Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] QTs` $10NL BSS

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Hero: $24.59 (długo siedzę przy stoliku. Parę dobrych beatów było, wszyscy mnie nienawidzą i klną na mnie :P )
      BB: $4.91

Preflop: Hero is in BU with Q T (9 players)
      3 folds, MP+2 calls $0.10, MP+3 calls $0.10, CO folds, Hero calls $0.10, SB folds, BB checks

flop ($0.45): 5 9 J (4 players)
      3 checks, Hero bets $0.45, BB raises to $0.90, 2 folds, Hero raises to $2.50, BB raises to $4.81 (all-in), Hero calls $4.81

Agresywniej na preflopie? Zastanawiałem się nad tym, ze względu na dobrą pozycję.
      Na flopie all-in z monster drawem ok? Czy może powinienem się przestraszyć check/miniraise?
  • 1 odpowiedź
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Tutaj jak grasz z shortem combo-draw, to od razu re-raisujesz jego OLA. Bez jakiś mniejszych re-raisów, bo to nie ma sensu. Draw jest tu monster hand, ale jednak nie masz nic i liczysz na to, że zrzuci, a nie że coś Ci wpadnie. To ty masz być tu agresorem a nie on. A po drugie, to nie graj raczej z QTs nawet z LP, nie na tych stawkach.

Pozdro