Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] AT nl10

• Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      CO:
      $9,07
      SB:
      $3,02
      BB:
      $6,95
      MP1:
      $19,31
      Hero:
      $9,35
      UTG+1:
      $4,11
      UTG+2:
      $10
      MP3:
      $10
      BU:
      $7,60

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with T:club: , A:spade: . UTG+2 posts a blind of $0,10.
      UTG+1 folds, UTG+2 checks, MP1 folds, Hero raises to $0,40, MP3 folds, CO calls $0,40, BU calls $0,40, SB calls $0,35, 2 folds.

Flop: ($1,80) J:club: , A:diamond: , K:diamond: (4 players)
      SB checks, Hero bets $1, CO raises to $2,00, 2 folds, Hero calls $1,00.

Turn: ($5,80) 6:diamond: (2 players)
      Hero checks, CO checks.

River: ($5,80) Q:diamond: (2 players)
      Hero bets $3, CO raises to $6,00, Hero ?

Final Pot: $17,80

Wiem ze ten bet na Riverze za mały, ale nie bardzo wiedziałem jak sie zachowac, pojawiła sie ta upragniona dama ale zdzira była w fatalnym kolorze...:P Co tu powinienem zrobić sfoldowac czy odrazy podbić za pota ?
  • 4 odpowiedzi
    • ziomal7274351
      ziomal7274351
      Brąz
      na forum od: 21.06.2007 Posty: 15
      Jak dla mnie izi fold :) Gość na 100% ma kolor
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Pierwsze primo, dlaczego ty się w ogóle pchasz z ATo z tak kijowej pozycji? Drugie primo, fatalny cont-bet na flopie w 60% pota, takie coś aż się prosi o re-raise!!! Pierwsze tertio - z czym koleś mógł Cię raisować na flopie? Wykluczam KJ czy seta, ponieważ raise byłby znacznie większy for protection, a mając dwie pary na tym boardzie nie można mieć fl draw, to samo z setem, i z tych samych powodów wykluczam AX z dobrym kickerem, ponieważ Ad jest leży na stole, czyli fl draw jest niemożliwy. Co nam zostaje? Fl draw i str8 draw. Jednak nikt o zdrowych zmysłach na river nie re-raisowałby Cię ze str8 na takim boardzie, mógłby ewentualnie sprawdzić. Więc wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią nam, że koleś ma FLUSHa.

Nie rozumiem również twojego beta na river bez pozycji. To było totalne wyrzucenie kasy w błoto. Na takim boardzie grasz c/f. A tak musiałeś cryin' call czynić, czyli pozbyłeś się dodatkowych 6$.

Pozdro
    • Mynyx
      Mynyx
      Brąz
      na forum od: 01.10.2007 Posty: 188
      No cóż, Fizoloff ma 100% racji. Dla ewentualnej kradzieży blindów z A T można się pchać, ale tylko i wyłącznie z późnej pozycji. I pod warunkiem, że nikt wcześniej nie callował:) A tak to na river to jest faktycznie easy fold, za duże ryzyko.
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Hmm muszę przyznać ze lubię grać AT i choc staram sie to ograniczać póki gram na FR na tym limicie to jak widać nie zawsze mi sie to udaje...

Tutaj zagrałem taki mały bet na turnie bo zauważyłem ze, na tych stawkach ludzie bardzo rzadko chca grac na takich niebezpiecznych flopach i najczęściej jakakolwiek inicjatywa wyrzuca wszystkich z rozdania, tutaj sie tak nie stało i zarzuciłbym sie dalej ale.... zauważyłem ze ten gość już wcześniej bardzo czesto blefował kiedy tylko pojawiała sie jakaś niebezpieczna karta na stole, to on odrazu mocno przebijał i reszta w popłochu pasowała i jakoś nie chciało mi sie wierzyć ze za każdym razem on jest posiadaczem karty właściwej.

Tak tez było i tutaj, gość miał po prostu AQ i oddał mi całego stacka :) Choc samo rozdanie rzeczywiście rozegrałem to zle choć fartownie :P