Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] 99 Nl5 Bss

• kniarzyn
      kniarzyn
      Brąz
      na forum od: 28.08.2007 Posty: 49
      Witam,

Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      MP3:
      $8.51
      Hero:
      $3.31
      UTG+2:
      $4.52
      BB:
      $1.79
      MP2:
      $5.44
      SB:
      $5.06
      BU:
      $1.93
      MP1:
      $1.96

0.02/0.04 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with 9:heart: , 9:diamond:
      UTG+2 calls $0.04, 3 folds, Hero raises to $0.20, BU calls $0.20, 2 folds, UTG+2 calls $0.16.

Flop: ($0.66) 9:club: , A:club: , Q:club: (3 players)
      UTG+2 checks, Hero bets $0.36, 2 folds.

Final Pot: $1.02

Na flopie bałem się flusha, chciałem zrobić probing bet - wyszedłmi czy powinienem inaczej dobrać wielkość beta?

Pozdrawiam,
      kniarzyn
  • 2 odpowiedzi
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Na flopie bałem się flusha.
      To się nie bój :P . Bardzo rzadko się zdarza, że na flopie już ktoś ma gotowego flusha.

Poza tym, masz bardzo mocną rękę i obstawiasz dla ochrony i value od flush-drawów, którzy nie umią liczyć oddsów :P Ja dla mnie, bet między 3/4 a wielkością pota byłby bardziej odpowiedni.

Edit: :D
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      -> Eclipt Pozdrawiam