Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Tt $10Nl Bss

• Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      UTG+3: $10
      MP+2: $9.77 (Tight, wydaje mi się, że dobry gracz, ale za krótko go oberwuję, żeby być na 100% pewnym)
      Hero: $11.65

Preflop: Hero is in SB with T T (9 players)
      UTG+2 folds, UTG+3 calls $0.10, MP+1 folds, MP+2 raises to $0.50, 3 folds, Hero calls $0.50, BB folds, UTG+3 calls $0.50

Flop ($1.60): 6 T 5 (3 players)
      Hero checks, UTG+3 checks, MP+2 bets $1.60, Hero raises to $4.40, UTG+3 folds, MP+2 calls $4.40

Turn ($10.40): A (2 players)
      Hero bets 6.75 (all-in), MP+2 calls $4.87 (all-in)

Dobry check/raise na flopie, czy zbyt niebezpieczny board (fl-draw)?
  • 2 odpowiedzi
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Dobrze zagrane, nie wiem dlaczego chciałbyś tam więcej wrzucać. PF ok, na flopie dobry c/r. I push turn bardzo ok, bo pula już nie pozwalała na inne zagranie.

Pozdro
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      A ja bym tutaj nie grał c/r na flopie. Na takim boardzie możliwe jest, że MP2 nie zagra contibeta, tylko check behind. Zrobi tak jeśli ma overcards, bo grając conitbet, ma bardzo małą foldequity (suited i do tego connected) - a o to właśnie w conitbecie chodzi. Freecard w tym wypadku mogłaby oznaczać "papa best hand" i okazać się do tego bardzo droga. Masz najlepszą rękę na flopie ale musisz jej bronić -> bet flop! Pozdrawiam