Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Podsumowanie treningu NL10 18.10.07

• magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Witam!!
      Dziekuje wszystkim obecnym na treningu i zapraszam do przeanalizowania i utrwalenia najciekawszych rozdan.

**********ZAGRANIE I**********

DZIWNY TRASH HAND NA FLOPIE

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with A:spade: , J:club:
      MP2 folds, MP3 calls $0.10, CO folds, BU calls $0.10, Hero raises to $0.60, 2 folds, BU calls $0.50.

Zagranie standardowe A J nikt nie podbija przedemna mam mozliwosc zagrania ja podbijam 4*BB+2*BB (za dwoch wolajacych)=0.60$. Mam jednego sprawdzajacego.

Flop: ($1.40) J:heart: , 4:club: , K:club: (2 players)
      Hero bets $1, BU folds.

Wchodzimy na flopa i sytuacja jest dosc dziwna trafiam pare JJ z mocnym kickerem niestety wypada rowniez na flopie K co oznacza ze paradoksalnie musze uznac moja reke jako trash hand ustalam moja sytuacje bylem agresorem mam jednego przeciwnika jestem pierwszy do podbicia oczywiscie zagrywam continue bet w wysokosci 2/3 (all in zagrywamy tylko w tedy gdy pula jest wieksza daw razy od anszego stacka). Przeciwnik pasuje i o to nam wlasnie chodzilo ale co by sie stalo gdyby przebil??FOLD!!

Final Pot: $2.40

**********ZAGRANIE II**********

OVER PAIR NA FLOPIE

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG+1 with J:heart: , J:club:
      UTG folds, Hero raises to $0.40, 2 folds, MP2 calls $0.40, 5 folds.

Podbiajam JJ 0.40$ mam jednego sprawdzajacego.

Flop: ($0.95) 6:diamond: , 8:club: , 8:spade: (2 players)
      Hero bets $0.60, MP2 raises to $1.20, Hero raises to $1.66 (All-In), MP2 calls $0.46.

Na flopie okazuje sie ze trzymam over pair, jeszcze raz powtorzmy jezeli trzyamcie top pair (z mocnym kickerem As K gdy wchodzilisice z BB) over pair lub uklad mocniejszy to kwalifikujecie to jako made hand i MUSICIE grac agresywnie. Moj stack jest wiekszy od 1,5 puli tak wiec moj bet bedzie stanowil 2/3 puli nastepuje jednak podbicie za mna i co teraz??Nigdy nie wolno zawachac sie grac made hand (zdarzy sie jednak czasem wyjatek o ktorym pozniej) zagrywamy all in. Podbicie za nami na flopie gdy trzymamy made hand ALL IN!!

Turn: ($4.27) 4:heart:
      River: ($4.27) 2:spade:

Final Pot: $4.27

Results follow (highlight to see):
      MP2 shows [ 9c, 9s ] two pairs, Nines and Eights
      Hero shows [ Jh, Jc ] two pairs, Jacks and Eights
      Hero wins $4.06 USD with two pairs, Jacks and Eights.

**********ZAGRANIE III**********

SPASOWANE MADE HAND

0.05/0.10 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is BU with Q:diamond: , A:diamond:
      6 folds, Hero raises to $0.40, SB folds, BB calls $0.30.

Zagrywam jak zwykle z takim ukladem kart 4 * BB, mam jednego sprawdzajacego.

Flop: ($0.85) 3:spade: , J:spade: , 7:spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.50, BB calls $0.50.

Flop wypada dosc nieprzyjemny trzy piki ja nie trafiam zadnej karty musze sklasyfikowac moj ukald jako trash hand skoro jednak moj przeciwnik zagrywa check to ja podbijam o 2/3 puli. Moje podbicie jednak zostaje sprawdzone.

Turn: ($1.85) 5:diamond: (2 players)
      BB checks, Hero checks.

Na turnie nadal trzymam trash hand gram check/fold.

River: ($1.85) Q:spade: (2 players)
      BB bets $1.49 (All-In), Hero folds.

Na river lapie top pair z mocnym kickerem zgodnie z sss powinnienem grac ale ... sss to dosc mechaniczna gra co jednak nie oznacza ze zwalnia nasz ona z myslenia!!Mamy 4 piki, przeciwnika ktory zawolal nasze podbicie na flopie a teraz zagrywa all in?? Teoria mowi o tym ze nalezy sprawdzic ale chyba wszyscys ie zemna zgodza ze dobrze zrobilem pasujac.

Final Pot: $3.34

***********ZAGRANIE IV**********

TRASH HAND BET NA FLOPIE PRZECIWNIKA

Preflop: Hero is BB with K:spade: , K:heart: . CO posts a blind of $0.10.
      UTG+1 calls $0.10, 3 folds, MP3 calls $0.10, CO checks, BU folds, SB calls $0.05, Hero raises to $0.70, 2 folds, CO calls $0.60, SB folds.

Zagrywam KK dosc agresywnie jedna osoba wola.

Flop: ($1.70) Q:diamond: , A:spade: , 4:diamond: (2 players)
      Hero bets $0.80, CO calls $0.80.

Na flopie wypada jednak As co oznacza ze mam trash hand skoro jednak jestem pierwszy do podbicia i mam tylko jednego przeciwniak to zagrywam cb 0.80$ (pownnienem zagrac troszke wiecej 2/3 puli) przeciwnik wola.

Turn: ($3.30) 3:heart: (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.40, Hero folds.

Na turnie nadal trzymam trash hand i nie pozostaje mi grac nic innego jak check/fold. przeciwnik betuje i ja pasueje. Mielismy pewnie juz kiedys przerabiac takie zagranie ale poraz kolejny pokazuje ze trzeba nieraz rzucic chociaz by tak wysoka pare jak KK, taki jest poker.

Final Pot: $3.70

**********ZAGRANIE V**********

FLUSH TRAFIONY Z BB

Preflop: Hero is BB with T:spade: , 4:spade: . UTG+2 posts a blind of $0.10. , MP3 posts a blind of $0.10.
      UTG+1 folds, UTG+2 checks, 2 folds, MP3 checks, 2 folds, SB calls $0.05, Hero checks.

Slaby uklad mam okazje obejrzec flopa tylko i wylaczeni dlatego ze siedizalem na BB i dostaje sie na flopa za "darmo".

Flop: ($0.40) 9:spade: , K:spade: , 6:spade: (4 players)
      SB checks, Hero bets $0.40, 3 folds.

Na flopie trafiam flash i odrazu bardzo agresywnie zagrywam nie czekam na rekacje przeciwnikow. Made hand gramy agresywnie!!Nie zwalniajcie gry!!

Final Pot: $0.80

**********PODSUMOWANIE**********

Trzymacjcie sie zasad. Poczatek byl slaby ale nie dalem sie sprowokowac i ciagle gralem swoje. Okazalo sie na koncu wyszedlem na + i to jest najwazniejsze. Czekam na wasze pytania. Jeszcze raz dziekuje za udzial w treningu zapraszma na nastepne.
  • 2 odpowiedzi
    • axeld333
      axeld333
      Brąz
      na forum od: 17.05.2007 Posty: 463
      Interesuje mnie zagranie nr 4.
      Na flopie masz trash, ale twoj stack jest mniejszy od puli, czy nie powinienes wejsc all in?
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Nie jestem pewien czy nie mialem stacka wiekszego niz 20BB, generalnie jest tak jak mowisz jezeli masz jednego przeciwnika i trzymasz trash hand, byles agresorem i masz stack mniejszego niz pula to zagrywamy all in (kiedys pamietam prosilem abys wlasnie to dopisal na sciadze :) ) jezeli wiec sie pomylilem to sorry ale tak do konca nie jestem pewien czy nie mialem wiekszego stack niz te nominalne 20BB nie moge tego sprawdzic!!