Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] KK nl10

• Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      na forum od: 08.09.2007 Posty: 206
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      MP3:
      $4
      CO:
      $11,25
      SB:
      $13,44
      BB:
      $18,23
      Hero:
      $18,85
      MP2:
      $9,69
      MP1:
      $2,35
      UTG+2:
      $9,68
      UTG+1:
      $2,15

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with K:club: , K:heart:
      6 folds, Hero raises to $0,40, SB folds, BB raises to $1,30, Hero calls $0,90.

Flop: ($2,65) 4:club: , 9:heart: , 8:heart: (2 players)
      BB bets $2, Hero calls $2,00.

Turn: ($6,65) 3:spade: (2 players)
      BB bets $4 Hero ??

Final Pot: $10,65

Gralibyście dalej? Troche pachnie to asikami.....:P
  • 11 odpowiedzi
    • Eclipt
      Eclipt
      Brąz
      na forum od: 11.05.2007 Posty: 755
      Ja bym cisnął bardziej na preflopie i flopie. W heads-up KK jest ręką z którą chcę wejść all-in jak najwcześniej (chyba że na flopie wypadnie A :P ).

Bardziej prawdopodobne jest, że przeciwnik nie ma AA, niż że ma :P
      Równie dobrze to może być QQ, JJ, nawet niższy pocket, albo u słabszych graczy A-high.
    • mrozny
      mrozny
      Brąz
      na forum od: 27.06.2007 Posty: 721
      jak dla mnie to powinienes jeszcze go reraisnac na preflopie,

ja bym dal raise flop, prawdopodobnie jestes z przodu i nie chcesz zeby zbieral do jakis ukladow rownie dobrze moze miec QQ

bedac w tej sytuacji dalbym reraise na turn no a potem OLA, raczej bije Cie tylko AA no hmm troche glupio zagrane bo teraz jak raisniesz to juz muszisz callnac all in, dlatego wydaje mi sie ze lepiej rozjasnic wszystko na flopie czyli najpierw wogule reraise preflop potem raise flop no i zalezy od reakcji ale ja raczej walilbym OLA
    • simoo
      simoo
      Brąz
      na forum od: 18.08.2006 Posty: 6 672
      Tutaj masz ez rereise / push na preflopie. Czego się bałeś? AA? Jeśli sprawdzasz KK na pf, to masz problem jak na flopie pojawi się A. Jak już sprawdzasz pf, to grzejesz all-in na flopie. Graj silne ręce agresywnie, bo to +EV. Tutaj nie ma się czego bać... Pozdrawiam :)
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      na forum od: 05.08.2007 Posty: 464
      przeciez to jest easy do rozegrania
      mogles go reraisowac na pf i wejsc jak najszybciej allin
      callowanie 3beta z KK na pf tez jest dobre bo jesli nie wypada zadna overcards i koles ma overpair TT+ to go mozesz zestackowac spokojnie

wiec raise flop, raise turn i jak najszybszy push
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      Oj Mimz niby proste, ale na tlpoker zapostowałes prawie identyczna reke, tylko ze AA i tez sfoldowałes na Turnie po All in przeciwnika ,a tez miałes dość bezpieczny board ;)

Tutaj jeszcze sytuacja wygadała tak, ze dosłownie reke wczesniej gość wygrał z QQ i nie chciało mi sie wierzyć zeby znowu je trafił a z JJ chyba by nie grał tak agresywnie...
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      ale tam nie bylo 3beta na pf i byly w sumie 3 osoby w puli
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      No tu nie znasz zasięgu przeciwnika, re-raise PF biorąc pod uwagę nawet SHC uwględnia nie tylko AA, ale również ręce od Ciebie słabsze, czyli AK QQ etc. Na flopie raczej nie odpuszaj po re-raise z KK, bo nie wiesz totalnie na czym stoisz. KK nie wolno odpuszczać, bo myślenie, że ktoś ma lepiej to już weak tight, który jest dość niebezpieczny. Re-raise PF, gdyby koleś poszedł OLA, to wtedy masz sprawę jasną - najprawdopodobniej AA i ja nieraz w takiej sytuacji zrzucałem dwa króle. Ale teraz nie masz powodów aby wnioskować z jego gry i zachowania, że ma dwa asy - nie masz totalnie do tego przesłanek. Więc twój błąd i sknerostwo na pre-flopie zmusza Cię do grania dalej i włożenia całego stacka do pota.

Pozdro
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      Tzn finansowo wyszedłbym raczej tak samo na tej akcji jeśli bym go rerise pf, ponieważ musiałbym to zrobić o ok 2 dolary i tyle samo włożyłem na flopie do pota

Nie rozumiem trochę dlaczego twierdzisz ze nie ma absolutnie powodów aby go stawiać na AA, moim zdaniem biorac pod uwagę ze to nl10 i jego gre, w sumie nic poza AA nie przychodzi mi do głowy. Na tych stawkach agresywna gra ludzi z AK kończy sie na fopie, zresztą skrajna rzadkością jest takie rerise pf z AK, max do 0,70 $.
      A te 4$ na turnie już niemal skazują go w moich niebieskich oczętach na AA :P
      Na tych stawkach ludzie grają naprawdę mało finezyjnie, i takie bety zawsze oznaczają ze ktoś coś ma mocnego w łapie...

Ja bym sie naprawdę mocno zdziwił gdyby miał cokolwiek innego niż AA :)
    • Mimz
      Mimz
      Brąz
      czemu uwazasz ze koles ma AA? oni reraisuja czesto na pf z JJ+ i graja z overpair na postflopie bardzo agresywnie i wkladaja caly stack
    • Fizoloff
      Fizoloff
      Brąz
      na forum od: 29.08.2007 Posty: 1 899
      Ale ty się nie patrz na wielkość beta, tylko na stosunek wielkości beta do wielkości pota. 4$ do pota 6,65$ to jest 60%!!! Więc nie rozumiem. Gdyby miał AA, to myślę, że spokojnie wchodzi OLA i nie ma na co czekać. takie rozegranie AA byłoby dla mnie totalnie dziwnym kosmosem.

Pozdro
    • Azaz3L
      Azaz3L
      Brąz
      Nie wiem, może macie racje, w każdym razie, mój tok rozumowania był wtedy taki, z JJ prawie napewno by tak nie grał , QQ miał rozdanie wcześniej, ja mam KK, wiec to wszystko do kupy + sposób jego gry skłonił mnie żeby postawić go na tych nieszczęsnych AA, no nic poprawie sie z ta agresja preflop :)