[NL2-NL16] SSS nagiecie zasad :)

• axeld333
      axeld333
      Brąz
      na forum od: 17.05.2007 Posty: 463
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)     
      Position:
      Stack
      MP1:
      $17,60
      UTG+1:
      $11,66
      Hero:
      $5
      BB:
      $5

0,10/0,25 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.8 by www.pokerstrategy.cc.

Preflop: Hero is CO with 6:spade: , 9:spade: . Hero posts a blind of $0,25.
      UTG+1 calls $0,25, UTG+2 folds, MP1 calls $0,25, 2 folds, Hero checks, 2 folds, BB checks.

Flop: ($1,10) T:club: , 3:club: , 2:club: (4 players)
      BB checks, UTG+1 checks, MP1 checks, Hero bets $4,75 (All-In), BB folds, UTG+1 calls $4,75, MP1 folds.

Turn: ($10,60) 5:diamond:
      River: ($10,60) 4:heart:

Final Pot: $10,60

Results follow (highlight to see):
      UTG+1 shows [ Td, Kc ] a pair of Tens
      Hero shows [ 6s, 9s ] a straight Two to Six
      Hero wins $10.07 USD with a straight, Two to Six.

bylem po kilku drinkach :)
  • 8 odpowiedzi
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Masz minusa u mnie jak stąd do przyszłości kolego.
      Nie dlatego, że tak zagrałeś, ale dlatego, że grasz PO DRINKACH!!!

Poczytaj sobie:

No i stało się :/

Pozdro
    • axeld333
      axeld333
      Brąz
      Fizoloff - dokładnie cię rozumiem!!! ale muszę ci coś napisac:

Kiedy zaczynalem grac w pokera podjalem pewna decyzje: GRANIE POD WPLYWEM ALKOHOLU TO TOTALNA GŁUPOTA I NIGY TEGO NIE ZROBIE!!!!

Zrobilem jednak, podczas 1 godzinnej gry stracilem 2 buy in - bylo to podczas mojego ostrego upswingu wiec byla to dla mnie katastrofa.

Potem przeczytalem ww watek i stwierdzilem, ze jednak granie pod wplywem to NAJWIEKSZA GLUPOTA JAKA POKERZYSTA MOZE ZROBIC!!!

Ale...
      Pozniej zalapalem downswinga dzie albno przegrywalem albo wychodzilem na zero. Czasami jednak gralem po kilku drinkach (to chyba z powodu tiltu)

No i stalo sie cos dziwnego...
      Kiedy gralem na trzezwo = zawsze na minus.
      Kiedy gralem po drinkach = na zero albo na plus.

Na poczatku smialem sie z tego ewidentnego zbiegu okolicznosci, ale pozniej - wrecz testujac ta zaleznosc - wprost nie moglem uwierzyc, ze CALY CZAS MI SIE TO SPRAWDZA!

Np. na SSS non stop downswing (mozna zobaczyc w pamietniku).
      Dzisiaj popijam drinki i zagralem o jeden limit wyzej, i w 2 godziny 14$ na plus.
      Jak tak dalej pojdzie to zostane ALKOHOLIKIEM!!!! :)
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Nie mam więcej pytań.

Powodzenia.
    • agnieszkapoker
      agnieszkapoker
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 211
      axeld333, źle czynisz :P
    • axeld333
      axeld333
      Brąz
      Rozumiem wasze wątpliwości co do alkoholu, ale przy aktualnym mega-downswingu, ktory mam (na trzeźwo) - każda metoda jest dobra.

Obecnie wracam powoli do fixed i coraz bardziej mi sie ta gra podoba.
      Jest bardzo matematyczna.
    • bubel
      bubel
      Brąz
      na forum od: 28.07.2007 Posty: 360
      Pewnie podpadnę paru osobom, ale trudno ;)

IMHO grając shortstackiem jeden, czy dwa drinki (albo piwka) to nic złego. Przy SSS nie ma żadnego kombinowania, zachowanie w 99,95% sytuacji jest ściśle określone przez strategię. Więc dopóki się jej trzymamy (i trafiamy w przyciski ;) ) to nie ma problemu.

Oczywiście to tylko moje zdanie i dotyczy TYLKO SSS. Przy BSS i FL zdecydowanie odradzam procenty :)

pozdrawiam.

A co do zagrania, to równie złe, co szczęśliwe. axeld333 - jak masz tak grać po wypiciu paru drinków, to lepiej jednak nie pij :)
    • flogum
      flogum
      Brąz
      na forum od: 07.07.2007 Posty: 181
      Original od axeld333
      Rozumiem wasze wątpliwości co do alkoholu, ale przy aktualnym mega-downswingu, ktory mam (na trzeźwo) - każda metoda jest dobra.

Obecnie wracam powoli do fixed i coraz bardziej mi sie ta gra podoba.
      Jest bardzo matematyczna.
      To ja dorzucę swoje 3 grosze :) Odnośnie mega-dowswingów to prędzej czy później będziesz musiał przeżyć kilka po trzeźwemu aby potrafić znieść te następne które na pewno kiedyś pojawią się w twojej karierze pokerowej. Oczywiście nie życzę ci tego ale nie ma pokerzystów, których to omija na dłuższą metę. Ja przeżyłem już ich kilka oczywiście grając tak krótko nie były to na pewno jakieś ogromne dowswingi ale zawsze. Wiem przynajmniej tyle, że teraz trafiając takiego dowswinga nie przejmuje się tym już tak jak kiedyś tylko gram swoje i wiem, że prędzej czy później wyjdę na swoje :D Co do picia nie będę pisał po raz drugi bo link masz wyżej. Dodam tylko, że 100 razy możesz wygrać po pijaku a za 101 przegrasz wszystko i co ci będzie z tych 100 wygranych ? Oczywiście jak już wspominałem ci tego nie życzę.

Pozdrawiam i odradzam picie :)
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Dodam tylko, że 100 razy możesz wygrać po pijaku a za 101 przegrasz wszystko i co ci będzie z tych 100 wygranych ?
      Mądre słowa flogum... :) Pozdrawiam