra OLę na turnie. No Limit Holdem Ring game Blinds: $2/$4 6 players Converter Stack sizes: UTG: $564.90 UTG+1: $429.40 Hero: $452 Button: $311 SB: $96 BB: $770.55 Pre-flop: (6 players) Hero is CO with Q:club: T:club: 2 folds, [color:#cc0000]Hero raises to $14[/color], Button folds, SB calls, BB calls. Flop: 8:club: 7:diamond: J:club: ($42, 3 players) SB checks, [color:#cc0000]BB bets $15[/color], [color:#cc0000]Hero raises to $60[/color], SB folds, [color:#cc0000]BB raises to $120[/color], Hero ...
  • 10 odpowiedzi
    • qqryq
      qqryq
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 449
      Jak dla mnie call nie wchodzi w grę. Push or Fold.

12 outsów. Fold equity za bardzo nie mamy, bo już wrzucił te 134$ i pewnie nie odpuści. Z 65 VP$IP może mieć praktycznie wszystko. Z uwagi na jego agresję skłaniałbym się raczej ku all-in.
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Ale właśnie w tym problem. Gdybym miał fold equity, to bym się nawet nie zastanawiał. Ale taki push ma tylko +EV jeśli mam fold equity, której niestety nie mam... Pozdrawiam
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      Original od qqryq
      Jak dla mnie call nie wchodzi w grę. Push or Fold.

12 outsów. Fold equity za bardzo nie mamy, bo już wrzucił te 134$ i pewnie nie odpuści. Z 65 VP$IP może mieć praktycznie wszystko. Z uwagi na jego agresję skłaniałbym się raczej ku all-in.
      tylko ze te 134$ to jest 25% stacka wiec moze jeszcze foldowac
      ja pushuje w takich rozdaniach
      btw te statsy to na postawie ilu rozdan bo to tez jest bardzo wazne
    • simoo
      simoo
      Brąz
      btw te statsy to na postawie ilu rozdan bo to tez jest bardzo wazne
      Nie pamiętam, ale coś koło 1k. Pozdrawiam
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      VPIP 65, WTS 25 to jakis calling station wtedy :D
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      No ciężka sprawa, callowanie nie ma sensu, bo koleś pomyśli, że floatujesz za nim i dostaniesz OLA na turnie, więc lipa. Pozostaje tylko fold albo OLA. Ale jedno mnie zastanawia, skąd taki miniraise u niego? :) Czy daje ci celowo oddsy do callowania, czy się droczy. Nie wiem, jak masz jakieś ready na niego to dawaj. Ale znając życie, ja bym chyba pushował :) bo fold się nie kalkuluje :)

Pozdro
    • simoo
      simoo
      Brąz
      Przecież masz ready na samej górze. :P Pozdrawiam
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      No lol, ale mnie chodzi o zachowanie, a nie o to, że on jest agresywny na 2,7 :) Ile ty z nim grasz? Codziennie kilkaset rozdań? Czy dopiero się dosiadł :) Chodzi mi o ten przedziwny mini re-raise, czy dasz go radę jakoś wytłumaczyć? :) I ten kurde becik 15$ w pota ponad 25$

A tak btw, on mógł myśleć - co mi się wydaje najbardziej prawdopodobne:

"Zagranie pozycyjne, mam parkę betnę, może ukradnę."

Dostał raise, moim zdaniem trochę zbyt niski na zrzucenie go z łapy więc co miał zrobić odbił piłeczkę - zauważ, że on miał przed chwilką identyczną sytuację, co Ty teraz :) I chodzi mi o to zachowanie :)

Pozdro
    • qqryq
      qqryq
      Brąz
      na forum od: 10.07.2007 Posty: 449
      Co zrobiłeś simoo?
    • simoo
      simoo
      Brąz
      push :] Turn: x River: 9 :O Koleś miał seta. :D Pozdrawiam